-
Posts
11533 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
6
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Isiak
-
Połamana sunia z wiejskiego rowu ma cudowny dom !
Isiak replied to ala123's topic in Już w nowym domu
Spłukałam się na bazarkach, ale jakiś bazarek postaram się zrobić... -
Połamana sunia z wiejskiego rowu ma cudowny dom !
Isiak replied to ala123's topic in Już w nowym domu
Biedactwo :((( -
Podobne lęki miała moja pięciomiesięczna rodowodowa seterka, która nie znała świata poza kojcem. Bała się telewizora, samochodu, lalka była straaaszna, o meble się obijała, nie umiała chodzić na smyczy ani po schodach. Ale to bardzo szybko poszło w niepamięć, szybko stała się "miejskim" psem, nawet podróżowałyśmy środkami lokomocji publicznej (różnymi) na wystawy, w tłumie i hałasie, i problemów z lękiem nie było. Ale ona miała tylko 5 miesięcy, Emi może zająć to trochę dłużej. Dobrze, że jest ciekawska, to dobrze wróży :)
-
Strasznie mi przykro, Basiu, z powodu Twojego wypadku i z powodu utraty Przyjaciela. Przytulam mocno! Może Twój Pączek spotka moją Pipi, która odeszła 29 czerwca. Również z bólem serca musiałam podjąć tę straszliwie trudną decyzję. Wiem, jak Ci ciężko :( Mam nadzieję, że to wcześniejsze wyjście ze szpitala nie zaszkodzi Twojemu zdrowiu.
-
W tej chwili puściłam przelew na 50 zł.
-
Deklaruję 50 zł. Dokładnie takie same myśli mam...
-
Też się boję, czy to nie jest złamanie. Dorzucę się dla suni.
-
Cuuudo prawdziwe :)
-
Ależ to kochane psiątko...
-
Ewa odeszła ['] dogomaniaczka EVA2406 potrzebuje pomocy !
Isiak replied to terra's topic in Dogomaniacy, którzy odeszli....
Spóźniona jestem, ale proszę o konto. Wyślę 30 zł. -
Benia już ma DS. Benia - kolejna ofiara człowieka, której musimy pomóc :(
Isiak replied to elik's topic in Już w nowym domu
Mnie też zawsze zachwycały koty, ale dom zdecydowanie był psi. Aż trafił do mnie kociamber z mojej lecznicy. Bura kotka, której lekarki szukały domu po wyleczeniu. No i stało się, kocica wywróciła nasz dom do góry nogami i teraz nie wyobrażam sobie, że mogłoby jej nie być. Co więcej, zupełnie mi "palma odbiła" na punkcie kota :)))) Znajoma z pracy (straszna "kociara") kiedyś powiedziała, że kot to nie zwierzę, tylko stan umysłu. I miała rację :)))) -
Basiu, ja już też mam ostatnią wpłatę z bazarku biżuteryjnego i mogę zrobić przelew :)
-
Maleńka roczna Pysia - już szczęśiwa, bo ma wspaniały DS
Isiak replied to Gabi79's topic in Już w nowym domu
Pysia ma uroczy przodozgryz :) Moja zmora z czasów, kiedy zachciało mi się bawić w hodowcę :)