-
Posts
11533 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
6
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Isiak
-
Benia już ma DS. Benia - kolejna ofiara człowieka, której musimy pomóc :(
Isiak replied to elik's topic in Już w nowym domu
Oj, chciałabym bardzo... Ale jest zbyt dużo ale... i rozsądek każe odpuścić, a całe życie były w domu psy :( -
Benia już ma DS. Benia - kolejna ofiara człowieka, której musimy pomóc :(
Isiak replied to elik's topic in Już w nowym domu
A ja ciągle się łapię na tym, że najpierw rano patrzę, jaka pogoda, czy trzeba w gumiaki wskakiwać, żeby z psem wyjść... a potem przychodzi opamiętanie, że przecież już nie ma psa :((((( -
Benia już ma DS. Benia - kolejna ofiara człowieka, której musimy pomóc :(
Isiak replied to elik's topic in Już w nowym domu
Witam Fan Klub, nie odzywam się, ale czytam cały czas :) I wiecie co? Uwielbiam czytać posty Nesiowatej :)))) Dobrego dnia wszystkim Fankom oraz naszej Gwieździe Benitce :) -
Bidusia słodka... Rety :(
-
Przelew poleciał. Szkoda, gdyby nie ten złodziej, to mogłabym dać więcej...
-
Mam konto Basi :)
-
Mogę dać w tym miesiącu 50 zł, na konto Basi?
-
Połamana sunia z wiejskiego rowu ma cudowny dom !
Isiak replied to ala123's topic in Już w nowym domu
Zdrowia życzę i szybkiego powrotu do domu. Cieszę się z dobrych wieści o suni. -
Połamana sunia z wiejskiego rowu ma cudowny dom !
Isiak replied to ala123's topic in Już w nowym domu
O rety ala123, ale macie "szczęście" :( Ale z pewnością pies miał szczęście, że na Was trafiło, bo kto jak nie Wy zainteresowałby się nim... A piesio śliczny jest, biedak, musi bardzo cierpieć :( Za Czesię trzymamy tu wszyscy kciuki, musi być dobrze. -
Połamana sunia z wiejskiego rowu ma cudowny dom !
Isiak replied to ala123's topic in Już w nowym domu
Oby wszystko było dobrze. Transport z takimi obrażeniami to też dla suni bolesne przeżycie. Nie wiem, czy środki przeciwbólowe są na tyle silne, że dają radę... -
Połamana sunia z wiejskiego rowu ma cudowny dom !
Isiak replied to ala123's topic in Już w nowym domu
Kochana sunieczka... -
Połamana sunia z wiejskiego rowu ma cudowny dom !
Isiak replied to ala123's topic in Już w nowym domu
Bazarek dla suni: -
Zapraszam na bazarek dla połamanej suni:
-
Połamana sunia z wiejskiego rowu ma cudowny dom !
Isiak replied to ala123's topic in Już w nowym domu
Niestety, w wielu przypadkach ludzie nie szukają psa, jeśli sam nie wróci przez jakiś dłuższy czas, po prostu biorą sobie kolejnego albo w ogóle są szczęśliwi, że pies zniknął i mają spokój :( Z takimi niestety ludźmi miałam często do czynienia. Najmniejszego trudu sobie nie zadali, żeby odszukać psa. -
Połamana sunia z wiejskiego rowu ma cudowny dom !
Isiak replied to ala123's topic in Już w nowym domu
A może po prostu uciekła komuś z obejścia i trzepnął ją samochód? My tu na dogo od razu najgorszych scenariuszy się spodziewamy. -
Połamana sunia z wiejskiego rowu ma cudowny dom !
Isiak replied to ala123's topic in Już w nowym domu
Trzymam kciuki za sunię, wieczorem będzie bazarek.