Jump to content
Dogomania

niunia_51

Members
 • Content Count

  93
 • Joined

 • Last visited

About niunia_51

 • Rank
  Advanced Member

Contact Methods

 • AIM
  3470113

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. niunia_51

  Beta - łysa sznaucerka olbrzymka...

  [quote name='mila_2']p. Jacek przed chwilą uchwycił w domu takie coś;) [IMG]http://img95.imageshack.us/img95/2675/poza1td4.jpg[/IMG] [IMG]http://img75.imageshack.us/img75/3973/poza2ta1.jpg[/IMG] Zawsze się zastanawiam - jak ona na tym fotelu się mieści;)[/quote] [B][SIZE=5][COLOR=red]M A S A K R A :crazyeye: [/COLOR][/SIZE][/B] [B][SIZE=5][COLOR=#ff0000]P R Z E P I Ę K N E F O T K I :loveu: :loveu: :loveu: [/COLOR][/SIZE][/B]
 2. niunia_51

  fredzio olbrzym wita Wszystkich!!!

  oj, coś nikt do nas nie zagląda :-(
 3. niunia_51

  fredzio olbrzym wita Wszystkich!!!

  [quote name='Rinuś']ale wyrosl:lol::lol::lol: slicznie wyglada:loveu::loveu:[/quote] :evil_lol: To są fotki z kwietnia 2006. Teraz jest dwa razy większy. Taki kabanik mały. :diabloti: Fotki będa szły na bieżaco-hronologicznie.
 4. niunia_51

  Beta - łysa sznaucerka olbrzymka...

  zdjęcia przepiękne :loveu: oglądając fotki Betuni tak jakbym widziała Freda... są tacy podobne... (mała różnica płci i kolorku:evil_lol: ) dziś jak dostanę sie na chwilę do kompa zrobię od nowa galerię Freda to zobaczysz o czym piszę. pozdrowionka;)
 5. niunia_51

  arthroflex, a może coś innego...-potrzebne??

  kurcze tylko ja mam w syropie:cool3:
 6. niunia_51

  Royal Canin A Can Vit

  nikt mi nikogo nie poleci??
 7. niunia_51

  Royal Canin A Can Vit

  dzięki, jesteś wielka:multi:
 8. niunia_51

  Royal Canin A Can Vit

  czekam aż mi polecicie jakiegoś zaufanego weta, mieszkam na granicy lubuskiego i wielkopolskiego
 9. niunia_51

  arthroflex, a może coś innego...-potrzebne??

  to jeat odpowiedź innego lekarza wet. z innego forum: artroflex to biopreparat nie lek. Nie ma działania silnego ma działanie skuteczne przy regularnym stosowaniu. Sprzedajemy go bardzo dużo i nigdy nie widziałem po nim wrzodów. to czy mój wet przesadza?? już nic nie rozumiem:placz:
 10. niunia_51

  Royal Canin A Can Vit

  a może Wy mi podpowiecie jakiegoś dobrego i zaufanego weta??:lol: bo nie mam pojęcia jak wśró Was mam znaleźć odoby z moich stron bo w spisie są tylko nazwy:shake:
 11. niunia_51

  Kurze łapki

  to znaczy że mogę dawać ok 2-3 nóżki codziennie??? nie zaszkodzą???
 12. niunia_51

  Royal Canin A Can Vit

  wiecie co dziewczyny może i macie rację co do tego weta??? może powinnam go zmienić??? ale on jest najlepszy w mojej okolicy:cool3: pod koniec będę w innym mieście u babci w szpitalu i tam obok widzialam że jesy lecznica i zajdę tam i się go dokładnie wypytam o wszystko i jak on tez będzie miał takie opinie jak Wy wszyscy to chyba się tam przeniose, choć będzie to trochę uciążliwe bo to ok 30km od miejsca gdzie mieszkam, poczekam i zobacze co dalej bo teraz to sama już nie wiem:placz:
 13. niunia_51

  Royal Canin A Can Vit

  przeszukałam całe forum ale nic nie znalazłam na ten temat :shake: więc pytam się Was: czy dając psu royal canin dla szczenią ras dużych dodawać też pełną miarę (zalecaną na opakowaniu) zielonego can vitu?? wydaje mi się trochę tego wszystkiego za dużo :crazyeye: ale tak polecił mi wet co Wy o tym sądzicie???
 14. niunia_51

  Kurze łapki

  kurze łapki są świetne!!! :multi: mój fred zanim zje bawi się nią jak zdobyczą, łapie , wypluwa, podrzuca i czeka aż zacznie mu uciekać:evil_lol: ale ma frajde aż miło popatrzeć:lol: tylko czy ktoś może mi napisać ile dziennie (sztuk) można dać 8-mio miesięczniemu olbrzymowi??
 15. niunia_51

  arthroflex, a może coś innego...-potrzebne??

  [B]Jureja[/B] a jaka powinna być wystarczająca dawka?? są gdzieś jakieś normy dzienne aby wszystko było ok??
×