Jump to content
Dogomania

konfirm31

Members
  • Posts

    12543
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    5

Everything posted by konfirm31

  1. Nie wiem, ile właściwie Czetka ma lat, ale z tego, co o niej piszesz, to raczej energiczna i żywiołowa sunia, wymagająca dużo ruchu i aktywności z opiekunem.
  2. Dziewczyny, z bezdomnymi psami u nas w Polsce, to - przepraszam za porównanie - jak z aborcją. To dla praktycznie wszystkich decydentów, fundacji, stowarzyszeń itp , temat do lansowania się/ zbijania kapitału politycznego, a najmniej ważny jest podmiot - czyli prawa kobiet, prawa zwierząt. Cieszmy się z każdego uratowanego psa - tu Maxa , z każdej kobiety, która nie podzieliła losu pani Izy z Pszczyny. I miejmy nadzieję, że to się kiedyś zmieni. Maxiu, dzięki Alaskan, wygrałeś los na loterii życia
  3. Schronisko w Bystrym też https://www.facebook.com/100000432850105/posts/4747610611929987/ https://www.facebook.com/105104557896723/posts/414257730314736/
  4. Kiciak przesłodki. Mruczy cały czas. Bardzo przyjazny i spragniony kontaktu z człowiekiem.
  5. Nie wiem, czy tęsknota, czy stres związany z nową sytuacją, ale wiem, że gdyby na początku "dobrej zmiany" pojawił się przed Aresem jego pan i go zawołał, poleciał by do niego, jak w dym....
  6. Psy są wierne, w przeciwieństwie do wielu ludzi. U Pana było źle, ale to był Dom i Własny Pan. To samo przerabiałam z Aresem, odciętym w zimie od sznurka przy drewnianej ściance. Nawet budy swojej nie miał. Ale tęsknił..... Na szczęście, szybko polubił inne, lepsze życie - najpierw w Psiej Chacie w Papryczkowie, a potem u Murki. A w końcu wreszcie, znalazł swój Dom. Tak samo będzie z Maxem.
  7. Piękny z niego pies. Że ciapa, to nie wada, a zaleta i pasuje do niufa. Trzymaj się Asiu i dziękuję Ci za dzisiejszy dzień
  8. Bardzo chudziutki. Teraz będzie już coraz lepiej. Trzymam kciuki za dobrą podróż.
×
×
  • Create New...