Jump to content
Dogomania

elik

Members
  • Posts

    81004
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    312

Everything posted by elik

  1. To ja bardzo dziękuję Eluniu, jeśli masz chęć zrobić kolejne ogłoszenie, to będę bardzo wdzięczna za ogłoszenie dla Rysia. Biedaczek nie ma jeszcze żadnego. Do stycznia ma zapłacony hotel po 600,00 zł, ale od stycznia też będzie musiał płacić po 738,00, a on ma niecałe 200 zł deklaracji. Większość osób przeniosła swoje deklaracje na Fidelka, a potem na Dunię i Rysiu praktycznie jest bez deklaracji, a nie ma ani jednego ogłoszenia Będę ogromnie wdzięczna.
  2. Samo życie - trochu dobrze, trochu źle
  3. Eluniu kochana bardzo serdecznie dziękuję Ci za ogłoszenia, ale mam do Ciebie jeszcze prośbę. Sunia ma takie śliczne zdjęcia, te, które wstawiła Martusia. Szkoda byłoby ich nie wykorzystać. Te moje są nieszczególne. Czy mogłabyś podmienić zdjęcia na te, które wstawiła Martusia? Przepraszam, że marudzę i z góry dziękuję
  4. Sukces Oby tak dalej
  5. Marcyś był w boksach ogólnych, a tam tak często wolontariat pewnie nie zagląda, a nawet jeśli, to ogrom psów nie pozwala na dokładne przyglądnięcie się każdemu psiakowi. Marcyś musiałby zakasłać akurat wtedy, gdy któryś z wolontariuszy przechodziłby obok. Jakoś słabo to widzę. Ale nie wykluczam, że masz rację.
  6. Wcale nie jest taka zwykła. Jest bardzo ładna, tylko zaniedbana.
  7. Bardzo dziękuję Asiu i przepraszam, że tak długo mnie ni było. Jak myślisz, może na Warszawę? Poproszę Martusię, żeby ponumerowała zdjęcia, żebyśmy nie dawały do ogłoszeń tych samych. OLX bardzo zwraca na to uwagę i usuwa ogłoszenia z tymi samymi zdjęciami.
  8. Kolejny psiaczek zabrany ze schroniska w ostatnim momencie Gdyby tam został, nikt nie zadbałby o jego zdrowie. Miał maluszek szczęście w nieszczęściu Kciuki oczywiście zaciśnięte.
  9. Tak Agatko, wszystkie wpłaty na ZEĘ. Przepraszam, że dopiero teraz odpowiadam, ale wczoraj, dzisiaj z resztą też, po powrocie do kraka na zimę, miałam dzień gospodarczy.
  10. Dzisiaj wpłaciłam na konto Fundacji swoją deklaracje za październik. Październikową kasiorkę mojej znajomej Agnieszki już rozdysponowałam, bo przysyła mi zaraz na początku miesiąca, a ja prawie natychmiast przekazuję potrzebującym psiakom. Od Agnieszki zaczną więc spływać deklaracje od listopada.
×
×
  • Create New...