Państwo powinni wiedzieć, że nie mogą faworyzować żadnej psicy. Muszą traktować je absolutnie równo, bo to może być przyczyną konfliktu. Jak karcić to obie, odsyłać na miejsce obie itd. Do konfliktów dochodzi najczęście przy wlaścicielach a nie podczas ich nieobecności.