Jump to content
Dogomania

Dobermania

Members
  • Posts

    1304
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Dobermania

  1. Łooo jejej, ile tu pięknych nowych zdjęć! I kot!!! Wesołych Świąt przy okazji życzę;)
  2. Ooo, jak fajowo, aż trzy rottki w domciu!:loveu:
  3. Ambro, ja od początku podziwiam Twoje zdjęcia, zwłaszcza te konkursowe, no jesteś BOSKA!!! "MYSZCZOSTFO" ŚWIATA:
  4. [SIZE=3][B]Imię psa: Lachs[/B][/SIZE] [B][SIZE=3]Autorka: ja[/SIZE][/B] [B][SIZE=3]Tytuł:[/SIZE][/B] [B][SIZE=3]"Do piersi przyt... yyy, przystaw psa" :D:D:D:D:D:D[/SIZE][/B] [CENTER][IMG]http://i128.photobucket.com/albums/p188/Dobermania/razemm.jpg[/IMG][/CENTER] [CENTER][SIZE=3][B]"Hajjj-ja! Karate dog!"[/B][/SIZE][/CENTER] [CENTER][IMG]http://i128.photobucket.com/albums/p188/Dobermania/aaakarateka.jpg[/IMG][/CENTER] [CENTER][B][SIZE=3]"Ło, Jezu! Zabiłam Lachsa!"[/SIZE][/B][/CENTER] [CENTER][IMG]http://i128.photobucket.com/albums/p188/Dobermania/ZabilamLachsa.jpg[/IMG][/CENTER]
  5. Mam tu jeszcze to, co wklejam na konkurs na zdjęcie grudnia:cool3: :cool3: :cool3:: [CENTER][SIZE=3][B]"Hajjj-ja! Karate dog!"[/B][/SIZE] [B][SIZE=3][/SIZE][/B] [IMG]http://i128.photobucket.com/albums/p188/Dobermania/aaakarateka.jpg[/IMG] [B][SIZE=3]"Ło, Jezu! Zabiłam Lachsa!"[/SIZE][/B] [B][SIZE=3][/SIZE][/B] [IMG]http://i128.photobucket.com/albums/p188/Dobermania/ZabilamLachsa.jpg[/IMG][/CENTER]
  6. Otóż to, wiadomo wszem i wobec;) Ciebie też:)
  7. Tak jest! ;) No, Lachsio taki niewyraźny często wychodzi, bo bryka! W koncu to dobcio:) Mam dla was kilka zdjątek z moim chorutkiem, przed nami seria badań i pewnie definitywna zmiana leków :shake: A Lizunia biega przed kuchnią (całe szczęście, bo tam prędzej ją ktoś dojrzy, postaram się niedługo wybrać do niej z aparatem). Tu jeszcze Corgiszonek... Oczywiście na swojej ukochanej szmatce:eviltong: [IMG]http://i128.photobucket.com/albums/p188/Dobermania/SSA43925.jpg[/IMG] A tak śpimy z moim synkiem :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: Tzn. on śpi a ja oglądam TV :cool3: :evil_lol: :cool3: [IMG]http://i128.photobucket.com/albums/p188/Dobermania/razemm.jpg[/IMG] "DO PIERSI PRZYYY... YYY... PRZYSTAW PSA!" :D:D:D:D:D [IMG]http://i128.photobucket.com/albums/p188/Dobermania/razem-2.jpg[/IMG]
  8. Oj, ale tego nie zmienisz, bo ludzie są głupi a nawet, jak im tłumaczysz, to oni mają swoją (g*wno) prawdę, bo słuchać nie chcą. Ja też mam zawsze ten problem, gdy mój pies warknie na innego, a jak jakiś kundel czy "pies rasy łagodnej" podleci zjeżony to zaraz jest, że mój sprowokował (ciekawe jak, idąc tyłem do tamtego, dodatkowo jest prawie całkiem ślepy)...
  9. Dobermania

    Ozzy - Pozegnanie

    ['] :-( :placz:
  10. CORGISZON :loveu: CORGISZON :loveu: CORGISZON :loveu: CORGISZON :loveu: CORGISZON :loveu: Ale brzusio, widzę, jeszcze łysiuuutki :cool3: Futerko powoli rośnie a zima za pasem! Ze spacerami, fakt, dziwnie, ale ona po prostu ma takie tempo. Po jakimś czasie się rozkręca, u mnie też na początku niechętnie spacerowała. Zatęskniłam za jej spokojem :-( :loveu: :loveu: :loveu:
  11. *trzyma kciuki razem z całym czworonożnym inwentarzem* Dawajcie znać, jak stoją sprawy!
  12. Kochane Cioteczki, dziękuję Wam za te ciepłe słowa, wtedy byłam już bardzo zrezygnowana i zmęczona, wiem, że są tacy, którzy nie pomagają wcale, ale jako perfekcjonistka wciąż zadręczam się, że mogłabym zrobić więcej, więcej, więcej... Trzy. Cóż znaczą trzy wobec ogromu cierpiących:-(? O większości nawet nie wiem! :shake: Aniu - strasznie się cieszę, o Corgiszonku kochanym myślałam i zastanawiałam się, jak się miewa. Olu - ja też mieszkam z rodzicami, tzn. z mamą, która do tego nigdy nie lubiła psów, ale tak ją zadręczałam zdjęciami skatowanych bid i opowieściami ze schroniska i - ogólnie - życia, "pieskiego" życia, że MUSIAŁA godzić się na to, bym mogła pomagać:) I jestem jej za to ogromnie wdzięczna, bo wiem, jak bardzo przeszkadza jej bałagan, itp. Furciaczku, Simbiku - też dziękuję. :calus: :calus: :calus: :calus: :calus: :calus: :calus: :calus: :calus: :calus: :calus:
  13. Ech, dawno mnienie było, przepraszam, Gosiu, ale sama wiesz, co się u mnie dzieje. Też gratuluję! A Lachs, cóż... źle :placz: i jeszcze ta mała go męczy - nie tylko dom roznosi, ale i z nim ciągle chce się bawić a on juz nie ma siły:placz:
  14. No, najważniejsze, że nie boli, owszem. Ona bryka jak, za przeproszeniem na speedzie! :shake: Niestety, dziewczyny, ja nie daję już rady :shake: Marzy mi się inny świat:shake: Świat, w którym ludzie nie są bezmyślni, okrutni, nie zakopują żywcem szczeniąt, nie topią ich, nie wystawiają półżywych w kartonach na śmietnikach, nie rozmnażają bez umiaru, nie porzucają na drodze, wyrzucając z pędzącego samochodu, nie przywiązują do drzew. Marzy mi się świat, w którym wszyscy opiekunowie zwierząt mają odpowiednią wiedzę na temat ich psychiki i umieją właściwie je prowadzić. Ple, ple, ple. Mrzonki. Wiem, że to nierealne i nie możliwe, więc tym bardziej jestem sfrustrowana. Wkurza mnie to, że nie mam dość czasu i pieniędzy, by pomóc tym wszystkim zwierzętom, którym pomóc bym chciała. Chciałabym mieć więcej siły i cierpliwości. Nie poddawać się :shake: Dzisiaj muszę zawieść Lizę do schroniska {Liza /laiza/, ale ja nie lubię pisać fonetycznie po polsku}, nie mogę zawalać studiów, a ona potrzebuje, by ktoś poświęcił jej przynajmniej na początku baaardzo dużo studiów. Chciałabym mieć środki, możliwości i przede wszystkim właśnie siły, żeby pomóc jej i innym psom:shake: Jest mi tak smutno... Dziś znowu przez nią całą noc nie spałam, ona się w ogóle nie męczy! :shake: A nie dostaje wcale wysokokalorycznej karmy, chadzałam z nią na długie spacery, ale teraz nie daję już rady. No i mój Lachs też wymaga opieki.
  15. Nie, nie wytrzymałam, Aniu, chęć pomocy jest silniejsza ode mnie <wali głową w biurko> Złota myśl na ten miesiąc: IM WIĘCEJ PSÓW GOSZCZĘ U SIEBIE TYMCZASOWO, TYM BARDZIEJ DOCENIEM LACHSA. TO JEST PIES IDEALNY. KOCHAM, KOCHAM, KOCHAM!!! Sunia roznosi mieszkanie, tryska energią, szkoda, że niewyczerpaną - godzinne spacery kilka razy dziennie to za mało :placz: Nie daję rady. Czuję się stara, coś mi w krzyżu strzeliło i nie mogę się ruszać. A ona prawie w ogóle nie sypia! :crazyeye: Jak dziecko z ADHD, tyle że dzieci tak wysoko nie skaczą... Łapkę ma już zagojoną - to po wnykach :placz: Biedna, ma ją trochę krzywą i z duuużą blizną, ale chodzi i biega jakby nigdy nic. Nie mam na nic czasu, na chwilę tylko wpadam na dgm.
  16. Alfa_i_Zuzia już do mnei napisała. Ten psiak nie był w Sosnowcu, tylko pod Warszawą. Szczerze mówiąc, to nie wiem :crazyeye: :crazyeye: :crazyeye: Trochę się przestraszyłam. Ale mężczyzna, który przyprowadził go wraz z drugim szczeniakiem, mówił, że znalazł je w W-wie/Falenicy. I Bajtek (tak się nazywa) ma już dom. Naprawdę nie wiem, co z resztą jego rodzeństwa :shake:
  17. Prawda? :cool3: :cool3: :cool3: Mam jeszcze duuużo innych, ale nie mam czasu,żeby to wszystko obrabiać (bo tu tylko 500x500 może być, a w moim aparacie nie da się tak ustawić), ładować na strony i w ogóle siedzieć przed komputerem, bo jej ani na chwilę nie można zostawić samej :/
  18. Ooo, super! Ja na razie jestem tymczasowo uziemiona przez sunię ze schr., ale jakby co, to się piszę na dogomaniacki w-wski sylwester. Będę na forum później.
  19. A oto wspomniane zywe ADHD: [IMG]http://i33.photobucket.com/albums/d63/seideasperitas/2happy.jpg[/IMG] [IMG]http://i33.photobucket.com/albums/d63/seideasperitas/SSA44048.jpg[/IMG] [IMG]http://i33.photobucket.com/albums/d63/seideasperitas/SSA44035.jpg[/IMG] [IMG]http://i33.photobucket.com/albums/d63/seideasperitas/SSA43963.jpg[/IMG] [IMG]http://i33.photobucket.com/albums/d63/seideasperitas/happy.jpg[/IMG]
  20. Kurczę, dziewczyny, ja nie wiedziałam. To na pocieszenie wklejam zdjęcia Lajziszona - to będzie wspaniały kompan po ułożeniu, tylko ja muszę chodzić na zajęcia, więc nie ma mnie te parę godzin dziennie, tak to bym mogła więcej czasu przeznaczyć na jej przygotowanie do życia w mieszkaniu. Jest pogodna, żywiołowa, świetnie dogaduje się z psami (w ogóle to pomyślałam, że ona powinna siedzieć w biurze, tam szybciej ktoś ją dojrzy, a że jest uległa, to inne psy powinny ją zaakceptować). No, patrzcie, jak się z moim dominantem dogadała :loveu: [IMG]http://i33.photobucket.com/albums/d63/seideasperitas/2happy.jpg[/IMG] [IMG]http://i33.photobucket.com/albums/d63/seideasperitas/SSA44048.jpg[/IMG] [IMG]http://i33.photobucket.com/albums/d63/seideasperitas/SSA44035.jpg[/IMG] [IMG]http://i33.photobucket.com/albums/d63/seideasperitas/SSA43963.jpg[/IMG] [IMG]http://i33.photobucket.com/albums/d63/seideasperitas/happy.jpg[/IMG] <--- w obięciach Mamy
  21. Dziś Lachsio znowu miał krwotok:-( Co prawda mały, ale jednak:-( Bierze leki. Dużo śpi, choć Lajza mu nie daje. Lajza to sunia z Azylu Pod Psim Aniołem, która jest tymczasowo u mnie. Dlatego też mam teraz znacznie mniej czasu, by odwiedzać forum, bo ona wypełnia mój cały wolny czas.
  22. Ale za to my z Anulkiem zastanawiamy się, gdzie w W-wie można tanio wynająć lokal, do którego wpuszczają z psami. W-wiacy, pomóżcie!
  23. Fona, he, he, puryzm językowy górą! :loveu: :loveu: :loveu:
  24. Och, Boże, no i znowu tyle postów nawalili, człowiekna chwilę od komputera odejdzie i już jest do tyłu :mad: :eviltong:
  25. Ooo, faaajnie, pozdrów Włocławianki od nas!!! I czekamy na relacje zdjęciowe!!! PS. BOSKI ten nowy bannerek :cool3: :cool3: :cool3:
×
×
  • Create New...