Jump to content
Dogomania

elik

Members
  • Posts

    81004
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    312

Everything posted by elik

  1. To może u Ciebie zadekowały się jakieś borsuki, czy inne hibernujące w zimie zwierzaki, a nie psiaki
  2. Moje psiaki też różnie reagują na pogodę. Finuś chętnie maszeruje na spacer bez względu na pogodę, ale Sonia potrzebuje zachęty, gdy pada deszcz
  3. Chyba większość psów tak ma. Przynajmniej moje wszystkie tak miały, a i te które teraz mam, też tak mają
  4. Na konto Rysia wpłynęły poniższe kwoty: 30,00 od Siostry elficzkowa XI - 9.11. 50,00 od jaguska XI - 13.11. 10,00 od Nina65 XI - 13.11. 30,00 od markofix1 XI - 13.11. 50,00 od Mamy Hugonka XI - 15.11. 120,00 od MALWA X-XI - 11.10. 50,00 od jaguska X - 16.10. 30,00 od helli wpłata dla Ajuni (*) - 18.11. 10,00 od Agnieszka103 wpłata dla Ajuni (*) - 18.11. 344,55 od pozostałość ze środków finansowych Miłeczka - 19.11. Bardzo serdecznie dziękuję
  5. Na koncie Milusia (*) pozostało 594,55 zł. Z tego 250,00 zł przelałam na Konto Fundacji ZEA dla Gucia, którego stan zdrowia wymaga kosztownego leczenia i finanse Gucia są na minusie 344,55 zł przelałam na konto Rysia, który ma zapłacony hotel do 17.01.2024 r. ale pomimo dużej poprawy w zachowaniu, nadal nie nadaje się do adopcji. Koszt miesięcznego pobytu w hotelu wynosi 738,00 zł, a Rysiu ma 415,00 zł miesięcznych deklaracji. Przelew dla Gucia w dniu 17.11.2023 r. - 150,00 zł Przelew dla Gucia w dniu 19.11.2023 r. - 100,00 zł Przelew dla Rysia w dniu 19.11.2023 r. - 344,55 zł
  6. 30,00 zł przelałam na konto Rysia, który ma opłacony hotel tylko do 17.01.2024 r. Nadal nie nadaje się do adopcji i jego pobyt w hotelu zapewne potrwa jeszcze dłużej niż do stycznia. Miesięczny koszt pobytu w hotelu kosztuje 738,00 zł, a Rysiu ma deklaracje w kwocie 345,00 zł miesięcznie.
  7. Na konto Fado wpłynęły poniższe kwoty: 30,00 zł od Siostry elficzkowa XI - 9.11. 80,00 zł od kado XI - 13.11. 30,00 zł od Pani Małgorzaty K/B XI - 13.11. 100,00 zł od Karen116 XI - 16.11. 20,00 zł od Dulska XI - 16.11. 150,00 zł od MALWA X-XII - 17.11. 50,00 zł od ania75 XI - 19.11. Bardzo serdecznie dziękujemy
  8. Trzymam zaskurniaczki dla Rysia, jakby nie znalazł domu do stycznia, a na to się zanosi, żeby uzupełniać braki deklaracji. Ale w takiej sytuacji skubnę z tego coś dla Gucia, żeby był mniej biedny
  9. Biedny Guciu Znowu wpadł w długi przez swój hulaszczy tryb życia. Trzeba będzie zrobić dla niego bazarek.
  10. W tej sytuacji to faktycznie byłoby najlepiej, gdyby jakaś fundacja lub DT mógł przejąć sunię.
  11. Biorąc pod uwagę to co zasugerowała agat21 zaciągnęłabym opinii ortopedy czy i ewentualnie czym może skutkować w przyszłości taka wymuszona postawa.
  12. Witam Cię najserdeczniej i dziękuję ogromnie, że zajrzałaś do Rysia. Mam nadzieję, że wejdzie Ci to w krew i będziesz częstszym gościem u Rycha Piękna piątka przybita
  13. A czy w takim stanie jak teraz odczuwa ból? Czy można to sprawdzić z dużym prawdopodobieństwem?
  14. To konieczne kciuki, bo łapka to bardzo ważna sprawa. Musi być sprawna!
  15. Myślę, że dobrze byłoby zbadać serduszko. Jeśli już było badane, to przepraszam, czasu brak na śledzenie wszystkich wątków
×
×
  • Create New...