Jump to content
Dogomania

Isiak

Members
  • Posts

    11533
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    6

Everything posted by Isiak

  1. Oj, a wiesz, że jak napisałaś o przeprowadzce do bloku, to ja od razu o tych papirusach pomyślałam? Że się nie zmieszczą...
  2. Ach, no tak... W takim razie życzę Wam dobrych, spokojnych, "normalnych" sąsiadów
  3. Do bloku????? To nie żart? Kobieto, czy Ty wiesz, co czynisz?
  4. Bo w cudzej misce zawsze jest coś lepszego. Przynajmniej moje koty tak uważają i zawsze sprawdzają druga miskę
  5. Hi hi hi, to tak jak dla mnie, też został Wikarym Super wielkopies, jest naprawdę bardzo ładny i taki majestatyczny. I jako jedyny mnie oburczał
  6. Dla Kody szykuję rzeczy na bazarek, ale jeszcze troszeńkę czasu mi zejdzie, bo niestety znowu komunie się wcisnęły (chociaż komu można, to odmawiam, ale wiadomo, że są osoby, którym nie można odmówić). Między innymi będą zakładki z gilami (już są wyhaftowane).
  7. Kochany ryjek... Mam nadzieję, że to nie było coś paskudnego.
  8. Aż trudno uwierzyć, że jeszcze bez domu. Śliczny, młody, zdrowy, bez zwichrowanej psychiki, "poręczny" rozmiar, taki i do domu, i do bloku, i na wakacje łatwo zabrać. Same plusy. A domku brak
  9. Gdyby to było możliwe, to prosiłabym Cię Tolu o przeksięgowanie tej wpłaty na Kodę. Pospieszyłam się i jak tylko dostałam te pieniądze, to od razu zrobiłam przelew, zamiast najpierw rozeznać sytuację. No ciapa ze mnie do kwadratu, ale jak się ktoś ślimakiem urodził, to kanarkiem nie umrze Jeżeli nie ma takiej możliwości, bo wiążący jest opis na przelewie wskazujący konkretnego psa, to trudno, zostanie u Greya.
  10. Niestety od razu zrobiłam przelew. Dla Kody postaram się zrobić bazarek.
  11. Dostałam w pracy 50 zł na wpłacenie "na dogomanię", wpłacę dla Greya na konto ZEA.
×
×
  • Create New...