-
Posts
1304 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Dobermania
-
[quote name='resuruss']Napisz mi prosze numer konta,na pw.Postaram sie jutro cos przelac - moze nie bedzie tego zbyt duzo ,bo mam teraz swiatowke,ale mysle ,ze jak kazdy da troszke to pomozemy wspolnie Twojemu piesiowi :loveu:[/quote] Ojejciu, dziękuję w imieniu mojego krwawnika! :mdleje: :mdleje: :mdleje: Nawet 5 zł to dużo, ja już wyprzedaję moje kaktusowe maleństwa i wszystkie figurki, bo nie chcę rodziców obciążać:( Jeszcze raz bardzo dziękuję. Będę wklejać faktury za wizyty i transfuzje.
- 398 replies
-
Furciaczku, mam w podpisie, kaktusy-cegiełki. Vectro, nie wiemy, bedzie diagnozować w grudniu pani "krwiolog" psi. Nieszczelność naczyń krwionośnych i małopłytkowość - tak wynika wstępnie z analizy morf.:-( :-( :-( :-( :placz: :placz: :placz: :placz: !!! Jak ja się boję o niego!
- 398 replies
-
Wiarę to ja mam, tylko pieniędzy za mało:/ A wątek już założyłam, zaraz tam zaglądnę:-( :-( :-(
- 398 replies
-
Dziękuję... Czy transfuzję wykonuje się przy jakimś znieczuleniu? Żeby pies się nie ruszał?
- 398 replies
-
Olcha, ja myślałam, że to "cziłki" są:crazyeye: To czas na mojego:cool3: Lachsenstein 3D [IMG]http://i33.photobucket.com/albums/d63/seideasperitas/meindober/klusZima.jpg[/IMG] [IMG]http://i33.photobucket.com/albums/d63/seideasperitas/meindober/gacekSmiga.jpg[/IMG] [IMG]http://i33.photobucket.com/albums/d63/seideasperitas/meindober/bannerbocznypionowyLachsio.jpg[/IMG][IMG]http://i33.photobucket.com/albums/d63/seideasperitas/meindober/b6942f28.jpg[/IMG] Gdzie mam Twoje fotografowanie: [IMG]http://i33.photobucket.com/albums/d63/seideasperitas/meindober/klebek.jpg[/IMG]
-
[quote name='Corse']słuchajnie, a czy ja mogłabym prosić o jakiegoś linka czy ew. wstawienie tutaj jakiś fotek niekopiowanych dobków? przyznam się że nie dane mi było zobaczyć jeszcze niekopiowanego dobka i bardzo chętnie nadrobię to przeoczenie :)[/quote] Mój ma uszy niewzorcowe, bo - choc niekopiowane - są dosyć krótkie. W spoczynku gackowate, gdy nasłuch.uje - jak u manchester terriera a gdy biegnie - postawione, "rozwiane" na boki. OOOOOOOOO! W... "USTERCE" występuje często doberek z niekopiowanymi uszami i ogonem! Wygląda po prostu jak gończy polski:) [IMG]http://i33.photobucket.com/albums/d63/seideasperitas/D0b3rm4nnz/dobermannGLOWAanimacja.gif[/IMG]
-
A ja spędzam wakacje ZAWSZE z piesem:) Do ciepłych krajów nie jeżdzę, zresztą nigdy nie lubiłam, teraz mam przynajmniej wytłumaczenie:) A przecież jest tyyyyle miejsc, gdzie można dobrze odpocząc z psem. A jak pies młody i zdrowy, to kwarantanna, paszport i w samolot - do ciepłych krajów można też we wrześniu czy październiku, gdy nie ma takich upałów.
-
doberman z łańcucha - już uczy się szczekać po szwedzku:-)
Dobermania replied to morisowa's topic in Doberman
Bardzo bym chciała pomóc. Wklej na Allegro, Akagerę... -
Mam dobermana ze schroniska. Okazało się, że ma migotanie przedsionków. Zaczął brać Cordarone i Digoxin. Niestety, zaczęły się krwotoki. Vitacon, Encorton, Cefalexinum, Keflex i Rutinoscorbin. Myśleliśmy, że Cordarone może powodować trombocytopenię. Okazało się, że pies cierpi na małopłytkowość :shake: Edit z 14.02.07r.: Wcześniej nie było to pewne, ale po porównaniu wszystkich dotychczasowych wyników badań już wiemy, że niestety małopłytkowość. Teraz na serce oprócz Digoxinu bierze Atenolol - wynik EKG znacznie lepszy, wybroczyn na śluzówce nie było przez jakiś miesiąc. Ktoś ma chorego dobka i doświadczenia, rady?
-
No, śliczne:cool3: :loveu: :loveu: :loveu:! Witamy kolejnego "pinczarza"! PS. Od arzu widac, że jesteś z Niemiec, bo wszystkie Rzeczowniki piszesz z dużej Litery:) To aż tak wchodzi w nawyk:)?
-
Zaba14, tak, zakręcony ogon jest wadą, ale może być lekko (łukowato) wygięty.
-
Aaa, z molosów:)? Boże, ale jak ja usłyszałam, że po drugiej transfuzji organizm odrzuca, to zbladłam:( Ja nie wiem, jak ja te pieniądze zdobędę... Już wystawiam kaktusy, na razie mam 10 zł, a jeszcze za wizyty i leki trzeba będzie płacić:( Na szczęście wet. powiedział, że Lachsa to nie boli (krwotoki wewnętrzne). Dzisiaj rano podłoga wyglądała jak miejsce jatki, wszędzie krwawe smarki i krople krwi, jak Lachs mnie lizał w nocy, to tez mnie wyświnił, jak się obudziłam i spojrzałam w lustro, to myślałam, że to ja z nosa krwawię (we wrześniu miałam operację przegrody nosowej - cholera, gdybym wiedziała, to bym nie robiła, bo to prywatnie, tylko zostawiła pieniądze na jego przetaczanie:-() :-(
- 398 replies
-
Furciaczku, skąd znasz? Może z Palucha? Był tam 1,5 roku. Ambra - ano, Lachsiak zamienił ciasny boks na własny ogródek, chociaż te podlewanie "dźewek" nie podoba się mamie:) Mieszkamy w "bloczku" - nie mamy włąsnego domku, ale ogródek tak. A i kota szpieguje bardzo intensywnie. "Kociokwik" w dobkowym wydaniu, może też serial nakręcę;) Jezu, ta krew nie daje mi spokoju:( Dowiedziałam się, e jest 50 grup psich krwi:-( :-( :-( :-( :-(
- 398 replies
-
Napisałam, że ważyŁ, teraz już nabrał ciałka:) ------------- Boże, dzisiaj Lachs znowu dostał krwotoku, biegiem do weta, okazało się, że potrzebne są [COLOR=darkorchid]COMIESIĘCZNE TRANSFUZJE KRWI :-( [/COLOR] [COLOR=#9932cc][/COLOR] [COLOR=#9932cc]Prośba do W-wiaków: za złotówkę można nabyć kaktusy cegiełki na bazarku, link w moim podpisie. Część dochodu na schronisko w Falenicy, część na diagnostykę i leczenie Lachsa...[/COLOR]
- 398 replies
-
Barcelona, Alhambra, Victoria...czyli whippety w towarzystwie dobermanki
Dobermania replied to Ambra's topic in Whippet
[quote name='Ambra'] Ooo, właśnie dostrzegłam PIEC KAFLOWY!:D Ja też mam:) Działa? Palicie w nim? -
Barcelona, Alhambra, Victoria...czyli whippety w towarzystwie dobermanki
Dobermania replied to Ambra's topic in Whippet
A Boże, uchowaj!:angryy: On na spacerach marznie, muszę mu jakieś psiobuty kupić a u Pućki już zamówiłam kubraczek wełniany... z kwiatkami:D Uszka i brzuszek mu też marzną:( A jak Twoje whippety, nosza jakieś wdzianka zimą? Przecież to takie lyseńkie i chudzieńkie...:shake: -
Jak ja żałuję, że mój się nie umie bawić:(:shake:
-
Posrebrzana Morka i podpalaniec Hasan:) Azuś [*] Negruś [*]
Dobermania replied to Dobcia's topic in Foto Blogi
Sposób na "zimowe smutki"?:evil_lol: :cool3: [COLOR=cyan].................[/COLOR] -
:roll: :evil_lol: :evil_lol: :cool3: :cool1: :roll: :evil_lol: :cool3: Ale za to JAKA plama!:cool3: :cool1: :roll:
- 398 replies
-
"La C H S " - inaczej byłby /lasz/ ;) Nie wiem, nie mierzyłam. Czemu pytasz? Możliwe, że odbiega od wzorca, jest ze schroniska. Jak na dobermana, wzrost ma przeciętny.
- 398 replies
-
[quote name='blaira']Ja dzi odwiedzilam bazar pod hala Mirowska. Co tam jest[/quote] W jakie dni i od której?
-
Śmierdząca sprawa, czyli kupki naszych milusińskich
Dobermania replied to Janosik's topic in Wszystko o psach
Otóż to!!! Albo nie ma jednych, albo drugich, albo są - ale nieopróżniane! U mnie każdy ma własny pojemnik i umowę z MPO czy Sitą, a wyrzucają i tak na przystanek:angryy: I to takie wielkie wory! Codziennie!:mad: :mad: :mad: -
[quote name='ktrebor']Pełen wybór mięs i podrobów wszelakich (flaki, kurze łapki, ogony, itp) jest na bazarze na Pl. Szembeka w Warszawie (jest to jeden z najstarszych Warszawskich bazarów - jeszcze przed wojną gromadzili się tam chłopi z podwarszawskich wsi). Ceny np. 2zł za 1kg kurzych łapek, 1,5zł za kg kości cielęcych[/quote] Zgadza się! Świeże! Jeszcze na ul. Płowieckiej jest sklep zoo "Lemur", mają tu kostki mrożonego mięsa, tanio.
-
Śmierdząca sprawa, czyli kupki naszych milusińskich
Dobermania replied to Janosik's topic in Wszystko o psach
To napisałam przecież "niby":) A u mnie (Wawer) to i "zwykłych" nie ma... :/ Tylko przy przystankach autobusowych. -
Kora jak zwykle piękna, sierść lśniąca a język na wierzchu:)