limonka80
Members-
Posts
4501 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
26
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by limonka80
-
W przychodni w której leczę nasze psiaki przychodzi się na konkretną godzin i w obecności opiekuna zwierzak dostaje zastrzyk. Ja zawsze zostaję dopóki Dżekuś jest przytomny, dopiero wtedy technik bierze go na ręce i zanosi do sali zabiegowej. Przy wybudzaniu jest podobnie - dzwonią zanim jeszcze piesek zacznie odzyskiwać świadomość i można z nim być w oddzielnym boksie, kiedy zacznie się budzić. ,,Moja" pani doktor mówi, że tak dla budzącego się zwierzaka jest znacznie lepiej, bo nie czuje się zagubiony i oszczędza mu się stresu gdy zaczyna odzyskiwać świadomość w obcym miejscu. Jednak wiem , że nie wszędzie tak można ......
-
Miniaturowa sunia na stałe w DT. 27.12.2021 [*]
limonka80 replied to Tola's topic in Już w nowym domu
Jest i siostra mojego Dżekusia :-)) Dzielna babunia, dużo zdrówka i sił dla Zulci :-)) -
Tuptuś umarł 25.09.22. Mały, stary, ślepy, porzucony Tuptuś w BDT.
limonka80 replied to Moli@'s topic in Już w nowym domu
Dziękuję za takie wieści, bardzo mi się podobają :-)) A zwłaszcza podoba mi się określenie ,,nasz aniołek" :-)) -
Historia starego Miśka, co miał pana pijaka. W BDT
limonka80 replied to Moli@'s topic in Już w nowym domu
Fajna mina, i nie mogę się napatrzeć na te jego uszy :-)) -
Tuptuś umarł 25.09.22. Mały, stary, ślepy, porzucony Tuptuś w BDT.
limonka80 replied to Moli@'s topic in Już w nowym domu
A jak się Tuptuś miewa ? -
Babuleńka ze schronu po operacji guzów pojedzie do kikou
limonka80 replied to ewu's topic in Już w nowym domu
Dzielna Agusia, oby to był już koniec jej zdrowotnych problemów. Teraz niech szwy się szybko zagoją i niech babunia jeszcze długo cieszy się życiem :-)) -
Borys odszedł. Kiedyś znowu się spotkamy Skarbie
limonka80 replied to Jaaga's topic in Już w nowym domu
Widać że Borynio to wielki pieszczoch .... jak się wtula w ludzką rękę .... -
Babuleńka ze schronu po operacji guzów pojedzie do kikou
limonka80 replied to ewu's topic in Już w nowym domu
Agunia ładnie się goi ? -
Bardzo się cieszę że Czakuś w dobrej formie. Od czasu usg jakoś smutno, wiem że zamartwianie się nic nie da, ale wciąż myślę jakie to niesprawiedliwe.... Taki dobry i miły piesio, wdzięczny za otrzymaną opiekę i miłość, tak cieszy się życiem a tu choroba .... Ale nie ma co martwić się na zapas - liczy się to co jest teraz - że mordka uśmiechnięta i ogonek w ruchu :-))