Jump to content
Dogomania

M&S

Members
  • Posts

    28465
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by M&S

  1. Trochę nie na tą pogodę, to prawda.
  2. Proponuję rower, dobrze robi psu i człowiekowi;)
  3. A ja mam nadzieję, że Twój urlop dojdzie do skutku :)
  4. Państwo powinni wiedzieć, że nie mogą faworyzować żadnej psicy. Muszą traktować je absolutnie równo, bo to może być przyczyną konfliktu. Jak karcić to obie, odsyłać na miejsce obie itd. Do konfliktów dochodzi najczęście przy wlaścicielach a nie podczas ich nieobecności.
  5. No nie ładnie, nie ładnie... Głupol jeden.
  6. Słoneczne dzień dobry :)
  7. Dzień dobry malutka :)
  8. Witamy się pięknie :)
  9. Cześć Onku :) macie się z tą kotą, oj macie....
  10. [quote name='ewu']No to poczytaj jaki dom:):):):) Peżot to Pańcia naszego bohatera , który nazywa się właśnie Peżot:)[/QUOTE] Czytałam i wiem już wszystko i fajnie, że Pańcia serdelka jest na dogo :):) Buziaki dla Peżota!
  11. Moje burki też lubują się w obierkach ;) Cześć Merlinku, słodkie maleństwo :loveu:
  12. Wpadam do Miłki :)
  13. [quote name='Tekla64']hej hej z rana!!! u nas wiosennie choc chlodnawo[/QUOTE] Jak się cieszę, że już jesteś :):) U nas jeszcze wiosny nie czuć, ale świeci słońce, a to już duży plus!!!
  14. M&S

    Sfora Hektora

    Ważne, że zdrowie wróciło :) Miłego dnia.
  15. Cześć Oliku :)
  16. Przyszłam z rana do panny :)
  17. Cześć Dziewczyny :) Miłego dnia.
  18. [quote name='jamnicze']Fajnie, a winko dostałam od panciostwa Judi, za opiekę nad małą w weekend. I tym sposobem załapałam się na dwie przyjemności ;)[/QUOTE] No proszę, jak miło :)
×
×
  • Create New...