Jump to content
Dogomania

Isiak

Members
  • Posts

    11533
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    6

Everything posted by Isiak

  1. Ja bym w ogóle nie mogła być domem tymczasowym. Nie oddałabym psa. Raz miałam szczeniaki i koszmar, jakim było dla mnie ich wydawanie z domu skutecznie mnie odstraszył od głupiego pomysłu zostania hodowcą :) A oddać psa dorosłego, po przejściach, który zaufa i pokocha, i czuje, że to jego dom... nie wyobrażam sobie. Pies przecież nie wie, że jest "na tymczasie", dla niego to musi być straszna trauma :(
  2. Nesiowata, ale jak jedni sie wyprowadzają, to chyba ktoś inny się wprowadzi? Może będą to fajni ludzie?
  3. Jaaga, on z klapniętymi uszkami wygląda jak norfolk terier. Może ogłaszać go w typie rasy?
  4. Ewa Marta, Ellig - jesteście wspaniałe!
  5. Eliku, dobrze, że na Ciebie sunia trafiła. Gdyby nie to, pewnie umarłaby w męczarniach, bo nie wierzę, żeby jej właścicielka poszła z nią do weta. Skoro nie poszła wcześniej, to co tu gadać... Myślę, że jedynie Twoja stanowcza postawa i być może jakieś poczucie wstydu wywołane u tej pani spowodowały, że sunia w końcu trafiła na badanie.
  6. Gizmo taki trochę gryfonikowaty. Biedne psinki :(
  7. Tak, czytałam. Chodzi mi o to, że to oczko to duży dyskomfort dla suni, a są marne szanse na jakikolwiek zabieg, skoro tak źle znosi narkozę :(
  8. Ja ze swoim psem też nie poszłabym do salonu. Mam większe zaufanie do swoich wetek.
  9. Nie mam pojęcia. Słyszałam tylko, że Pani była na jakimś szkoleniu. O, tutaj się chwali :) https://www.facebook.com/sklepzooisalonpielegnacjiaria/photos/a.1661892600699828/2168959203326496/?type=3&theater
  10. Urocza kruszynka! U nas w salonie pielęgnacji zwierząt czyszczą psom zęby z kamienia bez usypiania. Od niedawna.
  11. Oby tylko bidulka przetrzymała te operacje i narkozę przy słabym serduszku.
  12. Ale śliczne te bąble :) Zrobiłam przelew z bazarku na koszty zakupu surowcy 50 zł, jak dojdzie, proszę o potwierdzenie tutaj.
  13. Teraz będzie się lepiej czuła, pozbyła się schroniskowych zapaszków :)
×
×
  • Create New...