Jump to content
Dogomania

Isiak

Members
  • Posts

    11533
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    6

Everything posted by Isiak

  1. Oj, chciałabym bardzo... Ale jest zbyt dużo ale... i rozsądek każe odpuścić, a całe życie były w domu psy :(
  2. A ja ciągle się łapię na tym, że najpierw rano patrzę, jaka pogoda, czy trzeba w gumiaki wskakiwać, żeby z psem wyjść... a potem przychodzi opamiętanie, że przecież już nie ma psa :(((((
  3. Zaglądam do rodzinki i zachwycam się tymi słodkimi pyszczkami :)
  4. Ale cudaki słodkie! Mamusia śliczna! Nie dam rady teraz wspomóc finansowo, niestety... Zostało mi kilka książek z bazarku...
  5. Witam Fan Klub, nie odzywam się, ale czytam cały czas :) I wiecie co? Uwielbiam czytać posty Nesiowatej :)))) Dobrego dnia wszystkim Fankom oraz naszej Gwieździe Benitce :)
  6. Wcale się nie dziwię, bo Nutka jest śliczna. Mnie też zadrżało serce na jej widok i zaraz pomyślałam o adopcji. Odkąd odeszła moja sunia (29 czerwca), strasznie brak w domu psa. Jednak rozsądek wziął górę i muszę odpuścić...
  7. Ja widziałam rudego. To były zdjęcia z interwencji jakiejś organizacji. Widziałam, że na FB Przychodnia Weterynaryjna Zwierzvet ją pokazała, znalazłam ją na Pekińczykach w Potrzebie
  8. Dziękuję. Pekinek na dworze... nic mnie już nie zdziwi. Kiedyś nawet widziałam na zdjęciach pekinka na łańcuchu przy budzie.
  9. Boziu, taki skarbuś słodki i jakaś parszywa gnida wywalia w lesie?!
  10. Bidusia słodka... Rety :(
  11. Przelew poleciał. Szkoda, gdyby nie ten złodziej, to mogłabym dać więcej...
  12. Mam konto Basi :)
  13. Mogę dać w tym miesiącu 50 zł, na konto Basi?
  14. Zdrowia życzę i szybkiego powrotu do domu. Cieszę się z dobrych wieści o suni.
  15. Ulga! Jest szansa! Pamiętam owczarkę Simonę tu na dogo, weci chcieli amputować łapę, jeden podjął się operacji i łapka uratowana, sunia śmiga jak torpeda :) Miała płytki, śruby, stabilizację zewnętrzną, trwało długo, ale się udało :)
  16. O rety ala123, ale macie "szczęście" :( Ale z pewnością pies miał szczęście, że na Was trafiło, bo kto jak nie Wy zainteresowałby się nim... A piesio śliczny jest, biedak, musi bardzo cierpieć :( Za Czesię trzymamy tu wszyscy kciuki, musi być dobrze.
  17. Oby wszystko było dobrze. Transport z takimi obrażeniami to też dla suni bolesne przeżycie. Nie wiem, czy środki przeciwbólowe są na tyle silne, że dają radę...
  18. Kochana sunieczka...
  19. Zapraszam na bazarek dla połamanej suni:
  20. Niestety, w wielu przypadkach ludzie nie szukają psa, jeśli sam nie wróci przez jakiś dłuższy czas, po prostu biorą sobie kolejnego albo w ogóle są szczęśliwi, że pies zniknął i mają spokój :( Z takimi niestety ludźmi miałam często do czynienia. Najmniejszego trudu sobie nie zadali, żeby odszukać psa.
  21. A może po prostu uciekła komuś z obejścia i trzepnął ją samochód? My tu na dogo od razu najgorszych scenariuszy się spodziewamy.
  22. Trzymam kciuki za sunię, wieczorem będzie bazarek.
×
×
  • Create New...