Jump to content
Dogomania

wiq

Members
  • Posts

    8667
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by wiq

  1. wiq

    czarno-ruda galeria

    mnie na trzezwo nie dziala:evil_lol::evil_lol::evil_lol:
  2. braffo! jestem wiktoria:)
  3. wiq

    czarno-ruda galeria

    [quote name='furciaczek'] prawdziwe lesne stworzenie:loveu:[/quote] born to be wild:evil_lol: [quote name='milena182'][B]oj nie nazekaj nie tak malo u mnie mniej;)bystra fajnie wyszla no i ladna macie pogode[/B][/quote] bo fotek malo:evil_lol: a dziekuje, dzis leje:eviltong: [quote name='Ola&Kora']Nie wiem dlaczego ale ta fotka kojarzy mi sie z kukułką w zegarku :eviltong: :eviltong: :eviltong: Tylko żeby jeszcze robiła kuku kuku :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: [/quote] masz mistrzowskie skojarzenia po prostu:lol::lol::lol: ona mruczy:cool3:
  4. wiq

    czarno-ruda galeria

    ja tez mam u Ciebie ciagle zaleglosci:D:lol: kilka ostatkow;) [IMG]http://img398.imageshack.us/img398/4015/img2680ri3.jpg[/IMG] m [IMG]http://img79.imageshack.us/img79/6248/img2671fb4.jpg[/IMG] smutno.. bo malo ludzi odwiedza...:evil_lol: [IMG]http://img130.imageshack.us/img130/9393/img2703kl9.jpg[/IMG]
  5. teraz docztalam do konkursu - nada sie!:lol:
  6. hopaj! wandul, a moze juz go sobie zostawisz, co?...:cool3::evil_lol:
  7. zaluj! wyczesnana jest:evil_lol: Ola, to juz wsztsko jasne;) ale ze od razu dupek?:evil_lol: co do imienia? moze pozgadujecie? proste, bo zwiazane z nickiem:)
  8. znalazlam! [URL="http://www.dogs.gd.pl/kliker/off_topic.html"]TU[/URL] mozesz sie z tym nie zgadzac, ale warto znac rozne stanowiska:)
  9. wiq

    czarno-ruda galeria

    dostajecie powiadomienia?...:roll:
  10. wiq

    czarno-ruda galeria

    autorke podejrzewalam;) [SIZE=1]a moze szanowna autorka i nam zechcialaby machnac z zapodanych wczesniej fotek?:evil_lol::p[/SIZE]
  11. wiq

    czarno-ruda galeria

    [B]Ola[/B], brawo!:multi: [B]furciaczek[/B],dzieki:) swietny banner!
  12. hej! ale sie u Was dzieje.. jazdy z jakimis kolesiami, cieczka, kastracja.. co do ciachania - sama mam 3 cale suki, bo nie umiem sie z rodzina dogadac:shake: gdyby nie to, juz dawno bylyby pozbawione mozliwosci rozrodczych.. Cerber, absolutnie sie z Toba nie zgadzam i podpisuje pod postami dziewczyn..
  13. wpadam z rewizyta:) dziekuje za odwiedzin u mnie:) a sunka jest przeslodka:loveu:
  14. historyjki... takie jak zawsze.... zaje2biste!:lol::lol::lol: wiecej, wiecej! p.s. Ola, to wolisz hallowaay cz deppa? bom sie pogubila:evil_lol:
  15. podziwiam Cie:crazyeye::lol:
  16. wiq

    Nora

    otoz to:lol: nie wiedzialam, ze kot gryza jak sie vqrza:crazyeye:
  17. super!:multi: mysle, ze ograniczenie kontaktow z psami to byl dobry krok - jezeli jednoczesnie pokazujesz mu, jaka jestes fajna;) uczy sie, ze swiat nie kreci sie wokol innych zwierzakow, a wokol Ciebie:)
  18. wiesz co.. nowy aparat i nie ma fotek..?;)
  19. shit.. idz lepiej do lekarza i zdaj nam relacje!
  20. surykatka:loveu::loveu::loveu:
  21. hej! co to sie stalo,ze padam i nie mam zaleglosci..?:)
  22. Twoje fotki maja dla mnie jakis niesamowity urok, moge je ogladac bez konca:loveu: p.s. Ola, zostaw krecika w spokoju:evil_lol:
  23. wiq

    czarno-ruda galeria

    [quote name='KaRa_TC'] Boskie to zdjecie:loveu: Ona jest fantastyczna:loveu:[/quote] dzieki, wiedzialam, co zgarnac ze wsi:eviltong: [quote name='Dobcia']Cześć Śliczna lisiczka:loveu: Piekne fotki rozbieganych suczek, szczególnie leśne;):loveu:[/quote] :p to sie ucieszysz, bo my glownie po lasach mykamy:) [quote name='Agushka'] Super :) Nie wiem która to ta w srodku (mimo instrukcji nie jestem w stanie ich rozróżnić) ale kapitalnie jej uszka fruwają:loveu:[/quote] :p moze Ola sprobuje:cool3: [quote name='Ola&Kora']Hura!!! Cała trójka razem!!! :loveu: [/quote] wlasciciwe to pierwsza niepozowana fotka,na ktorej sa wszystkie 3:) to jak, podejmujesz sie wyzwania?:cool3: [quote name='milena182'] [B]to jest piekne:cool3:[/B][/quote] merci:) [quote name='bigos']Mój faworyt:loveu::loveu: Pięknie:loveu::loveu: [/quote] fenk ju;) to szalona mona:evil_lol: [quote name='eria']Ale ja nie o Twojej galerii mówiłam Wiqu :loveu: Dawno tu nie byłam, ale nadrobiłam co trzeba. Rozbiegane zdjęcie cudne - całą trójkę tak ładnie uchwycić to trzeba mieć farta :lol:[/quote] no ja mysle, ze nie o mojej:evil_lol::evil_lol: owszem, farta mialam;) gdb tylko ostrosc poszla w psy...:shake::evil_lol:
  24. mnie najbardziej rzucily sie w oczy blondynka z grzywaczem i pani z clumberem;) wracajac jeszcze do td - szukam o tym tekstu... jak znajde dam link.. wiesz, ze fisher pod koniec zycia wycofal sie z td?:)
  25. wpadasz tak bez fotek?:evil_lol: pewnie masz tak jakis zapomnian folder...?:cool3:
×
×
  • Create New...