Jump to content
Dogomania

seramarias

Members
  • Posts

    1480
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    2

Everything posted by seramarias

  1. Miejmy nadzieję, że to poważna rezerwacja i sunia niedługo wyjedzie.
  2. Świetny psiak, troszkę przypomina jamnika szorstkiwłosego, tylko chyba jego futerko bardziej puchate i mięciutkie.
  3. O matko jaka bida :( Jest cień szans, że ktoś ją zabierze?
  4. Szaguś coraz ładniejszy :) Ponieważ obiecałam, że przeniosę swoją deklarację jak u Misi wszystko dobrze się ułoży, a wszystko na to wskazuje, poproszę dane do przelewu. Od grudnia Szaguś będzie bogatszy o skromne 10 zł.
  5. Mama i maleństwa śliczne, aż się chce utulić te bąbelki.Mamusia bardzo urokliwa,młodziutka. Cała 7 moim zdaniem bardzo adopcyjna. Niestety i ja nie jestem w stanie za bardzo pomóc, choć zdaję sobie sprawę, że sytuacja jest dość dramatyczna :(
  6. Nie wiem co napisać, straszne jak bardzo niekompetentni bywają weci. Na szczęście rodzinka już bezpieczna. Dzielna z Ciebie kobitka Jagga, tyle problemów i szczylków ogarnąć + pozostałe tymczasy i własne stado.
  7. Wiadomo pies stworzenie społeczne, lepiej mu w psim stadzie niż samemu zwłaszcza jak od szczeniaka przyzwyczajony do takich warunków. To chyba taki plus i zarazem minus domków tymczasowych, hotelików, bo psiakom jest dobrze w grupie biegać swobodnie po ogrodzie, ale przyzwyczajają się do innego życia niż większość z nich w przyszłości czeka i bywa, że jest ból potem, bo kolegów nie ma, bo ruch uliczny, głośno, strasznie i jeszcze smycz zakładają :( . Ale z tego co pamiętam sunia jest rezolutna z jajem, trzeba być dobrej myśli, że szybko się odnajdzie w nowej sytuacji i ludzkie stado okaże się równie atrakcyjne co psie. Oby tylko ludzie zdawali sobie sprawę, że posiadanie psa w bloku to nie tylko szybki spacer za potrzebą, a w mieszkaniu pies nie zamienia się w pluszaka...
  8. Ale mieszkanie w mieście nie wyklucza całkowicie wolności ;) Może nie będzie to ciągłe dzikie ganianie po ogrodzie, ale zawsze można zrobić wypad za miasto, powariować na psim wybiegu, może są w pobliżu jakieś bezpieczne zielone tereny gdzie za jakiś czas będzie mogła biegać luzem. Do tego na spacerach będzie spotykać wielu kumpli, nowe zapachy itp. Życie psa w mieście też może być fajne jeśli ma się fajnych ludzi, którzy dbają o to, żeby spacer był atrakcyjny.
  9. Kiyoshi ja to bym się porządnie zastanowiła, czy te umowy kopiować i przekazać tej Pani. Tam są dane dot. osób adoptujących, jeśli nie masz ich zgody na udostępnianie tych danych to dość ryzykowne w związku z RODO. Tak przynajmniej mi się wydaje, myślę, że warto przemyśleć tą kwestię, żebyś sobie dodatkowych kłopotów nie narobiła.
  10. Z moją babcią Ptysią by się nadał, sofę by symetrycznie wyleżeli ;) Może on nie lubi zimna .Babcia Ptysia miga się od dłuższych spacerów jak się tylko zimno robi, w ciepłe dni lubi połazikować dużej.
  11. Jakaś plaga z tymi lambliami :/ Niestety warunki schroniskowe bardzo sprzyjają rozprzestrzenianiu się m.in. lamblii. Mocne kciuki za uszatkę, niech szybko pokona pierwotniaka.
  12. Kiedyś słyszałam, że czasem po sterylce suczki mają problemu z trzymaniem moczu na tle hormonalnym i wtedy w ramach leczenia podaje się im leki hormonalne. Mnie zaskoczyło pytanie o refundację ;)
  13. A może Państwu spodobały się Feluś w typie chcichuachua, który nie dojechał do DT i tak pomieszkuje u wrażliwych Pań, które zaoferowały pomóc w dowiezieniu do DT?
  14. Ja innej opcji nie widzę. Leoś może mikry wzrostem, ,ale w końcu ma w sobie jakąś cząstkę krwi po wojownikach chichuachua, więc lepiej niech się nie wyglupia i Gabi nie straszy. Walcz maleńki dzielny Leosiu !
  15. Mocne kciuki za Leosia, trzymaj się Gabi. Strasznie mi przykro, że maluch tak się pochorował, gdybyś go nie wzięła już by biegał za tęczowym mostem. Oby wet szybko doszedł co mu jest, daj znać gdybyś potrzebowała jakiegoś wsparcia na leczenie czy diagnostykę. Strasznie to przygnębiające :(
  16. Ja szczerze mówiąc tam szczeniaka bym nie umieściła. Ja wiem, że pies psu nie równy i że to nie sprawiedliwe, ale nie mam zaufania, ani dobrych doświadczeń jeśli chodzi o kontakty amstafów z innymi psami...No, ale może to ja trafiam na specyficznie "wychowane" egzemplarze... Właśnie doczytałam , że zrezygnowałaś z tego domku ;)
  17. Nie wiem, czy wet pozwolił, ale u mojej Ptysi przy problemach wątrobowo-jelitowych sprawdza się wołowina z ryżem i marchewką, jako alternatywa dla karmy Gastro , którą po kilku dniach jadła bardzo niechętnie. Oczywiście nie zachęcam, żeby mu podawać bez konsultacji z wetem :)
  18. Fajna sunia, co się stało, że wraca z adopcji?
  19. Żeby tylko psiaki się dogadały. Westy , raczej sympatyczne są i dobrze nastawione do innych psiaków (No przynajmniej te które znam), ale jak piesek starszy to może nie być zadowolony z towarzystwa aktywnego młodzika, trochę inne priorytety. Ale trzeba być dobrej myśli :)
×
×
  • Create New...