Jump to content
Dogomania

elik

Members
  • Posts

    81004
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    312

Everything posted by elik

  1. Martusiu, to jest link do ogłoszenia Olinki, u mnie Malinki. Po adopcji Olinki jej ogłoszenie usunęłam, a wkleiłam dane Nemo - u mnie Bingo. To jest link do jego ogłoszenia https://www.olx.pl/d/oferta/4-ro-miesieczny-bingo-szuka-troskliwego-domu-na-cale-zycie-CID103-IDVVNmd.html?bs=olx_pro_listing
  2. Chciałam wyróżnić ogłoszenie Eluni na Kraków na gratce, ale nie widzę tam takiej możliwości. Może na Gratce tylko ogłoszeniodawca może wyróżnić?
  3. Witaj Radku Niestety tak, potrzebuje deklaracji, bo od 1.XI. cena za hotel wzrosła o podatek VAT, czyli o 23% tj. o 138,00 zł i od listopada wynosić będzie nie 600, a 738,00 zł.
  4. Czuję się bardzo związana z Fado. Jestem z nim od początku. Założyłam ten wątek na prośbę agat21, która wówczas, gdy Martusia pokazała Fado, była poza granicami kraju. Bardzo przeżywam każdą zmianę w jego życiu, bo wiem, jaki to dla niego stres. Po Jaaga i Jaworze będzie to już jego trzecie miejsce pobytu i mam nadzieję, że już nie będzie musiał się więcej przeprowadzać. Trzymaj się piesku. EDIT A może to Agatka na moje biadolenie podjęła się zaopiekować Fado, jeśli będzie miała pomoc w założeniu wątku i zdobywaniu kasy? Chyba to jednak tak jakoś było. Czas zakrył nieco pamięć, ale uczucia pozostały
  5. Wpłaty dla Duni na konto Zea, bardzo dziękujemy 425 zł - agat21 (27.10.) stała X + bazarek imienny 200 zł - miłośnik_mixów (30.10.) 30 zł - Jo37 (31.10.) stała X - XII 100 zł - Iwona z Sosnowca (31.10.) stała X - XI 50 zł - Mruczka (02.11.) XI Bardzo serdecznie dziękujemy oraz 30 zł - elik (27.10.) X i 30 zł - elik (02.11.) XI
  6. Dzisiaj na konto Ajuni wpłynęła kwota 30,0 zł od helli - deklaracja. helli proszę daj znać czy zwrócić kasę na Twoje konto, czy może przelać na konto jakiegoś potrzebującego psiaka.
  7. Bo to było do przewidzenia Nie przypominam żeby Nesiowata oddała do adopcji któregoś z tymczasowiczów
  8. Pewnie już wiele złego doznała od człowieka więc się boi
  9. Bardzo dziękuję Matusia podaje chronologicznie wszystkie wpłaty, a ja korzystając z tych informacji uaktualniam na pierwszej stronie wątku, stan posiadania Duni.
  10. Rysiu ma opłacony hotel do stycznia po 600,0 zł miesięcznie i pomimo podwyżki dla innych psiaczków, Rysiu nadal mieszka w hotelu za 600,00 zł/m-c. Do stycznia już niedaleko, a Rysiu nie ma nawet 200,00 zł deklaracji miesięcznej i ani jednego ogłoszenia. Kto napisze tekst ogłoszenia dla Rysia, bardzo proszę
×
×
  • Create New...