-
Posts
1304 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Dobermania
-
Nieee, co Ty on jest kochaniutki :loveu: Hrabia Lachsula :loveu:
- 398 replies
-
O, ja, ja!!! Daj znać na PW, jeśli możesz z Balbinką jutro lub w poniedziałek:) I gdzie - nad jeziorkiem?
-
Ale co "ojej"? No, samo suche... Tzn. ja daję Lachsowi z ryżem, ale Gorgiszon to ryżu nie chce. A nie wiem, co będzie jeść u nowej pani.
-
Inne są usuwane zazwyczaj dlatego, że mają więcej niż 500x500 pikseli. Mnie też usunięto - w zeszłym miesiącu. Ale zawsze można je spowrotem zgłosić - po pomniejszeniu :)
-
No właśnie, przecież nie bedziemy fotografować psa wraz z aktualna gazetą... Ale np. w konkursie na zdjęcie listopada nie przejdzie zdjęcie psa na łące z kwitnącymi mleczami :eviltong:
-
[quote name='Alicjarydzewska'][I]moj też się nie bawił ale zimą jak były te straszne mrozy i tony śniegu zaczęłam go spuszczać ze smyczy i nakręcać na piłkę ...no cóż udało sie tylko na wielkie piłki nakręcić ;)[/I][/quote] No to... poczekam na mrozy :D i może też się da "nakręcic" :cool3:
- 78403 replies
-
A mój się nie bawi piłkami :( Chociaż specjalnie trzymam dla niego różne kapcie - do siatkówki, do kosza i do nożnej, ale tylko psi gości się nimi bawią...
- 78403 replies
-
[SIZE=6]Hrabia Lachsula :roflt::roflt::roflt::roflt::roflt::roflt::roflt::roflt::roflt::roflt::roflt::roflt::roflt::roflt::roflt::roflt::roflt::roflt::roflt:[/SIZE] Alicjo - dziękuję w imieniu Lachsa.
- 398 replies
-
Nom. Bo ja już się denerwowałam, że ciągle muszę kombinować i a to zalewać jej chrupki rosołem, a to dawać samo mięso, gotować, a to mieszać z kocimi chrupkami... :shake: Ale na szczęście skończyła się zabawa w hrabiankę i przerzucamy się na suche:)
-
Wieści z dziś - Corgiszon wreszcie przestała wybrzydzać i raczyła zjeść suchą karmę! :multi: :multi: :multi: :laola:
-
He, he, no dzień dobry:) A oto i obiecane zdjęcia Wampirek :eviltong: :cool3: :evil_lol: :loveu:: [IMG]http://i33.photobucket.com/albums/d63/seideasperitas/meindober/SSA43909.jpg[/IMG] [IMG]http://i33.photobucket.com/albums/d63/seideasperitas/meindober/SSA43910.jpg[/IMG]
- 398 replies
-
He, he, bo Lachs (przynajmniej ostatnio :-() nierozłącznie wiąże się z krwią - no i ma kły :) Mam w aparacie takie zdjęcie, jak śpi i kły mu wystają, muszę przegrać na komputer.
- 398 replies
-
Proszę mi tu Kacperka o otyłość nie posądzać :mad: To jest tak. Kacperos jest kastratem. Kiedyś był, owszem, ciut zbyt duży, ale potem schudł i teraz zostały mu fałdy, luźna skóra, wiszace po obu stronach jak u lotopałanki. I jak Kacpruch się położy, to te "skrzydła" rozkłada po bokach i wygląda na grubszego niż w rzeczywistości. Coś trudno mi się z dgm rozstać :evil_lol: :cool3: :cool1: :mad: Ostatnie na dziś zdjęcie: "Elegancja" - dobek to pies idealny - czarne do wszystkiego pasuje :cool3: I można się razem na Halloween wybrać - jak ulał pasuje do peleryny :cool3: [IMG]http://i33.photobucket.com/albums/d63/seideasperitas/nanjowszezdjzweirzatkow/pelerynapies1.jpg?t=1163798516[/IMG]
- 398 replies
-
Dobra, ja uciekam, bo "Gorsza córka" jest w telewizji :eviltong: Dobrej nocy wszystkim i głaski dla czworonogów!
- 398 replies
-
Ja myślałam nawet, żeby mu taką świecącą obrożę kupić... Specjalnie dla Ciebie - różne star(sz)e zdjęcia: [IMG]http://i33.photobucket.com/albums/d63/seideasperitas/nanjowszezdjzweirzatkow/Lsiostroke.jpg[/IMG][IMG]http://i33.photobucket.com/albums/d63/seideasperitas/nanjowszezdjzweirzatkow/Lachs_polklebkiem_glowka_na_nogach_.jpg[/IMG] [IMG]http://i33.photobucket.com/albums/d63/seideasperitas/D0b3rm4nnz/THAT20CAT20BOX20AGAIN_JPG.jpg[/IMG] A mówią, że to tylko koty śpią, zwinięte w kłębek... [IMG]http://i33.photobucket.com/albums/d63/seideasperitas/nanjowszezdjzweirzatkow/Ssa40392.jpg[/IMG] Kacpruch: [IMG]http://i33.photobucket.com/albums/d63/seideasperitas/nanjowszezdjzweirzatkow/Kcpr_moj_na_ziel_kcu.jpg[/IMG] [IMG]http://i33.photobucket.com/albums/d63/seideasperitas/nanjowszezdjzweirzatkow/Kcpr_best.jpg[/IMG]
- 398 replies
-
[Warszawa] Cudowne psy do adopcji z Azylu pod Psim Aniołem.
Dobermania replied to siekowa's topic in Już w nowym domu
Piękne a nie bestie! Do góry! -
Nie, czemu wredna? Lachs zaczął przesiadywać u mnie w pokoju, bo ona zajęła salon :D Pucka!!! MUSISZ jej wyczyścić uszy, a fe, taki wstyd! To dla jej zdrowia! :shake: Uwaga, uwaga. [SIZE=6]Corgiszon ma zdjęte szwy, była dzisiaj pani Ewa i byłyśmy razem z psami na spacerze:)[/SIZE]
-
No, jesteśmy właśnie po spacerzwe. fotek brak, bo mleko zamiast powietrza (taka mgła), szłam z bratem za rękę, bo się... bałam :oops: no i łatwo się zabić w tych egipskich ciemnościach i mleku jak w Kleopatry kąpieli na tych naszych polskich drogach:mad: Jutro będą zdjęcia:)
- 398 replies
-
Ale u nas na wiesi to cieeemno jak w duuuu... durszlaku z przykrywką :cool3: I Lachs wygląda jak... [SIZE=5]PAROWÓZ - czarna plama, tylko para bucha :D:D:D:D:D:D[/SIZE] Do takich wniosków doszłam, spacerując z nim po ciemku i w taki ziąb:D Teraz lecę, ale postaram się coś tam wkleić, pozdrawiamy z Lachsem, Corgiszonem i Kacprem.
- 398 replies
-
Et voila :cool3: Robiłam, hm... porządki:cool3: No i wywaliłam wszystkie ciuchy na podłogę, żeby je poskładać i upchnąć do szafek. Ledwo zdążyłam się odwrócić, Lachs się na nich uwalił - musiał się nauczyć od Kacpra:mad: No bo pewnie - po co spać na posłaniu, skoro można na ubraniach pańci:evil_lol:? [IMG]http://i33.photobucket.com/albums/d63/seideasperitas/meindober/NACIUCHACH.jpg[/IMG] Pozycja wygodnego staruszka: [IMG]http://i33.photobucket.com/albums/d63/seideasperitas/meindober/klebek.jpg[/IMG] WYGODA PRZEDE WSZYSTKIM!!!: [IMG]http://i33.photobucket.com/albums/d63/seideasperitas/meindober/zw322oki1.jpg[/IMG] [IMG]http://i33.photobucket.com/albums/d63/seideasperitas/meindober/ZWLOKI0.jpg[/IMG]
-
No, brutal dla samców i dla świńskich uszu - nie ma zmiłuj :shake: Dzisiaj nie krwawił, ale dzień się jeszcze nie skonczył - boję się zapeszyć :-o Bryka sobie, byliśmi z Corgiszonem - suczką u mnie tymczasowo - na dłuższym spacerku, zaraz znowu idziemy:) A co u Was? Głaski dla piesów!
- 398 replies
-
Dziękuję. Mnie się obłędnie podoba, już myślę, jak by tu to na avatar przerobić :cool3: I ta wielka łapa :loveu: Taki brrrutal :eviltong: :loveu: :evil_lol: :cool3: :roll:
- 398 replies