-
Posts
81004 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
312
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by elik
-
Na konto Rysia wpłynęły poniższe kwoty: 30,00 od Siostry elficzkowa XI - 9.11. 50,00 od jaguska XI - 13.11. 10,00 od Nina65 XI - 13.11. 30,00 od markofix1 XI - 13.11. 50,00 od Mamy Hugonka XI - 15.11. 120,00 od MALWA X-XI - 11.10. 50,00 od jaguska X - 16.10. 30,00 od helli wpłata dla Ajuni (*) - 18.11. 10,00 od Agnieszka103 wpłata dla Ajuni (*) - 18.11. 344,55 od pozostałość ze środków finansowych Miłeczka - 19.11. Bardzo serdecznie dziękuję
-
Na koncie Milusia (*) pozostało 594,55 zł. Z tego 250,00 zł przelałam na Konto Fundacji ZEA dla Gucia, którego stan zdrowia wymaga kosztownego leczenia i finanse Gucia są na minusie 344,55 zł przelałam na konto Rysia, który ma zapłacony hotel do 17.01.2024 r. ale pomimo dużej poprawy w zachowaniu, nadal nie nadaje się do adopcji. Koszt miesięcznego pobytu w hotelu wynosi 738,00 zł, a Rysiu ma 415,00 zł miesięcznych deklaracji. Przelew dla Gucia w dniu 17.11.2023 r. - 150,00 zł Przelew dla Gucia w dniu 19.11.2023 r. - 100,00 zł Przelew dla Rysia w dniu 19.11.2023 r. - 344,55 zł
-
21 maja 2024 r. Fadulek pobiegł za TM. Biegaj kochany psiaku bez lęku po tęczowych łąkach Niewidomy psiak w schronie. Co go tam czeka? Wszystko co najgorsze - śmierć głodowa, zamarznięcie, rozszarpanie, bo jest bezbronny, a koledzy z boksu bywają okrutni.
elik replied to elik's topic in Już w nowym domu
-
21 maja 2024 r. Fadulek pobiegł za TM. Biegaj kochany psiaku bez lęku po tęczowych łąkach Niewidomy psiak w schronie. Co go tam czeka? Wszystko co najgorsze - śmierć głodowa, zamarznięcie, rozszarpanie, bo jest bezbronny, a koledzy z boksu bywają okrutni.
elik replied to elik's topic in Już w nowym domu
Na konto Fado wpłynęły poniższe kwoty: 30,00 zł od Siostry elficzkowa XI - 9.11. 80,00 zł od kado XI - 13.11. 30,00 zł od Pani Małgorzaty K/B XI - 13.11. 100,00 zł od Karen116 XI - 16.11. 20,00 zł od Dulska XI - 16.11. 150,00 zł od MALWA X-XII - 17.11. 50,00 zł od ania75 XI - 19.11. Bardzo serdecznie dziękujemy -
W tej sytuacji to faktycznie byłoby najlepiej, gdyby jakaś fundacja lub DT mógł przejąć sunię.
-
Biorąc pod uwagę to co zasugerowała agat21 zaciągnęłabym opinii ortopedy czy i ewentualnie czym może skutkować w przyszłości taka wymuszona postawa.
-
A czy w takim stanie jak teraz odczuwa ból? Czy można to sprawdzić z dużym prawdopodobieństwem?
-
21 maja 2024 r. Fadulek pobiegł za TM. Biegaj kochany psiaku bez lęku po tęczowych łąkach Niewidomy psiak w schronie. Co go tam czeka? Wszystko co najgorsze - śmierć głodowa, zamarznięcie, rozszarpanie, bo jest bezbronny, a koledzy z boksu bywają okrutni.
elik replied to elik's topic in Już w nowym domu
Bardzo słuszna zasada -
To konieczne kciuki, bo łapka to bardzo ważna sprawa. Musi być sprawna!
-
Z łapką?