Jump to content
Dogomania

Isiak

Members
  • Posts

    11533
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    6

Everything posted by Isiak

  1. W takim razie proszę o przelanie mojej wpłaty dla owczarków Luka i Dragona z tego wątku. Dziękuję.
  2. Robiłam już takie bazarki, gdzie ktoś inny wysyłał fanty, ja tylko prowadziłam bazarkowy wątek, zbierałam kasę, rozliczałam i wysyłałam przelew na wskazany przez właściciela fantów cel. Wszystko się da :)
  3. Rany, to jakaś masakra dogomaniaków :( Najpierw elik, teraz Ty... i jeszcze ten wypadek w zeszłym roku... Za co to Was spotyka, Was, osoby o Wielkich Sercach :( A różne debile łażą, zwierzęta krzywdzą i nic im się złego nie przytrafi :(((
  4. Super!!! Cudownie, Czesia chodzi na wszystkich czterech łapinkach :D
  5. Jejku, jaki cudny biduś :(((
  6. Ewu, z mojego bazarku poleciało do Ciebie 190 zł, w dwóch przelewach, bo się pomyliłam :/ Potwierdź, proszę, jak dojdą, tutaj.
  7. Daleka Północ i psy Północy mają jakąś moc magiczną, przynajmniej dla mnie... Od dziecka marzyłam o zamieszkaniu na Alasce :) Mój przelew poleciał.
  8. Cóż za urocza perspektywa dla psiaków... Swoją drogą - husky do pilnowania? Komuś się w tyłku poprzewracało...
  9. Witam się na wątku pięknej Szarej Wilczycy... Nie zadeklaruję się na stałe, ale dam na początek 50 zł jednorazowej. Niech dziewczyna jedzie i szuka dobrego domu, bo znaleźć odpowiedni dom dla hasiora to wcale nie tak łatwo.
  10. elik proszę dopisz do bazarków mój - co prawda tylko dwa fanty na nim są dla suni, podarowane przez themagda, ale są to bardzo ładne, konkretne rzeczy, przecudnej urody ręcznie przez nią robiony wisior z miedzi i porządny, męski rower - może jeszcze ktoś zajrzy i policytuje :) Tutaj link do bazarku.
  11. Do mojego bazarku dla psów z wątku ewu dołożyłam dwa fanty podarowane przez themagda: ręcznie przez nią robiony cudny miedziany wisior i rower męski - przeznaczone na pomoc dla suni z guzem. Zapraszam tutaj.
  12. Cioteczka themagda podarowała dwa fanty na bazarek z przeznaczeniem dla suni, dołożyłam do swojego bazarku dla psów ewu (poz. 19 i 20). Oby ktoś zakupił i wspomógł sunieczkę! Bazarek jest tutaj.
×
×
  • Create New...