Jump to content
Dogomania

M&S

Members
  • Posts

    28465
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by M&S

  1. [quote name='jamnicze']A ja właśnie wszamałam pyszną zapiekankę i przy winku siedzę :) To jak, spotkamy się u Asiaczka? :razz:[/QUOTE] Ale rozpusta ;) Mam taką nadzieję :)
  2. [quote name='Asiaczek']Teraz ide z psami na wieczorny obchów. Jak wrócę zabieram się za bazarek (rozliczenie). A poćwierkam sobie w wiadomym temacie chyba jutro.... pzdr.[/QUOTE] Może być i jutro ;)
  3. [quote name='Shilomaniak']Najpiękniesze ma ubranie, świetnie jeździ na rowerze....., ona jest mądra po mnie wszak:evil_lol:[/QUOTE] To nie podlega dyskusji ;)
  4. [quote name='Nutusia']Skoro już weszłam na dogo w "interesach", zawiadomię Szanowne Gremium, że we wtorek za tydzień Moteusz zmienia adres! ;) Pani Iza zadzwoniła - egzaminy OK i decyzja o Motku POZYTYWNA :) Pan jest Izraelczykiem i dowiedziałam się, że Motek po hebrajsku znaczy... słodki :) Jedziemy we wtorek rano, Pani bierze dzień wolny, Pan ma ferie do końca przyszłego tygodnia. Ciekawe jak Colie przyjmie Motuchnę - za to trzeba bardzo mocno kciuki trzymać. Tak więc mamy jeszcze tydzień na cieszenie się naszą Maskoteczką :)[/QUOTE] Łał :multi::multi::multi:
  5. Jestem. Co za masakra....
  6. [quote name='stokrotka.af']w poniedziałek też witamy a co ;)[/QUOTE] Witamy wieczorową porą :)
  7. Cześć wieczorkiem :)
  8. [quote name='ewu'][SIZE=3][B]Eni dziękuję z wiadomość:) Plastuś ma dom, został Warszawiakiem:)[/B][/SIZE]:multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi:[/QUOTE] Nie było mnie chwilkę, a tu taka super wiadomość!!!! Bardzo się cieszę :)
  9. To smutny dzień.....ach życie.
  10. Cześć Lunka :)
  11. Bardzo przykre..................
  12. Cześć wieczorkiem :)
  13. Wieczorowe dzień dobry :)
  14. M&S

    Sfora Hektora

    Dobry wieczór :)
  15. Trzeba dać psicom trochę czasu, powinny się dotrzeć.
  16. Witamy się wieczorkiem :)
  17. Cześć wieczorkiem :)
×
×
  • Create New...