-
Posts
1480 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
2
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by seramarias
-
Dla Tofika schronisko to prędzej czy później wyrok śmierci :( Tofik to świetny pies i wiele można z nim zrobić. To idealny pies dla kogoś kto lubi wyzwania, pracę z trudniejszy psem i ma pojęcie, wiedzę i umiejętności jak takiego psiaka wyprowadzić na prostą. W odpowiednich rękach, dobrze prowadzony będzie wspaniałym towarzyszem. Tylko Kurcze gdzie znaleźć takiego kogoś :/ Niestety uroda Tofisia sprawia, że zupełnie inne grupa ludzi się nim interesuje :( Brak mi zupełnie pomysłu jak dotrzeć do tej odpowiedniej osoby, która zobaczy w Tofisiu coś więcej niż maskotkę, dostrzeże jego potencjał. Na pewno i dla Tofika jest gdzieś odpowiedni człowiek, tylko muszą się odnaleźć...
-
misio >>> Dziadeczek Misio odszedł za TM. Żegnaj kochany <<<
seramarias replied to Olena84's topic in Już w nowym domu
Mnie zawsze wyruszają i rozczulają staruszki. Mają w sobie coś tak ujmującego, taką mądrość w oczach.Serce się raduje kiedy widzi się ich uśmiech, na posiwiałym pyszczku, chęć do życia. No to żeby nie było, że nikt się nie zachwycił Dziadulkiem, to ja się zachwycam :) -
~ JUŻ psiaki w swoich domkach :) maleńka mamusia i dzieci
seramarias replied to malagos's topic in Już w nowym domu
Ja wielokrotnie przechodziłam przez okres szczenięcy. Wiele szczęścia i radości taki maluch wnosi,do rodziny. No są też tyci tyci efekty uboczne posiadania malucha, ale człowiek szybko zapomina i wybacza ;) Gdybym mogła ukradłabym tego jasno burego tłuścioszka. -
~ JUŻ psiaki w swoich domkach :) maleńka mamusia i dzieci
seramarias replied to malagos's topic in Już w nowym domu
Hehe, ale jakie słodkie ;) -
~ JUŻ psiaki w swoich domkach :) maleńka mamusia i dzieci
seramarias replied to malagos's topic in Już w nowym domu
Czy jest coś piękniejszego niż małe kluseczki. Uwielbiam maluchy i ten ich zapaszek :) -
No to trzymam kciuki za dobry domek w Polsce. Najważniejsze, że psiak już bezpieczny i pod bardzo dobrą opieką :)
-
A co z domkiem w Holandii? Czy jest jeszcze brany pod uwagę, szykuje się wizyta PA?
-
blekuś >>> Blekuś po prawie 3 latach ma swój dom! <<<
seramarias replied to Olena84's topic in Już w nowym domu
Wg. mnie to bardzo dobry pomysł. Nawet jeśli nie ma teraz żadnego filmiku to można nagrać.Napewno warto spróbować. Ja swoją drugą kotkę zobaczyłam właśnie na filmiku, strasznie mnie ujęła i wiedziałam, że to ta, kilka tygodni później była już z nami. -
Schronisko w Radysach - psiaki do adopcji
seramarias replied to Ayam1980's topic in Już w nowym domu
Piękna sunia, będę jej kibicować. Jamniko-berneńczyk też niezwykłej urody. -
Rozumiem. Smutne to wszystko, jakoś ogólnie na dogo tyle przykrych wieści ostatnio. Warto podawać Capsomasol, czy biorąc pod uwagę skutki uboczne lepiej sobie darować? Drogi jest? Sorki że tak wypytuję, ale widzę, że niestety masz już jakieś doświadczenie z gadem, a ja się zastanawiam czy nie opłacić jej tego leku, tylko raz że nie wiem czy pomoże, a nie zaszkodzi, no a dwa to nie wiem czy jest w zasięgu moich możliwości finansowych.
-
Nie znam się, ale czy sunia była konsultowana u onkologa? Czy będzie wdrażane jakieś leczenie, żeby jednak przerzutów nie było, bądź żeby opóźnić powrót gada? Nie odbierajcie tego jak atak, bo nie piszę tu po to żeby komuś dogryźć, czy zarzucać, że sunią się źle opiekuje. Wiem, że jest pod bardzo dobrą opieką i robicie wszystko co w Waszej mocy. Zaczęłam się tylko zastanawiać jak postępuje się w takiej sytuacji, gdy jednak mamy doczynienia ze zmianą złośliwą. Czy podejmowane jest leczenie, czy tylko usuwa się zmianę i modli , żeby nie było przerzutów jak najdłużej bo nie ma innej opcji? Sunia prześliczna, przekochana, bardzo bardzo przykro, że tak brutalnie życie się z nią obchodzi. Dobrze, że otoczona jest życzliwym ludźmi. Domek ją znajdzie i będzie to bardzo dobry domek. Wierzę w to, a suni życzę wiele lat szczęśliwego życia.
-
[ * ] TEO pojechał do wspaniałych Ludzi. :) Dramat - w schronie niewidomy staruszek porzucony jak śmieć :( On nie wytrzyma zimy w schronie - mróz, głód - niewidomy nie dopcha się do michy. Czy pozwolimy mu odejść w strachu, głodzie, samotności ?
seramarias replied to elik's topic in Już w nowym domu
Czyżby ten przystojniak ze zdjęcia to był Teo? No odmłodniał mam chłopak i zmężniał, widać, że dobrze mu :)