Jump to content
Dogomania

wiq

Members
  • Posts

    8667
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by wiq

  1. obejrzalam wszystkie:loveu: najlepszy album dzieci i lapiasta fotka:) a moze jakies spacerowe?
  2. wiq

    czarno-ruda galeria

    koledze najwyrazniej w krotkowlosa doopke zimno bylo:evil_lol:
  3. wlasnie mialam pisac, ze super av:) p.s. "by sie wydalo" brrr..:evil_lol:
  4. wiq

    czarno-ruda galeria

    i Balto solo:) [IMG]http://img460.imageshack.us/img460/341/s261106093aa4.jpg[/IMG] [IMG]http://img245.imageshack.us/img245/7845/s261106133an6.jpg[/IMG]
  5. witam! po 1. piekny kotek:loveu::loveu: po 2. jestem fanka nie tyle "piratow.." co deppa:cool3: po 3. ranka na lapie wyglada mi na odczyn alergiczny np. po ukaszeniu pchly, ale gdybac to sobie mozna.. widac, ze mu to przeszkadza - wybralabym sie do weta na zeskrobine i podjela konkretne leczenie
  6. piekne fotki:) tylko nastepnym razem naladuj baterie:evil_lol:
  7. wiq

    czarno-ruda galeria

    bylo, bylo:evil_lol: na szczescie byla tez czysta woda;) takiego przystojniaka spotkalysmy: [IMG]http://img71.imageshack.us/img71/9598/261106103sv9.jpg[/IMG] [IMG]http://img470.imageshack.us/img470/839/261106106hu9.jpg[/IMG] [IMG]http://img126.imageshack.us/img126/835/261106113ql5.jpg[/IMG] [IMG]http://img411.imageshack.us/img411/4042/261106114jp3.jpg[/IMG] [IMG]http://img270.imageshack.us/img270/5299/261106116tt2.jpg[/IMG] [IMG]http://img386.imageshack.us/img386/4376/261106120id6.jpg[/IMG]
  8. wiq

    czarno-ruda galeria

    ile tu psow?;) [IMG]http://img287.imageshack.us/img287/7559/261106086co7.jpg[/IMG] [IMG]http://img353.imageshack.us/img353/3703/261106075qp7.jpg[/IMG] [IMG]http://img247.imageshack.us/img247/1842/261106076rg0.jpg[/IMG] [IMG]http://img133.imageshack.us/img133/3109/261106077tk6.jpg[/IMG] [IMG]http://img373.imageshack.us/img373/1849/261106079fp3.jpg[/IMG] [IMG]http://img454.imageshack.us/img454/2332/261106081pr5.jpg[/IMG]
  9. wiq

    czarno-ruda galeria

    hej! dzis mam tylko flacie fotky - B.S.T.R. byla z siostra na frisbee;) a my ze znajomymi i ich goldkiem:) w zasadzie mnie dzis nie wkurzyly, tyko Bystra zjadla pol pomadki:evil_lol: co do zdrowia - chyba mnie wkrotce rozlozy na amen;) [IMG]http://img470.imageshack.us/img470/4378/261106060zx4.jpg[/IMG] [IMG]http://img393.imageshack.us/img393/5892/261106021nq6.jpg[/IMG] [IMG]http://img296.imageshack.us/img296/4872/261106033qp7.jpg[/IMG] [IMG]http://img332.imageshack.us/img332/2286/261106045vj5.jpg[/IMG] [IMG]http://img350.imageshack.us/img350/1272/261106049hw5.jpg[/IMG] [IMG]http://img364.imageshack.us/img364/5500/261106054tc6.jpg[/IMG]
  10. wiq

    czarno-ruda galeria

    sudecki od Sudetow:)
  11. wiq

    czarno-ruda galeria

    [quote name=':: FiGa ::'][B]Cześć śliczności :multi: wig [/B]zazdroszczę Ci tych piękności i talentu fotograficznego, bo foteczki są naprawdę cuuuudo :loveu:[/quote] heja:evil_lol: ciesze sie bardzo, ze doceniasz moje wypociny:p az chce sie prowadzic galerie:eviltong: [quote name='APSA']JAKA ŚLICZNA :loveu: :loveu: :loveu: Czyżby kolejny "owczarek horenderski"? :evil_lol:[/quote] witaj:multi: niet, to sudecki pies podworzowy:evil_lol: ale bylas blisko:lol: [quote name='Cerber']poj tak nie ma to tamto... ale czarnym dziewuchom też do pyska w jesieni :D:D:D:D:D[/quote] dzieki:p mam dzis cos specjalnie dla Ciebie - fotki 3 mies GR, z ktorym dzis spacerowalysmy:p
  12. hej:) sliczne fotki! moje typy to rozpedzona psia kula i Cer z patolkiem;) p.s. a mnie sie snilo, ze mam brudny, porysowany obiektyw i brudna matryce.. normalnie koszmar:diabloti:
  13. [quote name='Alicjarydzewska'] a ja nawet podwórka nie mam:cool3:[/quote] a ja mam wspolne bezplotowe i psy tez wychodza pod kontrola/ na smyczy;) Kara, z calym szacunkiem, pomysl mamy mnie powalil;) juz sobie wyobrazam Twoja 5tke w ogrodku szeregowca:D;)
  14. dzien dobry! mam nadzieje, ze dzis bedzie lepszy;)
  15. wiq

    czarno-ruda galeria

    [quote name='Marta_Ares'] BRAK MI SŁOW CUDAAAAAAAAA:loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu:[/quote] dzieki:p powiedziane tak z przekonaniem;) [quote name='pinczerka_i_Gizmo'] Jak ślicznie na tle tych liści wygląda, normalnie istne cudo :loveu:[/quote] dzieki;) mimetyzm, moja Pani, mimetyzm:evil_lol: [quote name='Alynkaaa'][B][COLOR=red]oo czizes jor englisz is perfekt :eviltong: [/COLOR][/B] [B][COLOR=#ff0000]co do rudego to bedem siem starac aj promys:);) [/COLOR][/B][/quote] aj traj, bat i mast start lork harder:evil_lol: maturas kamin:evil_lol: milo mi to slyszec:) piekny nie umie znalezc domku, choc jest taki slodziak:placz: [quote name='Cerber']Ojej ale Bytsra pięknie wyszła na tej fotce... pięknie komponuje sie z przyrodą i piekną ma mordeczkę... :loveu: :loveu: :loveu: [/quote] dzienkujem bardzo:) zdecydowanie w jesiennym lesie jej do pyska:eviltong: [quote name='Ola&Kora']Ta focia mnie powaliła na kolana :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: [/quote] fenks:eviltong: a Spontan znow nie chcial pozowac:shake: kolczaty zapomnialam:diabloti:
  16. hej, piekny smutnooki Alinkaaa, db Cie tu widziec:)
  17. oj, swietnie Wam bylo:p:p i kora w wypasionych szeleczkach:eviltong:
  18. hurra! forciaczkowa online!
  19. mnie kiedys tak wcielo, ze kupilam nowy.. jak go dostalam, to stary sie oczywiscie znalazl;D nie denerwuj sie, zlosc pieknosci szkodzi;)
  20. wiq

    czarno-ruda galeria

    ja o to bardziej dbam niz o wlasne ciuchy:D:evil_lol: potrafie tak sie wyrznac, ze hej:evil_lol: mowia mi wtedy ze wygladam jak bezdomna/cpunka;)
  21. marzy sie i raczej sie nie zisci :/
  22. jak swojsko :roflt::roflt::roflt:
  23. ja mam male i tez nieogrodzone:angryy: i tez musza siedziec w kojcu:angryy:
  24. wiq

    czarno-ruda galeria

    [B]Alynkaaa[/B], ale zawsze mozna np. komus linka podeslac, popodnosic temat, bannerek wkleic...:cool3: [B]Kara[/B], rogzy tez mi sie b. podobaja, tylko ja mam tak, ze do obrozy smycz musze dokupic, bo mi inaczej nie pasuje... wiec koszty...:evil_lol: a moje sa made in poland:cool3: [B]gerls[/B], ju ar al rong.. aj łas absolutli ferst:evil_lol::evil_lol: bat fenks for trajing:evil_lol::evil_lol:
×
×
  • Create New...