Jump to content
Dogomania

konfirm31

Members
  • Posts

    12543
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    5

Everything posted by konfirm31

  1. Brawo, Wy . Przekaż Sowie życzenia zdrowia od nas wszystkich. Niech szybko wraca na dogo
  2. Widać, że czuje się u Was dobrze . Rzeczywiście, Malutek z niego - nawet przy Soni.
  3. Lepiej by było na to Lazurowe Wybrzeże . Cóż, my z Tomkiem też w tym roku do sanatorium, a nie na wycieczkę. Trzymaj się, Kochana i zdrowia życzymy. Malutek faktycznie będzie miał super opiekę
  4. Śliczny, ten Odiś . I faktycznie, ma w sobie coś z malamuta? haszczaka?
  5. Niezmiennie Ciebie podziwiam, Mari. Wiem o Odisiu, bo podczytuję jego wątek i wiem, w jakiej trudnej sytuacji znalazły się osoby, które się nim zajęły. Rzeczywiście, z Nieba Im spadłaś. No i Odiemu. Ogromne podziękowania za serce, które masz (jak zwykle), przeogromne.
  6. To ile masz teraz nietymczasowych tymczasów, Mari?
  7. Strasznie smutno. Odchodzą nasze cudowne psy za TM. Oby tylko nie cierpiały. To fakt, że miały u nas dobre życie, ale i my z nimi też.
  8. Miło Ciebie czytać, Nutusiu . No i takie wspaniałe wiadomości o Imce . Serce rośnie
  9. Bardzo się cieszę z domu Kawki. Podobała mi się ta psica bardzo! Brawo dla Tomka
  10. Brawo, Lilek! A ile on +/- waży, Gosiu?
  11. Starsze owczarki nie mają brania. W ogóle bezdomnych ONków jest mnóstwo. W każdym wieku. Ogromnie żałuję, że to już nie jest pies dla nas.... Przy okazji badania krwi, warto sprawdzić hormony tarczycy.
  12. Sposób "karmienia" w schronie chyba kwalifikuje się pod paragraf. To jest zabijanie psów na raty. Jakieś okoliczne sklepy albo hurtownie pozbywają się zepsutego żarcia i pewnie jeszcze chodzą w glorii i chwale, że pomagają schronisku. Dokładnie tak. Na miejsce Bliss ze Schroniska, adoptowałam 10 letniego niedużego kundelka, który 6 lat przesiedział w Schronisku w Pawłowie. Pies zdrowy, zęby białe, sierść, pazury ok. Nie było żadnych problemów z przewodem pokarmowym. Miał oczywiście odbicia poschroniskowe (, psychika, ale już w zasadzie ok) , ale widać, że przez te 6 lat, był należycie karmiony i zaopiekowany. Czyli, że można. Psy jedzą raz dziennie jedzenie gotowane, chrupki dostają w dni wolne od pracy. Elastopad kupiony. Polecam dla wszystkich psów z odleżynami. Goją się szybko i zarastają sierścią!
  13. Jaaga, jak akceptujesz dla Rudasa ten Elastopad, to mu kupię na allegro. Jak pisałam, na odleżyny typu modzele - rewelacja. Jak tak, to wyślij mi adres na pw.
  14. Na takie zmiany, polecam Elastopad. Wypróbowałam z b dobrym skutkiem na śp Bliss https://zoona.pl/pl_PL/products/geulincx-elastopad-75-ml?gclid=Cj0KCQjw0PWRBhDKARIsAPKHFGi0pobocKczlMQJlSPsZOIcb7L1xjX18FuRmWur_vGNQ84-UBPm2mQaAi3OEALw_wcB
  15. Masz kotwicę - Suzi, tak jak ja miałam Lerkę po śmierci Bliss. Suzi teraz wymaga dużo wsparcia z Twojej strony. Też przeżywa stratę przyjaciela. Takie jest życie - kochamy, tracimy, ale podnosimy się i żyjemy dalej i często przygarniamy jakąś kolejną psią biedę, żeby dać jej dom i serce, chociaż na parę lat. No, bo inaczej nie potrafimy... Przytulam mocno.
  16. O, rany! Lilek cały czas ma swoje strachy. Nawet jak są niewidoczne, to nadal w nim tkwią....
  17. Ja nie specjalista-kynolog. Może to być łajka, a może karelczyk. W każdym razie, ma to coś. I jest śliczna, a w dodatku domowa.
×
×
  • Create New...