-
Posts
1304 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Dobermania
-
Ooo nie, nie, nie, gocławskie jeziorko!!!:eviltong: Czy masz suczkę?
-
Halo, halo! Podnoszę WWS - Warszawski Wątek Spacerowy:cool3: Ktoś chadza po Parku Matki Mojej w Aninie?
-
Jak w temacie. Najlepiej suczki lub szczeniaki, bo mój to dominancik:) Zimą spacery też są frajdą! Odwiedzam Park Matki Mojej i Mazowiecki Park Krajobrazowy. Może nawet się znamy:)?
-
Czy ktoś ma ochotę spędzić sylwestra... ze swoim(i) psem/-ami? Ja nie chciałabym mojego zostawiać samego a zabawa z nim jest mozliwa, no i człowiek bardziej się pilnuje. Wiem, że jest też ogólnodogomaniacki, ale może sa Warszawiacy, którzy do Poznania nie jadą?
-
[quote name='puli']Psy się nie obściskują i nie poklepują a połozenie głowy czy łapy na karku jest objawem dominacji.Zwłaszcza szczeniak często tak traktowany jest zdezorientowany i zupełnie nie rozumie o co chodzi. Bardziej czytelne dla psa jest poczochranie czy pogłaskanie w nagrodę boku karku czy tułowia.[/quote] Tak, tak, słuchajcie. Jeśli o to pytałaś, to masz odpowiedź. Ale z psami udomowionymi jest inaczej, one często czerpią z tego dotyku przyjemność - choć w naturze żaden nie podrapie drugiego po grzbiecie - no bo jak, zębami? :D
-
:loveu: Ooo, King:evil_lol: :cool3:
-
Jeeezu, rodowodowe psy już wyrzucają:crazyeye: :crazyeye: :crazyeye: :crazyeye: :crazyeye: Koniec świata:shake: Ambro, dziękuję:) Ja tylko takie zawsze brałam:) I nie zamierzam nigdy kupić:( Chyba że jak będę mieć duuuży dom, duuużo pieniędzy a w nim duuużo uratowanych bid. Wtedy mastino napoletano prosto z włoskiej hodowli <marzyciel>
-
Barcelona, Alhambra, Victoria...czyli whippety w towarzystwie dobermanki
Dobermania replied to Ambra's topic in Whippet
Ooo, wspomnień czar! Pozdrowienia od zmarzniętego Lachsiaczka! :evil_lol: -
Posrebrzana Morka i podpalaniec Hasan:) Azuś [*] Negruś [*]
Dobermania replied to Dobcia's topic in Foto Blogi
Jejciu, jejciu, jak ten Negrasek dostojnie pozuje!:loveu: I ma takie same szelki jak mój:cool3: Azuś mi przypomina Zębatka z mojego Azylu, ten tez ma dolną szczękę wystającą:) Lachsiak mi dzisiaj zmarzł:/ Już zamówiłam u Ulv bodajże bubrak wełniany:lol: Póki co będzie chodzić w mojej starej kamizelce puchowej:crazyeye: A Twój Ci nie marznie? Bo mój to ma brzuch cały łysy!:crazyeye: Ja nie wiem, jak on tam półtora roku w budzie wytrzymał:crazyeye: :mad: :mad: :mad: -
Nikt nie przychodził:( Zresztą teraz wysiaduję na bazarku dgm i zbieram pieniądze na Ostrów i Uciechów:) "Laaachs, to nie lustro!!!": [IMG]http://i33.photobucket.com/albums/d63/seideasperitas/meindober/ToNieLustro.jpg[/IMG] "Długo jeszcze mam czekać??? Chodźże na spacer!":P [IMG]http://i33.photobucket.com/albums/d63/seideasperitas/meindober/chodzzeJuz.jpg[/IMG] Krzywy usmiech, czyli dobki też mają fafle!:cool3: [IMG]http://i33.photobucket.com/albums/d63/seideasperitas/meindober/Fafel.jpg[/IMG]
- 398 replies
-
:D Niedobra pani, psa w toalecie trzyma:eviltong:
-
grafika z wilkami, wilczkami no i wilkolaczkami :P
Dobermania replied to Cobra's topic in Grupa 'Extra' - Dzikie psowate...
Oj, szkoda, że temat umarł:/ -
Śmierdząca sprawa, czyli kupki naszych milusińskich
Dobermania replied to Janosik's topic in Wszystko o psach
No, niby nie wolno, ale u nas to nawet taki zwykłych koszy nie ma!!!!!!!!1:mad: :mad: :mad: :mad: :mad: Tylko wzdł€ż głównej ulicy, ale to przecież nie bedę latać z kupami w garści... Łooooo, dzie take kostky sprzedają:>?:cool3: :cool3: :cool3: -
Olaaaaaaaaaaaaaaa:crazyeye: :crazyeye: :crazyeye: :crazyeye: :crazyeye: :crazyeye: :crazyeye: Jak Ty ładnie rysujesz!!!!!!!!!!!!!!!:diabloti:
-
[quote name='Ola&Kora']Hmmm, trzeba by nad tym pomyśleć... A jak zadziała to stworzę własną firmę "Koreal" albo "Koravon" lub "Koranier" :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:[/quote] LOL!!! To my będziemy z Lachsem przychodzić na zabiegi:cool3: :cool3: :cool3:
-
Safi -Buldog Francuski i Eldo -Staffordshire Bull Terrier
Dobermania replied to Basia&Safi's topic in Foto Blogi
Jaaakie to słodkie:loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: Kocham moloski:loveu: -
D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D Behemot - z tym opatrunkiem to dobre:D:D:D:D:D:D
-
A ja bym ZAgłodziła:mad: :mad: :mad: :mad:
-
A teraz coś z zimowego pobytu w ogrodzie: "Listopadowa zaduma" :cool3: :cool3: :cool3: :cool3: :cool3:: [IMG]http://i33.photobucket.com/albums/d63/seideasperitas/meindober/listopZaduma.jpg[/IMG]
- 398 replies
-
Ooo, będę pierwsza pierwszy raz w życiu:crazyeye: :oops: Nominuję własne zdjęcia przedstawiające Lachsa: 1. "Dobki też mają fafle:cool3:" [IMG]http://i33.photobucket.com/albums/d63/seideasperitas/meindober/Fafel.jpg[/IMG] 2. "Załóż mi wreszcie te szelki i chodźmy już na spacer!!!" [IMG]http://i33.photobucket.com/albums/d63/seideasperitas/meindober/chodzzeJuz.jpg[/IMG] 3. "Laaachs, to nie lustro", czyli jak zaćma wpływa na zdolność rozróżniania powierzchni:cool3: [IMG]http://i33.photobucket.com/albums/d63/seideasperitas/meindober/ToNieLustro.jpg[/IMG]
-
Nooo, bo ja też już się nie mogłam doczekać!:D:evil_lol:
-
Co za kretyn! Jak takie maleństwo miałoby sarny zabijac:/?! Lubie to są @$%@#^@$^@:mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad:
-
I jeszcze opowiem o weimaranerze znajomej pani. Podrostek ma dużo siły, ale jest ciapowaty i jak się podnieci i rozpędzi, to zatrzymuje go dopiero zderzenie - a to ze drzewem (a jaka jest wtedy awantura, płacz! Jakby psa mordowali!), a to z czyjąś nogą, a to z dzieckiem... Ona ma całe nogi w siniakach, a niejedno dziecko ich znajomych mocno poturbował:) W ogóle śmieszny jest, bo biega, jak nakręcony i nie umie (jeszcze?) hamować:)