Jump to content
Dogomania

limonka80

Members
  • Posts

    4501
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    26

Everything posted by limonka80

  1. To koleżanka z pracy, na razie nawet nie zaczynam tematu, bo onk nawet jak ktoś mówi coś o swoim psie, to wychodzi z pokoju, jest w żałobie to zrozumiałe. Kajtuś miałby u nich wspaniały dom, to zrównoważeni, spokojni ludzie, dzieci mają już dorosłe, mieszkają w bloku, ale w fajnej dzielnicy, dużo wyjeżdżają weekendowo poza miasto, psiak zawsze z nimi.... Zobaczymy jak się rozwinie, na razie za wcześnie, ale jak tylko zobaczyłam przestraszone oczy Kajtusia pomyślałam o Magdzie, ona ma taką cierpliwość i czułość dla zwierząt, zresztą jej mąż też. Zobaczymy.
  2. Cichutki, subtelny piesio .... Dobrze że jest u Ciebie :-))
  3. Nie martw się, musisz dbać o siebie a Shili nie zostawimy :-)) Wysłałam Ci wiadomość ....
  4. Tak, widać że "zawód -dyrektor" Zdjęcie pod tytułem : "Muszę koniecznie sprawdzić co jest pod płotem, a że tam stoi inny pies, nie szkodzi, najwyżej wezmę go na barana " :-))
  5. Pomyślałam że nie ma co czekać do gwiazdki, bo przecież Pikusia na pewno będzie grzeczna :-))
  6. Przykro czytać, taki pozytywny, pełen życia psiak .... Ale ważne że jest pod kontrolą lekarską, zaopatrzony w leki, zadbany... Mam nadzieję, że to wystarczy by Czako jeszcze długo cieszył się życiem, a my Czakusiem :-))
  7. Liczyłam na lepsze wieści :-(( mam nadzieję że leki pomogą .....
  8. Dopiero teraz załapałam że to Promyś dyrektorzy, w pierwszej chwili zrozumiałam że przybył nowy dyrektor Czakuś, i teraz jest dyrektorów dwóch, dlatego napisałam że Czakuś to vicedyrektor :-))
  9. Cieszę się że Agusia szczęśliwa, a to że przekochana, to przecież było wiadomo od razu :-))
  10. Ja też bardzo się cieszę że zdrowie Tuptusia w porządku. Hasaj chłopaku :-))
  11. Tak pytam bo jest cudny, a koleżance umarł w sobotę piesek .... Ale nie robię sobie nadziei bo ona w wielkiej rozpaczy, na razie nie chce słyszeć o psie....
  12. Aż się usmiechnęłam na samo wyobrażenie tej sytuacji . Szkoda że nie mogę tego zobaczyć :-)) Takie maleństwo - małe ciałko, ale wielka duchem :-)) Brawo Sarunia.
  13. A mój Dżekuś odwrotnie - przednie ząbki bardzo starte, ale są, za to kieł ostał się jeden :-))
  14. Zawsze ich brakuje..... Ile by czasu nie minęło, człowiek wciąż tęskni.....
  15. Dzielna Suzi :-)) A czy sunia ma jeszcze karmę czy kupić ?
  16. Faktycznie, jakie maleństwo :-)) A jakie ma filozoficzne spojrzenie myśliciela :-))
  17. Myślę o Suzi ... Trzymaj się dziewczyno. O Alfiku też myślę, mam nadzieję że lepiej się czuje.
  18. Ale Fuks na pomyłce mocno skorzystał :-))
×
×
  • Create New...