Jump to content
Dogomania

konfirm31

Members
  • Posts

    12543
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    5

Everything posted by konfirm31

  1. A nie mówiłam, że to karelski pies na niedźwiedzie
  2. Dobrze zrobiłaś Malagosku! Wątek zapisuję.
  3. Janko, dzięki za Twoją pracę dla Brego
  4. Wątku nie poprowadzę, ale oferuję stałą 30 zł. Więcej nie dam rady.
  5. Myślę, że to jest właściwe rozwiązanie https://www.facebook.com/1001540983/posts/10223090677027605/
  6. Jak odpłatnie, to jest Greg Kucharz na fb, i chyba nadal Pati-c z dogo https://www.facebook.com/transport.zwierzatdomowych
  7. Ja też. Znaczy teraz, bo wcześniej bywało
  8. No, to czekamy na inne domki. Szczeniak dla siedemdziesięciolatków, raczej nie. Ada jest taka ładna, że długo czekać na dom nie będzie .
  9. Popieram. Warto sprawdzić na miejscu. W tym wieku i późniejszym, miałam ONkę (36 kg), która jeśli zobaczyła kota wcześniej niż ja, to nie było łatwo . I jeśli poprzednio miała duże psy, to dobrze rokuje.
  10. I ja życzę najlepszego dla Owcy i jej Rodziny i wielu kolejnych radosnych rocznic adopcji nadzwyczajnego psa . Niech Wam się wiedzie
  11. Super! Poznaję po ogonie, że pod spodem, jest kot
  12. Mnie to się kojarzy ze znaną Fundacją Przyjaciele Braci Mniejszych, więc trochę sugeruje, że to i od Dogomaniaków i od nich . Zostańmy przy Psach - koniecznie z dużej litery i Przyjacielach z Dogomanii
  13. Co mu zrobiłaś? Łapałaś i trzymałaś przy zastrzyku?
  14. Brawo, Lilek! Tego, co z takim trudem zdobyłeś , nikomu nie oddawaj .
  15. Może faktycznie tatuś . Psy myśliwskie, szczególnie wyżły, bardzo mi się podobają z urody, ale już ich pasja łowiecka, absolutnie nie. Mam nadzieję, że Ninek podobnie jak moje dotychczasowe psy, nie będzie takiej pasji przejawiał. Drops, który ma coś z pointera, oczywiście w lesie głupieje.
  16. Ona ma chyba coś z psa gończego. Ciekawe, jak wygląda jej mama? Malagosku, widziałaś ją?
×
×
  • Create New...