-
Posts
12543 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
5
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by konfirm31
-
Brego zamieszkał we własnym domu, z cudownymi ludźmi :)
konfirm31 replied to Livka's topic in Już w nowym domu
Trzymam kciuki -
Brego zamieszkał we własnym domu, z cudownymi ludźmi :)
konfirm31 replied to Livka's topic in Już w nowym domu
Rozumiem, dlaczego Panie z hotelu chcą na czas transportu, nałożyć Czarnemu kaganiec, ale pies, który nie jest przyzwyczajony do kagańca, bardzo się w nim denerwuje i wszelkimi sposobami, stara się od niego uwolnić. Może lepiej ( jeśli nie ma transportera), krótko go uwiązać? ale nie stresować kagańcem? Tak tylko myślę..... -
Tymczasy wcale nie tymczasowe czyli gromadka psiaków szuka domków
konfirm31 replied to mari23's topic in Psy do adopcji
Dużo siły, Mari. Myślę o Tobie -
Dwa latka stuknęły. Lilek zostaje z nami !
konfirm31 replied to Mazowszanka13's topic in Już w nowym domu
Chyba nie ma innego wyjścia..... -
Dwa latka stuknęły. Lilek zostaje z nami !
konfirm31 replied to Mazowszanka13's topic in Już w nowym domu
https://www.zoopsychologia.com.pl/psycholog-zwierzecy-lekarz-weterynarii-jolanta-lapinska/ -
Dwa latka stuknęły. Lilek zostaje z nami !
konfirm31 replied to Mazowszanka13's topic in Już w nowym domu
Mnie się wydaje, że Lilkowi ani Kalmvet, ani Stress out, nie pomogą, tak jak nie pomogła mu melatonina. Tu są potrzebne leki psychotropowe, na których "zwykły" wet, raczej się nie zna . Behawiorysta, nie będący wetem, też nie pomoże. Cały czas, sugeruję kontakt @ z dr Jolantą Łapińską -
Brego zamieszkał we własnym domu, z cudownymi ludźmi :)
konfirm31 replied to Livka's topic in Już w nowym domu
Ja jestem za joserą. U nas sprawdzała się przez wiele lat u ONki, natomiast Brit był źle tolerowany ( każdy). -
~ Kama ma dom i swoją kanapę, nie budę i kojec! Kama, stara ONka
konfirm31 replied to malagos's topic in Już w nowym domu
..... -
Dwa latka stuknęły. Lilek zostaje z nami !
konfirm31 replied to Mazowszanka13's topic in Już w nowym domu
Mazowszanko, nie masz racji. Przemawia przez Ciebie zniechęcenie, wcale nie dziwne w takiej sytuacji. On w porównaniu z tym co było na początku, bardzo się zmienił, ale to może (odpukać), być granicą jego zmian, którą nieprędko przekroczy. Niestety i tak bywa . Trzymaj się, Kochana -
Dwa latka stuknęły. Lilek zostaje z nami !
konfirm31 replied to Mazowszanka13's topic in Już w nowym domu
Faktycznie, bardzo fotogeniczny, no ale i Goście uzdolnieni . Pewnie te lilkowe strachy, są bardzo trwałe i te półtora roku(?) u Was, jeszcze go nie przekonało do całego ludzkiego gatunku...Ciekawa jestem, kiedy nasz Ninek pozbędzie się strachu poschroniskowego, który w nim się budzi w czasie snu..... -
~ Kama ma dom i swoją kanapę, nie budę i kojec! Kama, stara ONka
konfirm31 replied to malagos's topic in Już w nowym domu
Trzymam kciuki