-
Posts
12543 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
5
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by konfirm31
-
~ MYSIA już w domu pod Krakowem :) Odebrałam w interwencji suczkę!
konfirm31 replied to malagos's topic in Już w nowym domu
A nie mówiłam, że to karelski pies na niedźwiedzie -
ADA w DS, kolejna niechciana suczka ze wsi.
konfirm31 replied to Mazowszanka13's topic in Już w nowym domu
Trzymam kciuki -
~ MYSIA już w domu pod Krakowem :) Odebrałam w interwencji suczkę!
konfirm31 replied to malagos's topic in Już w nowym domu
Faktycznie, Mysia . Bardzo ładna -
~ MYSIA już w domu pod Krakowem :) Odebrałam w interwencji suczkę!
konfirm31 replied to malagos's topic in Już w nowym domu
Dobrze zrobiłaś Malagosku! Wątek zapisuję. -
ADA w DS, kolejna niechciana suczka ze wsi.
konfirm31 replied to Mazowszanka13's topic in Już w nowym domu
Trzymam kciuki. Będzie dobrze -
Brego zamieszkał we własnym domu, z cudownymi ludźmi :)
konfirm31 replied to Livka's topic in Już w nowym domu
Janko, dzięki za Twoją pracę dla Brego -
Wątku nie poprowadzę, ale oferuję stałą 30 zł. Więcej nie dam rady.
-
Myślę, że to jest właściwe rozwiązanie https://www.facebook.com/1001540983/posts/10223090677027605/
-
Jak odpłatnie, to jest Greg Kucharz na fb, i chyba nadal Pati-c z dogo https://www.facebook.com/transport.zwierzatdomowych
-
ADA w DS, kolejna niechciana suczka ze wsi.
konfirm31 replied to Mazowszanka13's topic in Już w nowym domu
Ja też. Znaczy teraz, bo wcześniej bywało -
ADA w DS, kolejna niechciana suczka ze wsi.
konfirm31 replied to Mazowszanka13's topic in Już w nowym domu
No, to czekamy na inne domki. Szczeniak dla siedemdziesięciolatków, raczej nie. Ada jest taka ładna, że długo czekać na dom nie będzie . -
Brego zamieszkał we własnym domu, z cudownymi ludźmi :)
konfirm31 replied to Livka's topic in Już w nowym domu
A, to insza inszość..... -
Brego zamieszkał we własnym domu, z cudownymi ludźmi :)
konfirm31 replied to Livka's topic in Już w nowym domu
Popieram. Warto sprawdzić na miejscu. W tym wieku i późniejszym, miałam ONkę (36 kg), która jeśli zobaczyła kota wcześniej niż ja, to nie było łatwo . I jeśli poprzednio miała duże psy, to dobrze rokuje. -
ADA w DS, kolejna niechciana suczka ze wsi.
konfirm31 replied to Mazowszanka13's topic in Już w nowym domu
Super! Poznaję po ogonie, że pod spodem, jest kot -
Dwa latka stuknęły. Lilek zostaje z nami !
konfirm31 replied to Mazowszanka13's topic in Już w nowym domu
Co mu zrobiłaś? Łapałaś i trzymałaś przy zastrzyku? -
Dwa latka stuknęły. Lilek zostaje z nami !
konfirm31 replied to Mazowszanka13's topic in Już w nowym domu
Brawo, Lilek! Tego, co z takim trudem zdobyłeś , nikomu nie oddawaj . -
ADA w DS, kolejna niechciana suczka ze wsi.
konfirm31 replied to Mazowszanka13's topic in Już w nowym domu
Może faktycznie tatuś . Psy myśliwskie, szczególnie wyżły, bardzo mi się podobają z urody, ale już ich pasja łowiecka, absolutnie nie. Mam nadzieję, że Ninek podobnie jak moje dotychczasowe psy, nie będzie takiej pasji przejawiał. Drops, który ma coś z pointera, oczywiście w lesie głupieje. -
ADA w DS, kolejna niechciana suczka ze wsi.
konfirm31 replied to Mazowszanka13's topic in Już w nowym domu
Ona ma chyba coś z psa gończego. Ciekawe, jak wygląda jej mama? Malagosku, widziałaś ją? -
ADA w DS, kolejna niechciana suczka ze wsi.
konfirm31 replied to Mazowszanka13's topic in Już w nowym domu
Dzielna dziewczynka