[quote name='KaRa_TC']
Boskie to zdjecie:loveu: Ona jest fantastyczna:loveu:[/quote]
dzieki, wiedzialam, co zgarnac ze wsi:eviltong:
[quote name='Dobcia']Cześć
Śliczna lisiczka:loveu: Piekne fotki rozbieganych suczek, szczególnie leśne;):loveu:[/quote]
:p to sie ucieszysz, bo my glownie po lasach mykamy:)
[quote name='Agushka']
Super :) Nie wiem która to ta w srodku (mimo instrukcji nie jestem w stanie ich rozróżnić) ale kapitalnie jej uszka fruwają:loveu:[/quote]
:p moze Ola sprobuje:cool3:
[quote name='Ola&Kora']Hura!!! Cała trójka razem!!! :loveu:
[/quote]
wlasciciwe to pierwsza niepozowana fotka,na ktorej sa wszystkie 3:)
to jak, podejmujesz sie wyzwania?:cool3:
[quote name='milena182']
[B]to jest piekne:cool3:[/B][/quote]
merci:)
[quote name='bigos']Mój faworyt:loveu::loveu:
Pięknie:loveu::loveu:
[/quote]
fenk ju;)
to szalona mona:evil_lol:
[quote name='eria']Ale ja nie o Twojej galerii mówiłam Wiqu :loveu:
Dawno tu nie byłam, ale nadrobiłam co trzeba. Rozbiegane zdjęcie cudne - całą trójkę tak ładnie uchwycić to trzeba mieć farta :lol:[/quote]
no ja mysle, ze nie o mojej:evil_lol::evil_lol:
owszem, farta mialam;) gdb tylko ostrosc poszla w psy...:shake::evil_lol: