Jump to content
Dogomania

seramarias

Members
  • Posts

    1480
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    2

Everything posted by seramarias

  1. Zdaniem mojej córki, najlepiej niebieskie, albo czarne, to też smycz dotyczy, no i nie daj Boże ją w róż ubierać. Róż jest Pase, czy jak to tam się pisze ;)
  2. Dostałam informację, że sunia już w pociągu za chwilę, odjazd. Pan również dziękuję dogomaniaczkom, za błyskawiczną pomoc i zorganizowanie wszystkiego :)
  3. No dobra, przyznaję ze wstydem wyleciało mi całkiem z głowy. Zaraz to zrobię :)
  4. Pan ma dobre fluidy. Mazurka poznawało klika rodzin, ale on zawsze był bardzo onieśmielony, nie chciał być dotykamy i tylko do Pana sam podszedł. Potem z mężem rozmawialiśmy, że sam wybral sobie rodzinę :)
  5. Tak teraz myślę, może ona pierwszy raz w życiu ta na czystym i miękkim leży. Moja córka wybrałabjej niebieską obróżkę, były też kabanosy tylko ze wstydem przyznaję, że przysmaków zapomniałam zapakować :( Gdyby obróżka nie pasowała na Rudzię to może innemu pieskowi u Moli@ podpasuje.
  6. Coś mi się widzi, że ona już wie, że teraz jak księżniczka będzie mieszkać na salonach i przysmaki zajadać.
  7. W trasie https://naforum.zapodaj.net/8a28877c95c8.jpg.html
  8. Udało się ! Już wyjeżdżają do Warszawy :)
  9. Poprosiłam Pana,żeby dał mi znać jak tylko sunia zostanie zabezpieczona w transporterku. Jak tylko będę coś wiedzieć napiszę
  10. Już niedługo sunia będzie umieszczana w transporterku. Trzymajcie kciuki, żeby poszło bez problemów.
  11. Mogę zrobić taki post rozliczeniowy na 1 stronie i uzupełniać go tak jak prosiła mdk8. Tylko tak jak pisałam od poniedziałku przez jakiś czas nie będzie mnie na dogo, będzie zaglądać tylko z doskoku i mogą być lekkie opóźnienia. Można też po przyjeździe suni do Moli@ zalożyc jek drugi wątek i wtedy mdk8 będzie mogła umieścic bez problrmu rozliczenie na pierwszej stronie. To już zależy jakie rozwiązanie wolicie :)
  12. Transporterek przekazany :) Juto Pani która odbierała transporterek ma go dostarczyć na wieś i odwieźć na dworzec Pana z Rudzią. Trzymajcie kciuki, żeby sunia dała się zapakować i żeby nie uciekła i w ogóle żeby wszystko poszło gładko :)
  13. Ja myślę, że wszystkie osoby obecne tu na wątku uczyniły to dobro :) Sami z Panem to nie wiem czy byśmy coś zdziałali...
  14. No odetchnęłam, dziękuję. Powiem Wam, że po tych przeprawach z sunią, naprawdę dużo nauczyłam się odnośnie pomocy bezdomniakom. Zielonego pojęcia nie miałam co robić w takiej sytuacji. Teraz mam schemat krok po kroku. Tak naprawdę póki człowiek, nie przerobi wszystkiego na sobie nie ma pojęcia ile pracy, nerwów i łez to kosztuje i jak ważni są ludzie, którzy są w stanie wesprzeć, doradzić, pomóc. Olbrzymi szacun dla Was wszystkich. Dostałam też lekcję życia pt. Nie wychodź przed szereg i w pewnych momentach życia, kiedy jest źle, nie bierz na siebie więcej niż jesteś w stanie unieść bo się przewrócisz ;)
  15. Wcześniej przed tel. do gminy prosiłam Pana, żeby poinformował schronisko, chyba nie ma znaczenia w którym zgłosi, skoro gmina nie podpisała umowy z żadnym?
  16. W sensie zgłosiłabyś sunię od razu gminie ,co by odchaczyli, że szczęśliwie znaleziona? Nie wiem, czy jest znaczenie w którym schronisku Pan zgłosi znalezienie? Bardzo, bardzo Ci dziękuję, za chęć przejęcia formalnej opieki, nie wiem jak się odwdzięczyć, ale nie zapomnę Ci tego i coś wymyślę.
  17. Spytam Moli@ czy mogę podać jej numer
  18. Dziewczyny druga kwestia, ja naprawdę, na jakiś czas muszę ograniczyć wizyty na dogo, co z opieka nad sunia? Błagam, nie chciałabym, żeby Wszyscy odebrali to jako olewnictwo i opuścili wątek, nie dam rady bez Was. Wolę oddać "dowodzenie" niż za jakiś czas pakować sunię w drogę powrotną :(
  19. Raczej nie, ja nie mam konta, nie jestem zorientowana.
  20. Dobra no to plan działania: Proszę Pana o rozwiązanie ogłoszenia w pobliskim sklepie, lecznicy jeśli jest, no i koniecznie zgłoszenia do schroniska. Do tego ogłoszenie w grupie psów znalezionych Facebook ( czy ktoś mógłby zrobc, ja nie mam konta) No i ogloszenie na olx. Czy tak będzie dobrze?
  21. Rozumiem, że jeśli nie chce się suczki oddać do schroniska to do gminy zgłaszać nie trzeba?
  22. Gabi ja jestem na skraju wyczerpania nerwowego, przez TROP pół nocy przepłakałam, czy ja chcę komuś krzywdę zrobić? Nie dziwię się, że ludzie wolą zgłosić pieska do gminy niech zabierze do schronu, niż się bardziej zaangażować, a poproś kogoś o pomoc to potem musisz sprawozdanie zdawać i udowadniać, że nie jesteś wielbłądem. Chciałabym, żeby sunia pojechała do hoteliku, ale, żeby bylo to tak jak być powinno i nikt nie zarzucał Panu, czy mi, że została uprowadzona.
  23. Dobrze czy formalnie wystarczy jak Pan rozwiesi ogłoszenie w okolicy, że przybłąkała się mała ruda suczka ? Nie wiem czy tam jest lecznica, ale zakładając, że jest powiesi ogłoszenie w lecznicy. Do tego ogłoszenie na olx? Czy ktoś mógłby sprawdzić czy nie jest poszukiwana?
  24. Słuchajcie czuję się wręcz dręczona przez TROP, fundacja która miała pomóc w złapaniu suczki, za co im podziękowałam, napisałam, że suczka złapana, zaopiekowana znajdzie schronienie w hoteliku. Wręcz domaga się wyjaśnień dlaczego Pan nie zawiózł jej do schroniska, jaki to hotelik, standardy, cena, kto będzie płacił, czy jest ogłaszana, czy hotelik sprawdzony... matko jedyna ja już mam dość ! Do tego komentarze, że pomagać to trzeba z głową. To wszystko oczywiście w trosce o suczkę. Napisałam po krótce, że hotelik sprawdzony, dobry, że zawsze dobry hotelik, warunki domowe lepsze niż nawet dobre schronisko i kojec,że w Internecie będzie ogłoszenie z jej zdjęciem i informacją że została znaleziona i oczywiście jeśli suczka ma dom, właściciela, który ją szuka do niego wróci.... Dla TROPA to mało, a ja naprawdę nie mam się ochoty tłumaczyć....
  25. Dziewczyny błagam, czy któraś z Was mogłaby podjąć się opieki nad suczką. Tak jak pisała Kiyoshi, jest hotelik, transport, deklaracje, skarbnik. Ani ja, ani Pan, nie będziemy wchodzic w paradę?
×
×
  • Create New...