Jump to content
Dogomania

konfirm31

Members
  • Posts

    12543
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    5

Everything posted by konfirm31

  1. No właśnie. Nie wiem, czy bardziej mnie wzruszają małe i słodkie szczeniaki, czy psie staruszki, z którymi tak podle obeszło się życie, czyli człowiek....
  2. Takie fajne psiaki. Głupi ci ludzie, że nie dzwonią!
  3. Właśnie ta trawa. To wzruszające, jak każdy pies ze schroniska po uwolnieniu, zafascynowany jest trawą. Jak bardzo musi im jej brakować przez lata niewoli na betonie...
  4. Kciuki za Asię i Pręguska, oraz resztę podróżującej ferajny. To fakt Aśka jest niesamowita No i zapraszamy kolejnych darczyńców do Pręguska. Mało biedak ma na swoje utrzymanie
  5. Popieram. Też go chętnie zobaczę. Limonko, znalazłam Twój nr konta w naszej wcześniejszej korespondencji na dogo i wpłaciłam 50 zł dla Nuuki. Niech jej się dobrze liże. I uspakajająco. Wpłata poszła z datą poniedziałkową.
  6. Super! Ja też mam nadzieję, że zadziała . Dobrze, że wzięłaś większą. Napisz potem, czy pomogła. I przyślij mi proszę, nr konta na pw, bo mam go w papierach domowych, a teraz jestem na działce. Trzymam kciuki za Ciebie, Nuukę i dziadka Dżekusia.
  7. Ja bym tym mokrym Renalem, posmarowała jej taką lick matę. Chociaż na próbę. Jest rozmiar S i L https://allegro.pl/oferta/taca-do-lizania-lick-mata-antystresowa-uspokaja-s-11850925459 https://allegro.pl/oferta/taca-do-lizania-lick-mata-antystresowa-uspokaja-l-11866347353 Jak będziesz kupować malutkiej feromony, to kup może i matę. Chętnie ją za sponsoruję, razem z kosztem przesyłki. Może lepsza ta większa?
  8. Liże, bo jest w stresie. Jedne psy liżą człowieka, inne podłogę, jeszcze inne siebie i to jest najgorsze (lick granuloma). Lizanie powoduje produkcję endorfin i uspokojenie. Spróbuj z tą lick matą. Może się przestawi. I uspokoi. Są nawet specjalne pasty, ale może być i pasztet, rozciapana mokra karma, itp. Im bardziej mokre, tym psu trudniej wylizać.
  9. Psy się naturalnie wyciszają liżąc i gryząc. Może jakaś lick mata, posmarowana pasztetem, kong z czymś pysznym? Bo sklepowe gryzaki, nie zawsze zdrowe, a duża kość cielęca, to chyba tz marzenie ściętej głowy...
  10. Będą takie, jakie mają być, czyli optymalne. Średniaki, zawsze najzdrowsze
  11. Dla mnie Pręgusek jest "zamiast" Rudego. Deklarując stałą dla Rudego, nikt nie przypuszczał, że Rudy tak szybko odejdzie za TM. U Jaagi, zaopiekowany i w b dobrych warunkach, mógł pożyć jeszcze kilka lat. Niestety, nie miał szczęścia . Może Pręgusek będzie miał go więcej? Oby.
  12. Tak. Gdybym była młodsza, to bym zaadoptowała Zewa. Jak pies nie jest chory psychicznie ( psom to też się zdarza), to nie wierzę w psa mordercę. Są reakcje mniej lub bardziej utrwalone, które można zmienić. Dla mnie Zew jest takim psem,który wspaniale się sprawdzi z normalnym przewodnikiem, mającym w dodatku jakąkolwiek wiedzę o ONkach. Angela dla mnie (na podstawie tego, co pisze Jaaga), jest podpuszczalska i awanturnica , więc jej nie, bo w takich ( psach, ani ludziach), nie gustuję. Chociaż pewnie w kontakcie ze swoim człowiekiem, jest choć do rany przyłóż, ale zawsze trzeba będzie bardzo na nią uważać w kontaktach z innymi zwierzętami i ludźmi, bo jest dużym i silnym psem. I tak. Bijąc i głodząc, słabego psychicznie psa złamiemy, tego z mocną psychiką nauczymy agresji do wszystkich i wszystkiego. Z psami, jak z ludźmi.
  13. Jak wcześniej napisałam Limonce, przenoszę swoją deklarację z Rudego, na Pręguska. To jest 20 zł. Kto jest jego skarbnikiem- czy Limonka? Dzisiaj wieczorem wpłacę. Bardzo się cieszę, że kolejny dziadzio dostał szansę na lepsze życie. Dziękuję.
×
×
  • Create New...