-
Posts
1304 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Dobermania
-
Posrebrzana Morka i podpalaniec Hasan:) Azuś [*] Negruś [*]
Dobermania replied to Dobcia's topic in Foto Blogi
Śliczniaczki:loveu: Negrus jak zwykle po królewsku:loveu: -
A weterynarz ją badał? Może ma zaburzenia hormonalne? Chociaż jeszcze młodziutka jest...
-
He, he, a ja mam dobka. Czarnego podpalanego. Najpierw chodził w czarnej skórzanej obroży z ćwiekami, teraz w czrnych, skórzanych szelkach z... orzełkiem -----> [IMG]http://i33.photobucket.com/albums/d63/seideasperitas/meindober/szele.jpg[/IMG] I raz jak wracaliśmy późnym wieczorem przez Pragę Pd., to się dresy oglądały i chwaliły psa:D
-
:loveu: A u mnie w schronisku gotują:) Codziennie! I wszystkie kostki drobiowe i wieprzowe wyjmują:)
-
W schronisku jest taki kochany psiak, młody ON-ek. Z powodu braku miejsc mieszka w klatce:( Jest grzeczny, ułożony, nieagresywny. Mimo to nikt się nim nie interesuje, bo ma bardzo matową, zmierzwioną sierść. Szczotkowanie niewiele daje. Ma trochę łysych placków, czasem się drapie. Zawsze zwracam obsłudze na to uwagę, ale mowią, że już coś dostaje. Tyle że efektów nie widać. Wet. doradził olej kukurydziany i oliwę z oliwek. Co jeszcze polecacie na poprawę sierści? Wiecie, nie środki wystawowe, ale żeby chociaż była gęstsza, lśniąca. Wystawiam różne rzeczy na bazarku i chcę część dochodu przeznaczyć na dobry preparat dla niego. [IMG]http://www.psianiol.org.pl/azyl/ewid/345a.jpg[/IMG]
-
Ano, prawdziwa krówka, krówka jak się patrzy:cool3: Szkoda, że mleka nie daje:evil_lol:
- 398 replies
-
Jeeeeeeeeeezu:mad: Ja idę wstawić wodę na ryż:-( Ale słuchajcie. [B][SIZE=3]SKORO, JAK JEST NAPISANE, TĄ PADLINĄ KARMI SIĘ RÓWNIEŻ ZWIERZĘTA RZEŹNE, [COLOR=seagreen]Z KTÓRYCH Z KOLEI ROBI SIĘ TE WĘDLINY, ITD., [/COLOR][COLOR=black]TO TAKŻE MIĘSO, KTÓRE CHCEMY PODAWAĆ ZAMIAST SUCHEJ KARMY SKŁADA SIĘ Z PADLINY I "CHEMII".[/COLOR][/SIZE][/B] [B][SIZE=3][/SIZE][/B] Te same krowy, świnie, kurczaki, które chcemy zaraz podac zamiast Eukanuby zostały skarmione tym świństwem z padliny, pestycydów, hormonów i konserwantów DOPUSZCZONYCH przez UE (bez padliny). Nie od dziś wiadomo, że wiele zweirząt rzexnych i drobiu karmi się hormonami, podaje im się antybiotyki, MY TO JEMY. Nasz pies więc będzie jadl to samo...
-
:crazyeye: :crazyeye: :crazyeye: :crazyeye: :crazyeye: Dobrze, że go uratowali!:multi:
-
Aż tak mu... gorąco:eviltong:? A może tam jedzenie chowacie:lol:?
-
Et voila, il neige. Lecęęęę, bo chcęęęę, lecę, bo wciąż pada śnieeeg: (Tak, ta czarna plama to ja:cool3:) [IMG]http://i33.photobucket.com/albums/d63/seideasperitas/meindober/PlamaGna.jpg[/IMG] Kłusak w wersji zimowej: [IMG]http://i33.photobucket.com/albums/d63/seideasperitas/meindober/klusZima.jpg[/IMG] Zimą też krówka się pasie. Tylko potem trochę niedobrze:eek: [IMG]http://i33.photobucket.com/albums/d63/seideasperitas/meindober/chapTraw.jpg[/IMG] W zimowym gąszczu - szukamy śladów kota sąsiadów (hehe, zrymowało się:cool3:): [IMG]http://i33.photobucket.com/albums/d63/seideasperitas/meindober/WZimowymGaszczu.jpg[/IMG] Tada!:diabloti:
- 398 replies
-
Bigos- czekoladowy wyżeł niemiecki & NIKON - czarna lustrzanka :)
Dobermania replied to bigos's topic in Foto Blogi
Ładnie tu. Będą fotki z nowego miejsca:)? Pozdrowienia od Lachsa. -
O, cześć, Olu:) Gacek z uszami knurka śmiga:P : [IMG]http://i33.photobucket.com/albums/d63/seideasperitas/meindober/gacekSmiga.jpg[/IMG] Mój kłusaczek:loveu:: [IMG]http://i33.photobucket.com/albums/d63/seideasperitas/meindober/aaaaaaawykrok.jpg[/IMG] Krówka jałówka: [IMG]http://i33.photobucket.com/albums/d63/seideasperitas/meindober/krowka1.jpg[/IMG] [IMG]http://i33.photobucket.com/albums/d63/seideasperitas/meindober/krowka.jpg[/IMG] Zawsze czujny: [IMG]http://i33.photobucket.com/albums/d63/seideasperitas/meindober/stroz.jpg[/IMG] Przestań fotografować, chodźmy już!!!: [IMG]http://i33.photobucket.com/albums/d63/seideasperitas/meindober/1czekam.jpg[/IMG] Ostatnie bezśnieżne dni... [IMG]http://i33.photobucket.com/albums/d63/seideasperitas/meindober/ostSlonDni.jpg[/IMG] No i czego tak cykasz? [IMG]http://i33.photobucket.com/albums/d63/seideasperitas/meindober/ladneprzodbkm.jpg[/IMG] A jak pomniejszę, to będą i dzisiejsze - Lachs na śniegu:cool3:
- 398 replies
-
Przyszłam popodziwiać i przekazać pozdrowienia od Lachsa i Kacpra:) Też lubisz konie!:multi:
-
:evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: On myślał, że tam jest pies, bo on źle widzi:shake: Więc dałam mu się zastanowić a w międzyczasie zrobiłam zdjęcie:) A zaraz porcja nowych:cool3:
- 398 replies
-
TARNÓW-prześliczny JAMNIK szorstkowłosy-MA DOM w Krakowie :)))
Dobermania replied to _Aga_'s topic in Już w nowym domu
Biedny jamniczek:( -
Sniezynka Amstaffcia-NIE MA SIATKÓWKI w oczkach-ale ma WSPANIALY DOM
Dobermania replied to Ulka18's topic in Już w nowym domu
Faktycznie piękna! A na Adopcje Bullowatych, Molosy, forum amstaffów dałyście ogłoszenie? -
[quote name='pucka69']Dobermania spadła nam nie z nieba, tylko zagrzebana była w szalikach i jako że przyszła zima - została odgrzebana!!! :evil_lol:[/quote] W ogóle na bazarku:) Dobra, ja muszę sprzątać przed przyjęciem biduli, wylogowuję się, będę za jakiś czas. Mam już dla niej miseczki, koszyczek i kocyk:)
-
A czy dary rzeczowe mogą być? Mam koleżankę w Łodzi, poproszę o zbiórkę darów, może karmy, ktoś by tylko musiał to odebrać.
-
To ja się wpisuję, bo Pućka już wie, że mam dla niej DT (u mnie), jeśli corgi toleruje koty i jeśli mój dominatorek ją zaakceptuje. W-wa. Ale ktoś musi ją przywieźć, bo ja bez prawa jazdy, karma dla niej też by się przydała, bo ja bidna studentka...:oops:
-
Ooo, jak tu miło i ładnie:)
-
Oooj, to szkoda, bo ja od miesięcy juz szukam kogoś z suczką:shake: Bo mój ze schroniska już jako staruszek wzięty i nie wiem, czy i kto go socjalizował, bo ma strasznie silnie rozwinięty instynkt terytorialny:/ A dożek? Drugi też:)?
-
Ooo, jak miło!!! Masz suczkę:)? Mogę umówić się na spacer choćby jutro:)