Jump to content
Dogomania

elik

Members
  • Posts

    81004
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    312

Everything posted by elik

  1. Można powiedzieć, że całkiem dobre wieści A co do kotka, to jeszcze mogą się pogodzić
  2. Jo37 pisała, że wybierze się na grób dwbem. Może Ona już wie gdzie usytuowany jest grób. Mieliśmy się zebrać na wiązankę.
  3. Przyjemnie patrzeć jak opiekunowie dbają o bezpieczeństwo swoich zwierzaczków. Super zabezpieczone przed zerwaniem się ze smyczy.
  4. Trzymaj się Gabrysiu! Życzę szybkiego powrotu do zdrowia i pełni sił
  5. Przy poruszaniu się po schodach łapki wykonują rozmaite ruchu i pewnie wtedy bardziej boli ją ta złamana łapka
  6. Wpłaty dla Duni na konto Zea, bardzo dziękujemy 10 zł - Radek (07.11.) 133 zł - bazarek Nadziejka (08.11.) 10 zł - bazarek sonia71 (08.11.) 120 zł - bazarek sonia71 (08.11.) 20 zł - sonia 71 (08.11.) 30 zł - siostra elficzkowej (09.11.) Bardzo serdecznie dziękujemy
  7. Prosiłaś kiedyś Martusiu, żebym prowadziła ewidencję wpłat i wypłat dla Fado z konta ZEA. Dotychczas podawałaś chronologicznie wpłaty i wydatki i są one ewidencjonowane w poście rozliczeniowym. Czy już nie ma potrzeby kontynuowania tego rozliczenia?
  8. Trzymam kciuki
×
×
  • Create New...