Jump to content
Dogomania

Dobermania

Members
  • Posts

    1304
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Dobermania

  1. Heheh, dziękuję;) GRATULACJE! A to jak śpią odkryte jest bossskie:P
  2. Ojejejej! Piękne:loveu: :loveu: :loveu:
  3. A, dziękujemy, dziękujemy, lachsiątko już siusia zdrowo (:P), bierze antybiotyki. A figura, cóż... on po prostu uwielbia ruch i jak to doberman - duuużo biega - jak nie na spacerze, to po mieszkaniu;) Poszukam jeszcze zdjęć Lachsa z kotem, jak nie, to zrobię nowe:) Pozdrawiam wszystkich, nie tylko dobermaniaków:)
  4. Za tę przerwę w zabawie to mu się dostało. Tzn. uchu się dostało;P [url]http://i33.photobucket.com/albums/d63/seideasperitas/meindober/sunialaks17.jpg[/url] Potem powklejam zdjęcia samego Lachsa, tylko muszę je powgrywać na komputer. Będą tez inne koleżanki i Lachs w plenerze:)
  5. Ooo, cóż za słodkości! :) Pozdrowienia od Lachsa:)
  6. Piękniutkie! Talia osy, mnaim, mniam! Będę częsciej wpadać:)
  7. Lecz Lachsio się nie poddaje:> [url]http://i33.photobucket.com/albums/d63/seideasperitas/meindober/sunialaks14.jpg[/url] Więc Sunny próbuje z drugiej strony: [url]http://i33.photobucket.com/albums/d63/seideasperitas/meindober/sunialaks15.jpg[/url] Ale na młodszego nie ma rady: [url]http://i33.photobucket.com/albums/d63/seideasperitas/meindober/SunieczkaiLachs.jpg[/url] Po wszystkim trzeba odpocząć: [url]http://i33.photobucket.com/albums/d63/seideasperitas/meindober/lakslezy0.jpg[/url]
  8. To tylko tak grożnie wygląda, ale one się uwielbiają:) Sunieczka pomaga Staruszkowi w zachowaniu formy;) [url]http://i33.photobucket.com/albums/d63/seideasperitas/meindober/sinialaks6.jpg[/url] Lachsiaczek z rozdziawioną buzią:D [url]http://i33.photobucket.com/albums/d63/seideasperitas/meindober/SuniaLachs1.jpg[/url] [url]http://i33.photobucket.com/albums/d63/seideasperitas/meindober/SuniaLachs3.jpg[/url] [url]http://i33.photobucket.com/albums/d63/seideasperitas/meindober/sunialaks6.jpg[/url] [url]http://i33.photobucket.com/albums/d63/seideasperitas/meindober/sunialaks9.jpg[/url] [url]http://i33.photobucket.com/albums/d63/seideasperitas/meindober/sunialaks7.jpg[/url] Ostatecznie młodość zwyciężyła: [url]http://i33.photobucket.com/albums/d63/seideasperitas/meindober/sunialaks12.jpg[/url]
  9. A już, już, przepraszam za zaniedbania! I dziękujemy pięknie za wszystkie komplementy! :) Ja miałam operację a mój Skarbek niestety krwawił przy oddawaniu moczu i musieliśmy robić badania, ale zdjęcia są:> Zdjęcia z nową koleżanką. Enjoy!: [url]http://i33.photobucket.com/albums/d63/seideasperitas/meindober/SuniaILachs.jpg[/url] [url]http://i33.photobucket.com/albums/d63/seideasperitas/meindober/SuniaLachs2.jpg[/url]
  10. Dziękujemy pięknie za głosy i gratulujemy zwycięzcom! Dobermania, Lachs i Kacper.
  11. To faktycznie niemiłe, co Cię spotkało. Mnie się nigdy nic takiego nie przydarzyło, co prawda miałam w życiu tylko dwa mieszańce - ale półkrwi rasowe, więc może to dlatego. Ja mam za to inny problem z właścicielami spotykanymi na spacerze. Otóż mój doberman (wiadomo - jak głosi mądrość ludowa - pies-zabójca...) strasznie ciągnie do innych psów. I ich właściciele albo podnoszą raban, albo łapią psa na ręce, albo robią efektywne w tył zwrot;):roll:
  12. Przykro mi:( My z Lachsiem, Kacperkiem i Sunny trzymamy kciuki... tzn. ja trzymam kciuki, one łapki:):thumbs: :thumbs::thumbs::thumbs:
  13. Faaafle:loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: i... śliiina:eviltong: Śliczny Ben, śliczny!
  14. Autorka: Dobermania Modele (:P): Lachs i Kacper Tytuł: Tylko nie wypij wszystkiego! Komentarz: Kacper (kot) ma, oczywiście, własną miskę z wodą - w odpowiednim rozmiarze (ta psa jest tak duża, ze kot mieści się w niej do połowy), ale - jak wiadomo - z cudzej smakuje lepiej. Kacperz przychodzi więc do kuchni wypijać psu. Gdy Lachs to widzi, demonstracyjnie się podnosi i zaczyna chłeptać wodę (nawet jeśli przed chwilą wypił prawie całą) :) [IMG]http://i33.photobucket.com/albums/d63/seideasperitas/meindober/a2pija.jpg[/IMG]
  15. Jak wiadomo, z cudzej miski smakuje lepiej. Nawet jeśli się można w tej misce utopić... [IMG]http://i33.photobucket.com/albums/d63/seideasperitas/meindober/aBoyz.jpg[/IMG] "To ja też się napiję". "Tylko nie wypij wszystkiego!" [IMG]http://i33.photobucket.com/albums/d63/seideasperitas/meindober/a2pija.jpg[/IMG] "Co tam masz? Niuch - niuch!" [IMG]http://i33.photobucket.com/albums/d63/seideasperitas/meindober/niuch.jpg[/IMG] Smaczny kąsek szybko znika w buzi: [IMG]http://i33.photobucket.com/albums/d63/seideasperitas/meindober/chap.jpg[/IMG] [IMG]http://i33.photobucket.com/albums/d63/seideasperitas/meindober/Laachsioijaprzytulamgo-modified.jpg[/IMG] Pan Wygodnicki: [IMG]http://i33.photobucket.com/albums/d63/seideasperitas/meindober/wygod.jpg[/IMG]
  16. Najbardziej lubimy fotografować go, gdy tak słodko śpi. [IMG]http://i33.photobucket.com/albums/d63/seideasperitas/meindober/klebek.jpg[/IMG] Czasem jednak błysk flesza i chichot fotografa go budzą;) "Kto mnie budzi?": [IMG]http://i33.photobucket.com/albums/d63/seideasperitas/meindober/Ktomniebudzi.jpg[/IMG] I teraz coś o międzygatunkowej przyjaźni. "Jak pies z kotem": [IMG]http://i33.photobucket.com/albums/d63/seideasperitas/meindober/2leza.jpg[/IMG]
  17. Ach, witam, witam:bigok: Przepraszam za zwłokę w odpowiedzi, ale byłam zajęta w schronisku. Dobcie to i moja ulubiona rasa, wraz z rottkami. A moje Kochanie ma lat dziewięć.
  18. A nieee, ja to rozumiem, też mam "swojego" weta i do żadnego innego nie pójdę, chociaż ten "nasz" pracuje na drugim końcu miasta. Żaden z psów nie zarazi się tym, na co zostały zaszczepione.
  19. Dobermania

    Kleszcze!!!

    Flaire, dziękuję:multi: Fakt, nie cały wątek przejrzałam, ale późno już:oops: A liże się prawie jak kot, więc chyba zostaniemy przy obroży i Frontline'ie, ale myślałam, że te "ludzkie" pryskadła - skoro takie niesamowicie skuteczne a i taniej wychodzi - będą naszym nowym złotym środkiem;)
  20. Dobermania

    Kleszcze!!!

    Ja mam jeszcze pytanie odnośnie tych preparatów dla ludzi (Off, Autan) - ile własciwie tego używacie? I czy też tylko między łopatki (bo mój to wszystko z siebie zlizuje - nie chcę, żeby się zatruł)? Przed każdym wyjściem na łąkę, do lasu? Az dziw bierze, że Autan tak kleszcze odstrasza:-o
  21. Dziękuję, Basiu. Wiem, że duże, ale się spieszyłam;) [url=http://www.TickerFactory.com/] [img]http://tickers.TickerFactory.com/ezt/d/2;52;98/st/19990601/n/Kacperek/dt/-5/k/b4f0/age.png[/img] [/url] [IMG]http://i128.photobucket.com/albums/p188/Dobermania/lxs/Kcprr.jpg[/IMG] [IMG]http://i128.photobucket.com/albums/p188/Dobermania/lxs/kcpr.jpg[/IMG]
  22. UPDATE: Mój Skarb i Duma, prawie doberman - staruszek Lachs. http://tickers.TickerFactory.com/ezt/d/2;53;6/st/19970601/n/Lachs/dt/-5/k/20c7/age.png Miał żyć krótko ze względu na migotanie przedsionków i małopłytkowość... A jest ze mną już trzy lata i życzę mu, by żył w zdrowiu jak najdłużej!!! <3 Polubił mojego kota, chociaż kotu nie zawsze odpowiada rola gryzaka;) Zimny, brudny boks zamienił na łóżko mojego brata: http://i33.photobucket.com/albums/d63/seideasperitas/meindober/kangur1.jpg Okazjonalne spacery na długie przebieżki i własny ogródek: http://i33.photobucket.com/albums/d63/seideasperitas/meindober/bannerbocznypionowyLachsio.jpghttp://i33.photobucket.com/albums/d63/seideasperitas/meindober/b6942f28.jpg Rzadkie czułe gesty na morze mojej miłości... http://i6.photobucket.com/albums/y250/Alveaenerle/thjaiLachs.jpghttp://i6.photobucket.com/albums/y250/Alveaenerle/thLaachsioijaprzytulamgo.jpghttp://i6.photobucket.com/albums/y250/Alveaenerle/thfoot_fetish1.jpg http://i33.photobucket.com/albums/d63/seideasperitas/meindober/thCLOSEUP.jpghttp://i33.photobucket.com/albums/d63/seideasperitas/meindober/thprofilZgory.jpg http://i33.photobucket.com/albums/d63/seideasperitas/meindober/thwygod.jpg Przytulanki: http://i33.photobucket.com/albums/d63/seideasperitas/nanjowszezdjzweirzatkow/L4chsio.jpg Kangur:P ;) http://i33.photobucket.com/albums/d63/seideasperitas/meindober/kangur.jpg http://i33.photobucket.com/albums/d63/seideasperitas/meindober/wogrodziezima.jpg A tak śmiga: http://i33.photobucket.com/albums/d63/seideasperitas/meindober/galop.jpg EDIT: w lutym 2010 roku z powodu niewydolności oddechowej i zwyrodnienia kręgosłupa (nie pomagał już cartrophen) Lachs został uśpiony. Mieszkał z nami 5,5 roku. Był moim pierwszym adoptowanym samodzielnie i dla siebie psem. I pierwszym dobermanem. Bardzo za nim tęsknię. Po kilku latach od uśpienia „przyszedł” do mnie we śnie i był zdrowy, biegał. Jego ciało spoczywa na cmentarzu Psi Los w Koniku pod Warszawą, a ja mieszkam teraz za granicą, Bóg pobłogosławił mi cudownym Mężem i jeśli będziemy mogli się wyprowadzić na swoje, to chcemy adoptować psa, a ja kontynuować prowadzenie domu tymczasowego.
  23. Onuce z materiału, które po spacerze ściągasz. A weterynarza pytałaś?
  24. A jest coś tańszego od Kiltixa, co działa równie długo i co też polecacie?
  25. A nie lepiej po prostu krzyknąć: "Nie!"? To tez przecież "hałas" a pies kojarzy tę komendę ze skończeniem jakiejś czynności, bo nie wolno. A przy rzucaniu można niechcacy psa trafić, zwłaszcza gdy biegnie (goniąc kota, wiewiórkę...).
×
×
  • Create New...