-
Posts
1480 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
2
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by seramarias
-
Opiekunka zdawała sobie sprawę, że Abi jest z "gatunku tych trudnych", ale podejrzewam, że jak wiele innych osób miała nadzieję, że sunia pod troskliwą opieką, przełamie strach i zaufa, że będą spore efekty pracy z Abi. Ja rozumiem frustrację Pani. Jednak trzeba zauważyć, że mimo wszystko, Abi ma tam dom, nie została zwrócona jak co niektóre psiaki z pozornie "lepszych" adopcji. Adopcja Abi od początku budziła wiele emocji. Być może sunia mogła trafić lepiej, ale nikt nie ma pewności jakby potoczyły się jej losy gdyby nie została adoptowana przez tą rodzinę. Jedno jest pewne ludzie nie ustawiali się w kolejce by adoptować Abi...
-
Wiadomo czy coś się dzieje w sprawie Trufli?
-
Co za biedactwo z tego psiaka, postaram się wesprzeć chłopaka. Pewnie bardzo cierpi :( Czy w razie czego byłoby dla niego miejsce w jakimś hoteliku na cito ?
-
Schronisko w Radysach - psiaki do adopcji
seramarias replied to Ayam1980's topic in Już w nowym domu
Bardzo się cieszę, niech jedzie jak najdalej od tego miejsca, niech znajdzie swojego człowieka, dla którego będzie tyle znaczył co Spajki dla mnie. -
Schronisko w Radysach - psiaki do adopcji
seramarias replied to Ayam1980's topic in Już w nowym domu
Serce mi zadrżało, wróciło wspomnienie pierwszego tak naprawdę całym sercem mojego psa Spajkiego. Nie są identyczni, ale te oczy... Tyle lat minęło....To był wspaniały piękny, mądry, oddany pies. Siedzę zalana łzami, zasmarkana, nie sądziłam, że po tylu latach wciąż tak cholernie będzie mi go brakować. Ktoś planuje zabrać brzdąc na tymczas? -
Schronisko w Radysach - psiaki do adopcji
seramarias replied to Ayam1980's topic in Już w nowym domu
O rany ale biedaki , oczka zaropiałe, noski też nie bardzo, no chyba, że to piasek z boksu ma tych noniach. Życie dopiero Ci rozpoczęte, a już tak brutalnie pod się z nimi obchodzi. -
Jorki to pieski o słodkim wyglądzie i twardym charakterku, mali despocji. Lubią szarogęsić się i ustawiać domowników, są zazdrosne o inne zwierzaki. Wiem, że Tofik to nie Jork, ale jednak w jego żyłach płynie jorkowa krew. Ja w Tofiku widzę mocno rozpuszczonego psiaka, którego trzeba prowadzić twardą ręką. Tak naprawdę moim zdaniem do tej pory cackolono się z nim, a nie wychowywano.
-
Śliczne maleństwa, ja niestety pracująca, a takie maluszki trzeba często karmić, doglądać. Szkoda,że to nie lipiec urllpy się zaczynają wzięłabym oba. Mam nadzieję, że ktoś im pomoże :(
-
W tej krainie znajdziesz psa i kota....BDT u Kwiaciarenki
seramarias replied to Kejciu's topic in Psy do adopcji
Jaka ładna buraska. -
Schronisko w Radysach - psiaki do adopcji
seramarias replied to Ayam1980's topic in Już w nowym domu
Biedulka, czy ktoś planuje ją zabrać? -
Lolek to fajny psiak, urokliwy, na pewno ktoś go wypatrzy. Czasem lepszy jeden telefon, ale konkretny niż tysiąc pomyłek.
-
Opiekunka psa nie musi się tłumaczyć ze swoich problemów zdrowotnych. Być może pobyt w szpitalu to jeszcze nie koniec jej problemów ze zdrowiem. Ze swojej strony powiem tak, kocham moje zwierzaki, nie wyobrażam sobie domu bez nich, ale gdybym się dowiedziała, że jestem ciężko chora, gdybym nie mogła liczyć na pomoc innych w opiece, a miałabym świadomość, że ta na długo, może i dożywotnio wykluczy mnie z możliwości opieki nad nimi to tak, szukalabym im dobrego nowego domu. Nie byłaby to łatwa decyzja, pewnie przepłakana , ale dobro zwierzaka jest ważniejsze.... Rozumiem, że wiele razy przerabiałyście podobne sytuacje, że co niektórzy mocno się uprzedzili, ale po co zatruwać się jadem i doszukiwać się kłamstwa, złych intencji, nieodpowiedzialność? Życie pisze różne scenariusze i nigdy, choćbyśmy się zarzekali tak na prawdę nie mamy pewności co byśmy zrobili w danej sytuacji póki nie doświadczymy tego na własnej skórze.