-
Posts
81004 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
312
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by elik
-
21 maja 2024 r. Fadulek pobiegł za TM. Biegaj kochany psiaku bez lęku po tęczowych łąkach Niewidomy psiak w schronie. Co go tam czeka? Wszystko co najgorsze - śmierć głodowa, zamarznięcie, rozszarpanie, bo jest bezbronny, a koledzy z boksu bywają okrutni.
elik replied to elik's topic in Już w nowym domu
Czuję się bardzo związana z Fado. Jestem z nim od początku. Założyłam ten wątek na prośbę agat21, która wówczas, gdy Martusia pokazała Fado, była poza granicami kraju. Bardzo przeżywam każdą zmianę w jego życiu, bo wiem, jaki to dla niego stres. Po Jaaga i Jaworze będzie to już jego trzecie miejsce pobytu i mam nadzieję, że już nie będzie musiał się więcej przeprowadzać. Trzymaj się piesku. EDIT A może to Agatka na moje biadolenie podjęła się zaopiekować Fado, jeśli będzie miała pomoc w założeniu wątku i zdobywaniu kasy? Chyba to jednak tak jakoś było. Czas zakrył nieco pamięć, ale uczucia pozostały -
Wpłaty dla Duni na konto Zea, bardzo dziękujemy 425 zł - agat21 (27.10.) stała X + bazarek imienny 200 zł - miłośnik_mixów (30.10.) 30 zł - Jo37 (31.10.) stała X - XII 100 zł - Iwona z Sosnowca (31.10.) stała X - XI 50 zł - Mruczka (02.11.) XI Bardzo serdecznie dziękujemy oraz 30 zł - elik (27.10.) X i 30 zł - elik (02.11.) XI
-
FIDO - Stary, rudy, zaniedbany, mały piesuś za TM [*]
elik replied to Ewa Marta's topic in Już w nowym domu
Brawo kikou -
Pewnie już wiele złego doznała od człowieka więc się boi
-
Rysiu ma opłacony hotel do stycznia po 600,0 zł miesięcznie i pomimo podwyżki dla innych psiaczków, Rysiu nadal mieszka w hotelu za 600,00 zł/m-c. Do stycznia już niedaleko, a Rysiu nie ma nawet 200,00 zł deklaracji miesięcznej i ani jednego ogłoszenia. Kto napisze tekst ogłoszenia dla Rysia, bardzo proszę