Jump to content
Dogomania

Dobermania

Members
  • Posts

    1304
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Dobermania

  1. Taaak:diabloti: :diabloti: :diabloti: zisiaj wypił cały gar krwi. Serio - kupiłam mu ociekające krwią serca wołowe:> Ptrzepraszam, ze nie odpisywałam, ale prężnie działam (tzn. staram się:eviltong:) na Bazarku, by uzbierać na smycze dla Azylu. Parę nowych zdjęć: Jak zawsze - wygoda przede wszystkim:cool3: :cool3: :cool3:: [IMG]http://i128.photobucket.com/albums/p188/Dobermania/SSA43907.jpg[/IMG] Tańczymy kankana! [IMG]http://i128.photobucket.com/albums/p188/Dobermania/SSA43911.jpg[/IMG]
  2. Nom, Corgiszon będzie tam bardzo szczęśliwy, widać, że Państwo kochają psy :loveu: Wszystkiego najlepszego w nowym domku, Corgisiu! :loveu:
  3. :multi: :multi: :multi: He, he, może do Sylwestra uzbieramy chętnych :eviltong: Bo taki tu ruch na tym wątku, że ho, ho :eviltong:
  4. No, nie znają, nie znają. A raczej - nie MAJĄ umiaru :eviltong: W sensie - ciągle by biegły i biegły, i bieeegły... Nie wzięłam aparatu ze sobą, zapomniałam (:flaming: :flaming: :flaming: :splat: :splat: :splat:), więc dokumentacji brykania po parku nie ma :mad: Pozwolę więc sobie "pożyczyć" zdjęcia Ani, która dokumentowała ostatnie dni Corgi u mnie: [IMG]http://img53.imageshack.us/img53/3032/corgi2bh4.jpg[/IMG]
  5. Ooo, Vectro ja właśnie dojrzałam [SIZE=4]MUCHĘ NA NOSIE KANO!!![/SIZE] [SIZE=4][/SIZE] [SIZE=4]:D:D:D:D:D:D:D:D[/SIZE]
  6. Oj, przepraszam, byłam zajęta bazarkiem - nadawałam paczki, wpłacałam pieniądze a w międzyczasie oddałam Corgiszona do nowego domku :multi: Vectra - wampirek przesłodki :loveu: Furciaczku - Lachs został odrobaczony, co mu się bardzo nie spodobało, bo musiał być na czczo, więc na spacerze co chwila chciał zżerać co popadło (spadło:eviltong: albo ktoś wyrzucił) :mad: :mad: :mad: Więc było wesoło, co chwila musiałam mu coś z gardła wyciągać :shake: Byliśmy na dłuuugim spacerze, bo już krwawienia ustały, wybroczyny niestety jeszcze ma, ale nie mogłam odmówić mu ruchu, bo już tyle odpoczywał, że zaczął robić się apatyczny. Poszłąm z nim do Parku Skaryszewskiego, to taki fajny, duży park niedaleko mnie, Lachs latał jak oszalały po tym prawie trzytygodniowym okresie "starczego sozczędzania się" (:cool3:), goniła kaczki, wrony, gawrony, szczekał :loveu: Jak szczeniak, który dopiero poznaje świat. A wracaliśmy już z ozorkiem wywieszonym do pasa. Teraz sobie śpi :loveu: Pozdrawiamy wszystkich!
  7. Ooo, zdjęcia! :loveu: :loveu: :loveu: Ale... wydawało mi się, że więcej ich zrobiłaś:mad: :mad: :mad: :evil_lol: :eviltong: Aniu! Nie doszła umowa adopcyjna mailem i... pani bała się, że jej zabeirzemy Corgasa... Zależy jej, stara się, wyślij jej może jeszcze raz!
  8. :D:D:D:D:D:D Ale wy jesteście! To ani zioło było, ani papierosy, one tak intensywnie powtarzały do kartkówki, że aż apra buchała:eviltong: :mad:
  9. No, wreszcie! :eviltong:
  10. Taaak, horrory. I Johnny Depp :loveu:
  11. Ojeeej, wy to je spuszczanie na tych spacerach - bomba! Nam nie wolno...
  12. Łeee, a ja nie oglądałam :placz: To strasz, strasz :diabloti:
  13. Ale to zaraz. Skor gończego nazwali "polish HUNTING dog", to jak ogara? "Polish hound"?
  14. No, tak. A chart polski jest już uznany?
  15. Jak to:crazyeye:? Ja myślałam, że gończe polskie już były uznane przez FCI :hmmmm:
  16. O, cieszę się! Ale jaką dżamprezą :hmmmm: ? Chodzi o ten wspólny spacer? Czy o imprezę sylwestrową? Bo mój pies imprezuje ze mną :) Znaczy, ja imprezuję, a on mi towarzyszy:)
  17. Tak, tak, pokażcie zdjęcia a potem wklejcie do "Metamorfoz" :)
  18. Eee, ajk to "wstajesz w nocy"? :hmmmm: Znaczy, dokarmiasz?
  19. Ale wiesz, Behemot, w aparacie można ustawić inną datę :cool3: (To tak już, jak mamy świrować i każdego podejrzewać o oszustwo:lol:)
  20. Dziękuję, trzymaj, trzymaj. Dobra, to ja się zbieram i idę "wypróżnić" psy:) Miłego...eee, miłej nocy wszystkim!
  21. a tak w ogóle to strasznie tłoczno się tu zrobiło :mad: :mad: :evil_lol: :evil_lol:
  22. Ojaaa, dopiero teraz te piekne faflątka zobaczyłam! Zakochałam się :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :iloveu: :iloveu: :iloveu: :iloveu: :iloveu: :iloveu: :iloveu: :iloveu: :iloveu: :iloveu:
  23. he, he, dziękujemy:) Tak mnie "natchło", że aż zmieniłam tytuł galerii :D:D:D:D Dzionek minął (ej, zaraz, zaraz, jeszcze się nie skończył!!! :cool3: Jeszcze wieczorny i nocny spacerek przed nami!) bardzo miło. A Twoim kruszynkom?
×
×
  • Create New...