-
Posts
1480 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
2
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by seramarias
-
Mi się jagdterier bardziej włochaty wydawał, a ona taka gładziutka, może bardziej manchester terier? No sama nie wiem ; ) Mix jamnika z terierem to też mieszanka wybuchowa. Moja siostra adoptowała psiaka mix jamnika z buldożliem, normalnie terminator nie pies, dobrze że siostra ma poczucie humoru ;)
-
Popytałam troszkę, ale niestety z uwagi na dużą odległość nie jestem w stanie pomóc. Chyba coś źle zrozumiałam, to szczeniaki nie zostały powtórnie odrobaczone? Czy na pezeszkodzie są koszty, czy coś innego się zadziało? To bardzo ważne, żeby je skutecznie odrobaczyć. One muszą mieć bardzo dużo robali jak po powtórnym odrobaczeniu jeszcze z bezy wychodzą żywe. Faktycznie okres wakacyjny jest trudny jeśli chodzi o adopcje, ale na pewno nie jest to niemożliwe, no trzeba je ogłaszać i mocno trzymać kciuki, żeby szybko domki się znalazły.
-
Dlatego ja jestem zwolenniczką badania takich zmian, wiem że to dodatkowe koszty, ale jednak wiedząc z jakim gadem się walczy łatwiej podjąć decyzję co dalej. Ja w tej sytuacji bym skonsultowała się z dobrym onkologiem i w zależności od wyniku rozmowy podjęła decyzję czy leczymy paliatywnie, czy działamy, czy już nic nie można zrobić...Psiaka strasznie szkoda, dużo się wycierpiał maleńki.
-
Ja to doskonałe rozumiem. Opiekunka zapewnia podstawową opiekę, ale nie jest przygotowana do pracy z psem nadpobudliwym i gryzącym . Nie jest w stanie skutecznie zablokować atak Tofika. Niestety dla Tofika, ale bardzo niewiele hotelików posiada doświadczenie i umiejętności, żeby pracować z takim ananasem. Moim zdaniem i tak dużo odwagi wymagało przyjęcie tego nicponia pod swój dach gdzie są inne psiaki wiedząc jaki on jest. Opiekunka daje z siebie tyle ile może, to zrozumiałe, że boi się pogryzienia. Moim zdaniem osoba chcąca adoptować Tofika powinna mieć doświadczenie w prowadzeniu psów ras agresywnych, albo odpowiednią wiedzę i predyspozycje . Niestety, ale idealny opiekun dla Tofika najczęściej na swojego towarzysza wybierze psa innej rasy jak chociażby stafik i nawet nie spojrzy na ogłoszenie Tofika :( Niemniej wierzę, że w końcu trafi na kogoś kto go nie tylko pokocha , ale też będzie umiał pokazać Tofikowi kto tu rządzi.
-
Oj Tofik, Tofik Ciebie to jakiś spec od ras agresywnych powinien wziąć w obroty, najlepiej facet i całkiem spacyfikować. Może jakbyś porządną szkołę życia z ludźmi dostał, to byś "wyrósł na psy" Weź się Tofik w garść i sporządniej trochę... Ja w Tofiku widzę sporo temperamentu jorka po przodku i wiele lat zaniedbań w wychowaniu niestety to bardzo wybuchowa mieszanka..
-
Sama słodycz :)
-
~Kasja - duża młoda suczka, witaj na pokładzie! u nas w bdt
seramarias replied to malagos's topic in Już w nowym domu
Zaglądam do cudnej olbrzymki :)