Jump to content
Dogomania

Dobermania

Members
  • Posts

    1304
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Dobermania

  1. He, he, jak "stare dobre małżeństwo":D:eviltong: Dziękuję za wizytę w naszej galerii i ciepłe słowa:* Lachsio niestety nie aportuje i nie bawi się zabawkami:( Widać nikt się z nim nie bawił, nikt go tego nie nauczył i Lachs zatracił szczenięcą radość i chęć zabawy, choć u mnie stał się i tak pogodniejszy. Bawimy się tylko w psiego berka, bo Lachs boi się, gdy coś się rzuca:shake: Ale kotów tak strasznie nie goni;)
  2. [COLOR=deepskyblue][B][COLOR=darkorchid]DZIĘKUJĘ WAM, KOCHANI DOGOMANIACY, ZA POMOC I WSPARCIE, ZA INFORMACJE I STRONĘ DRA MARCZAKA.[/COLOR][/B] [/COLOR] [COLOR=royalblue]Teraz jestem znacznie spokojniejsza i to też wpływa na Lachsa. Zebrałam już 153 zł, jestem wdzięczna wszystkim, którzy wpłacili choćby 1 zł.[/COLOR] [COLOR=#00bfff][/COLOR] [COLOR=navy]Cała ta sytuacja sprawiła, że zaczęłam w pewien sposób już "tęsknić" za Lachsem - bojąc się nadejścia kolejnego krwotoku, tym razem większego:shake: Częściej go przytulam i głaszczę (co nie znaczy, że wczesniej tego w ogóle nie robiłam), staram się spędzić z nim każdą wolną chwilę.[/COLOR] [COLOR=navy]Zdaję sobie sprawę z tego, że jest stary, do tego mniej odporny i każdy tydzień przybliża nas do chwili jego odejścia:shake: Wiem, że przesadzam i od razu histeryzuję nad każdym guzkiem, który pojawi się na jego ciele, co dzień sprawdzam wybroczyny na śluzówce w jamie ustnej i cieszę się jak dziecko, gdy są mniej wyraźne. Ale wiem też, że Lachs nie będzie żył wiecznie i tak, jak każdy mój pies któregoś dnia odejdzie i zostawi po sobie ogromną pustkę. Ale odejdzie przy mnie, mam nadzieję, że nie w lecznicy czy podczas operacji. Odejdzie kochany i otoczony troskliwą opieką weterynarzy i swojej pani, która uratowała go przed zimnym, brudnym boksem z zardzewiałymi kratami.[/COLOR] [COLOR=#00bfff][/COLOR] [COLOR=black]"Wiem, że mnie kochasz." - uwielbiam jego mądre spojrzenie, w którym jest tyle ufności, tyle bezinteresownego przywiązania, ale i - przebytego cierpienia...[/COLOR] [IMG]http://i33.photobucket.com/albums/d63/seideasperitas/meindober/AltankaOdWewn.jpg[/IMG] Kupiłam mu jego ulubione świńskie ucho i z radością fotografowałam go, jak jadł: [IMG]http://i33.photobucket.com/albums/d63/seideasperitas/meindober/KROKODYL.jpg[/IMG] [IMG]http://i33.photobucket.com/albums/d63/seideasperitas/meindober/CHOMIK.jpg[/IMG] [IMG]http://i33.photobucket.com/albums/d63/seideasperitas/meindober/UCHOcHAP.jpg[/IMG] Każda matka kocha swoje dziecko i uważa, że jest piękne:D Ale powiedzcie sami, czyż on nie jest słodki? Zwłoki:eviltong:: [IMG]http://i33.photobucket.com/albums/d63/seideasperitas/meindober/zw322oki.jpg[/IMG] [IMG]http://i33.photobucket.com/albums/d63/seideasperitas/meindober/zw322oki1.jpg[/IMG] [IMG]http://i33.photobucket.com/albums/d63/seideasperitas/meindober/ZWLOKI0.jpg[/IMG]
  3. Tak, tak! Też czytałam. Ja mam dobka bez rodowodu (a może?), ze schroniska. Jest bojaźliwy, łagodny, uległy w stosunku do ludzi. Nie mam dość tłumaczenia naokoło, że nie istnieje termin "rasa agresywna"... Bo często to np. jamniki rzucają się na ludzi. I "stuprocentowe" kundelki, nieprawidłowo prowadzone przez "opiekunów"...
  4. :placz: :placz: :placz: :placz: :placz: :placz: :placz: :placz: :placz: :placz: :placz: :placz: :placz: |'|
  5. He, he, moi "górole" na pierwszy, gratulacje!!!
  6. Mają "takie" stroje, bo to nawiązanie do szlacheckiej tradycji hoowli i polowań z tymi psami. Czy możecie poprawić zdjęcia/linki - photobucket wyświetla tylko ciągle "bandwidth exceeded", nie ma ponad połowy zdjęć!:shake:
  7. [quote name='morisowa']Nie zbyt mogę szukać domu psu, który jest tam. Nigdy nie wiadomo, kiedy może zniknąć. Nie wiadomo, czy nie zachoruje, nie wiadomo w jakim będzie stanie za tydzień. Na akagerę go dałam - brak zainteresowania. Był tam onek. Dali mu do klatki, celowo, amstaffa. Onka już nie ma. Nie można winić amstaffa...[/quote] Jezu! :mdleje: :mad: :shake:
  8. Dziękujemy! Pozdrawiamy Krówkę!
  9. Słuchajcie, na dziś rano stan jest taki: Lachs bierze leki, bryka strasznie, NIE KRWAWI!!! :multi: :multi: :multi: :multi: :multi: :multi: :multi: A Corgi molestuje kota :p
  10. Jest tam kto:diabloti:?
  11. A dziękujemy! Mój też ma siwy pyszczek... To jeszcze wklejamy: [IMG]http://i33.photobucket.com/albums/d63/seideasperitas/meindober/kangur1.jpg[/IMG] Kolażyk:eviltong:: [IMG]http://i6.photobucket.com/albums/y250/Alveaenerle/thjaiLachs.jpg[/IMG][IMG]http://i6.photobucket.com/albums/y250/Alveaenerle/thLaachsioijaprzytulamgo.jpg[/IMG][IMG]http://i6.photobucket.com/albums/y250/Alveaenerle/thfoot_fetish1.jpg[/IMG] [IMG]http://i33.photobucket.com/albums/d63/seideasperitas/meindober/thCLOSEUP.jpg[/IMG][IMG]http://i33.photobucket.com/albums/d63/seideasperitas/meindober/thprofilZgory.jpg[/IMG][IMG]http://i33.photobucket.com/albums/d63/seideasperitas/meindober/thwygod.jpg[/IMG] Kangurek c.d: [IMG]http://i33.photobucket.com/albums/d63/seideasperitas/meindober/kangur.jpg[/IMG] Sniff-sniff: [IMG]http://i33.photobucket.com/albums/d63/seideasperitas/meindober/niuch.jpg[/IMG]
  12. Ale wczoraj być nie miało, tylko dzisiaj właśnie;) Pytam, bo chcę z nimi iść na spacer. Przebrana za listonosza:D:D:D
  13. Halo? Gdzie jesteście? Kiedy wizytacja?
  14. Latające faaafle:loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu:
  15. :placz: Biedny dobcio:( Wyprzytulacjie go ode mnei, jak go bedziecie odwiedzać. Czy operacja będzie jedna, czy kilka?
  16. He, he, dobre!
  17. Dokładnie! Albo "NATURALNY UŚMIECH" :D:D:D:D:D:D:D:D
  18. Może być. Nie mogą tylko rpzekraczać 500x500 pikseli. I nie muszą być śmieszne:)
  19. :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: Mój też! On szczeka (na tym zdjęciu), prawda? Bo faflakom się tak te fafle owijają i wyglądają, jak bezzębne, jak szczekają, robiąc dzióbek w "o":P:P:P:P:P:D:D:D:D:D
  20. Dziękuję, Olu! No, ja tez sie cieszę!:multi: Dzisiaj już tak brykał (a nie wolno mu), że musiałam go zabrać do domu, zachowywal się jak źrebak:loveu:
  21. [quote name='eria']teraz zobaczycie nadzwyczajną umiejętność Kreona - to co potrafi najlepiej : syf przy jedzeniu :diabloti: [IMG]http://img140.imageshack.us/img140/3113/tnp1010056op6.jpg[/IMG][/quote] Jak bym mojego Lachsa widziała:D:D:D:D Tyle że o to ejszcze do innych pokoi wynosi!:mad: :mad: :mad: Na brodzie i faflach, które ma mikroskopijne:diabloti: :cool3: :evil_lol:
  22. Mosii ma mój nr, nie ma problemu z odwiedzinami.
  23. :D:D:D:D:D:D Nie, nie tylko Beta:) Ja sznaucerkom golę blody:P Bardzo łądnie wyglądają:) Przecież to szybciutko odrasta. I nikt nie poznaje, ludzie pytają, co to za rasa. A wiecie, jak pięknie wygląda sznaucer z ogonem ostrzyzonym "na lwa" (pędzelek na końcu)? Cudo!
  24. Z tymczasową współlokatorką: Co mnie wąchasz? [IMG]http://i128.photobucket.com/albums/p188/Dobermania/coMieWachasz.jpg[/IMG] O, nie, paparazzi! Znowu:/ To my wychodzimy! [IMG]http://i128.photobucket.com/albums/p188/Dobermania/ONieToMyIdziem.jpg[/IMG] A może ja bym tak to ucho... [IMG]http://i128.photobucket.com/albums/p188/Dobermania/MozeJaBymToUcho.jpg[/IMG] Boże... ta sława mnie peszy! [IMG]http://i128.photobucket.com/albums/p188/Dobermania/LachsCorWPrzedp.jpg[/IMG] Idź sobie! Nie zabieraj mi Pani! :placz: :diabloti:: [IMG]http://i128.photobucket.com/albums/p188/Dobermania/LachsStroz.jpg[/IMG]
  25. :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu:
×
×
  • Create New...