Jump to content
Dogomania

seramarias

Members
  • Posts

    1480
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    2

Everything posted by seramarias

  1. Coraz zimniej, a te bidy tam marzną. Szkoda dzieciaków :( A jak miewa się psiaczek, który do Ciebie pojechał?
  2. Jaka ta sunia ładna i niestety bardzo biedna . Wygląda jakby nie raz kopa dostała od człowieka. Ja mam sunię seniorkę, nie mogę w ciemno przyjąć żadnego pieska z uwagi na jej stan zdrowia, a domyślam się, że kwarantanna nie wchodzi w grę przed przyjazdem :(
  3. U Misiuni też cicho, a ciotki spragnione wieści :)
  4. Moich dziadków pies też miewał ataki, nie były one bardzo częste, dożył bardzo późnej starości, odszedł we śnie. Życzę Frezji, żeby i jej było dane długie szczęśliwe życie.
  5. Straszna cisza u piesia. Ciekawa jestem jak się Nortonek sprawuje i czy jakiś domek jest na horyzoncie.
  6. Rozumiem opory przez umieszczeniem psicy w kojcu. Ona tak bardzo potrzebuje teraz być przy człowieku, tak długo czekała, a tak mało czasu jej zostało. Nie wiem czy ona czuje , że umiera, ale jest taka smutna, może dlatego, że coś boli, a może ona wie więcej niż mam się wydaje. Serce pęka z żalu, ale życie i zdrowie Twoich psiaków nie może być zagrożone.
  7. Wiecie czasem jak ktoś jest nieśmiały, łatwiej mu napisać niż zadzwonić. Ja np. bardzo nie lubię rozmawiać przez tel. ;)
  8. Biedny piesek, pewnie nie rozumie co się stało, czemu nagle człowiek go porzucił. Nie wiem w jakim stanie jest jego Pani, ale jeśli ona wie, jeśli ma świadomość jak rodzina potraktowała jej przyjaciela to mamy tu podwójny dramat :(
  9. Ech, tak myślę sobie, że będzie mi brakować Roxi, jak już wyjedzie do swojego nowego domku . Niby się cieszę, że w końcu ktoś ją wypatrzył, ale smutno jakoś... Dziwne to takie bo przecież życzę suni jak najlepiej.
  10. To się dziadzio rozkręcił :( Szkoda kotków , nowe lokum dla urwisa potrzebne na cito.
  11. Jaka ona długonoga na tych zdjęciach, ogonek zadarty, szczęściara :)
  12. Jest śliczna, trzeba tylko wyprać futro, wyszczotkować, i będzie dziewczyna cud malina :)
  13. Ale zadarty ogonek i ta łapka w górze :)
  14. Tysiu niekumata jestem w olx, ale jeśli podeślesz mi nr konta prześlę grosik na wyròżnienie ogłoszenia.
  15. Biedna Roxi w taką pogodę każą spacerować, toż każdy szanujący się pies wie, że jak zimno i wieje, a do tego pada to trzba szybko psie sprawy załatwić i zabukować się na posłanku, pod kocyk schować ;) Sunia wygląda kwitnąco widać, że jest zadbana i kochana.
  16. W Radysach zostały chyba dwie sunie takie podrośnięte szczeniaki, tylko nie wiem czy z uwagi na parwo, takie większe brane są pod uwagę.
  17. Myślę, że to bardzo dobry pomysł. Maluszkom życia nie przywróciumy, ale można ocalić inne psie nieszczęście.
  18. Mi do tej pory łzy się do oczu cisną jak pomyślę o maluszkach . To jeszcze dzieci były ....
  19. Zwykła szaro- bura, niepozorna, niewidoczna dla ludzi patrzących oczami. Dopiero patrząc sercem dostrzega się prawdziwe piękno, to co niewidoczne. Sunia miała ogromne szczęście, że została wypatrzona wśród innych psiaków. Biedactwo takie spragnione uczucia, tak długo czekała. Będę do niej zaglądać, a ponieważ Mufcia już w domku, myślę że mogę stałą po niej przeznaczyć dla Kruszonki kiedy już dojedzie do hoteliku.
×
×
  • Create New...