-
Posts
12543 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
5
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by konfirm31
-
Odi, pies który nie ma w życiu szczęścia bardzo prosi o pomoc.
konfirm31 replied to limonka80's topic in Psy do adopcji
Śliczny, ten Odiś . I faktycznie, ma w sobie coś z malamuta? haszczaka? -
Tymczasy wcale nie tymczasowe czyli gromadka psiaków szuka domków
konfirm31 replied to mari23's topic in Psy do adopcji
Niezmiennie Ciebie podziwiam, Mari. Wiem o Odisiu, bo podczytuję jego wątek i wiem, w jakiej trudnej sytuacji znalazły się osoby, które się nim zajęły. Rzeczywiście, z Nieba Im spadłaś. No i Odiemu. Ogromne podziękowania za serce, które masz (jak zwykle), przeogromne. -
Tymczasy wcale nie tymczasowe czyli gromadka psiaków szuka domków
konfirm31 replied to mari23's topic in Psy do adopcji
To ile masz teraz nietymczasowych tymczasów, Mari? -
~ MYSIA już w domu pod Krakowem :) Odebrałam w interwencji suczkę!
konfirm31 replied to malagos's topic in Już w nowym domu
Bardzo się cieszę z domu Kawki. Podobała mi się ta psica bardzo! Brawo dla Tomka -
Dwa latka stuknęły. Lilek zostaje z nami !
konfirm31 replied to Mazowszanka13's topic in Już w nowym domu
Czyli tyle, co Lerka. -
Dwa latka stuknęły. Lilek zostaje z nami !
konfirm31 replied to Mazowszanka13's topic in Już w nowym domu
Brawo, Lilek! A ile on +/- waży, Gosiu? -
Sposób "karmienia" w schronie chyba kwalifikuje się pod paragraf. To jest zabijanie psów na raty. Jakieś okoliczne sklepy albo hurtownie pozbywają się zepsutego żarcia i pewnie jeszcze chodzą w glorii i chwale, że pomagają schronisku. Dokładnie tak. Na miejsce Bliss ze Schroniska, adoptowałam 10 letniego niedużego kundelka, który 6 lat przesiedział w Schronisku w Pawłowie. Pies zdrowy, zęby białe, sierść, pazury ok. Nie było żadnych problemów z przewodem pokarmowym. Miał oczywiście odbicia poschroniskowe (, psychika, ale już w zasadzie ok) , ale widać, że przez te 6 lat, był należycie karmiony i zaopiekowany. Czyli, że można. Psy jedzą raz dziennie jedzenie gotowane, chrupki dostają w dni wolne od pracy. Elastopad kupiony. Polecam dla wszystkich psów z odleżynami. Goją się szybko i zarastają sierścią!
-
Masz kotwicę - Suzi, tak jak ja miałam Lerkę po śmierci Bliss. Suzi teraz wymaga dużo wsparcia z Twojej strony. Też przeżywa stratę przyjaciela. Takie jest życie - kochamy, tracimy, ale podnosimy się i żyjemy dalej i często przygarniamy jakąś kolejną psią biedę, żeby dać jej dom i serce, chociaż na parę lat. No, bo inaczej nie potrafimy... Przytulam mocno.
-
~ MYSIA już w domu pod Krakowem :) Odebrałam w interwencji suczkę!
konfirm31 replied to malagos's topic in Już w nowym domu
Trzymam kciuki za obie psice -
Dwa latka stuknęły. Lilek zostaje z nami !
konfirm31 replied to Mazowszanka13's topic in Już w nowym domu
O, rany! Lilek cały czas ma swoje strachy. Nawet jak są niewidoczne, to nadal w nim tkwią.... -
~ MYSIA już w domu pod Krakowem :) Odebrałam w interwencji suczkę!
konfirm31 replied to malagos's topic in Już w nowym domu
Ja nie specjalista-kynolog. Może to być łajka, a może karelczyk. W każdym razie, ma to coś. I jest śliczna, a w dodatku domowa.