Jump to content
Dogomania

wiq

Members
  • Posts

    8667
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by wiq

  1. hej! ale przygoda...:shake: z zad niestety nie pomoge
  2. hej! lapka przejdzie:) a gammolen polecam!
  3. wiesz, ze mopik nazywa sie tak samo jak pudel mojej cioci?:) swietna jest fotka zza fotela i ta przedstawiajaca swiatlo saczace sie spomiedz drzew... (ale pojechalam:evil_lol:) co do Borysa- nikt nie przebije johnnego d.;):eviltong:
  4. fotki piekne:) i metlik mam niezly...:evil_lol:
  5. witam:) dziekuje za odwiedziny:) a ja widzialam Cie podczas pracy na zawodach w poznaniu:cool3::p
  6. hop, ryczacy i skaczacy:evil_lol::lol:
  7. hej dziewczyny:) no fakt, jutro znow nasz ulubiony odmozdzajacy serial:evil_lol::evil_lol::multi:
  8. wiq

    czarno-ruda galeria

    witajcie:)) dzieki, ze nie dajecie galerii zginac:) wybaczcie zaleglosci u Was, wkrotce nadrobie wpadlam na chwile naginajac plan, aby zapodac kilka fotek:evil_lol: [IMG]http://img468.imageshack.us/img468/629/img2674nk5.jpg[/IMG] [IMG]http://img457.imageshack.us/img457/5484/img2649ln0.jpg[/IMG] [IMG]http://img366.imageshack.us/img366/3995/img2653ai3.jpg[/IMG] [IMG]http://img355.imageshack.us/img355/5803/img2656su4.jpg[/IMG] [IMG]http://img242.imageshack.us/img242/3956/img2663ap7.jpg[/IMG] [IMG]http://img329.imageshack.us/img329/7030/img2669px3.jpg[/IMG] [IMG]http://img366.imageshack.us/img366/3646/img2670wt1.jpg[/IMG] [IMG]http://img114.imageshack.us/img114/7236/img2672fd9.jpg[/IMG]
  9. wiq

    czarno-ruda galeria

    danke:) obroza dziala jak odblask:lol: [SIZE=1]cholera, jak juz pozno.. naprawde spadam... do srody:)[/SIZE]
  10. wiq

    czarno-ruda galeria

    [B]Usia[/B], dzieki:) [B]furciaczek[/B] - sprobuj odswiezyc kilka razy, albo wpasc pozniej. wstawialam tak jak zawsze.. [B]eria[/B], dzieki:) odziedziczyla po bystrej:eviltong: [SIZE=1][COLOR=White]wstawilam dzis te fotki, bo poczutal sie dotknieta tekstem w Twojej galerii.. ze u coniektorych fotek trzeba szukac..:evil_lol::evil_lol:[/COLOR][/SIZE]
  11. wiq

    czarno-ruda galeria

    ja dzis na krociutko.. bede miala przerwe w dogo do poznej srody:shake: prosze wiec nie gadac za duzo;) zebyscie mnie nie zapomnieli kilka fotek: A [IMG]http://img295.imageshack.us/img295/123/img2647gc6.jpg[/IMG] B [IMG]http://img145.imageshack.us/img145/9163/img2636td9.jpg[/IMG] [IMG]http://img101.imageshack.us/img101/7807/img2646rv5.jpg[/IMG] M [IMG]http://img101.imageshack.us/img101/6301/img2639gw9.jpg[/IMG] [IMG]http://img245.imageshack.us/img245/7420/img2642tc3.jpg[/IMG] [IMG]http://img329.imageshack.us/img329/5123/img2645mo5.jpg[/IMG]
  12. czyli Azorek jest dobrze rockujacym piesem?:evil_lol:
  13. wiq

    czarno-ruda galeria

    [quote name='bigos'] Przepraszam, ja chyba tutaj po raz pierwszy:oops::oops::oops: Jak mogłam przegapić tak piękne psiurki:loveu:Są naprawdę urocze:loveu: A flatki to moje nr1:razz:[/quote] witaj!:multi: milo mi, ze zajrzalas i takie mile rzeczy piszesz:p:p a ja Wasza galerie juz dlugo podgladam..;) Bigosek zwalczyl juz swoje dolegliosci? [quote name='olekg18']Ja już w szkole się nudze :D A moje pieski samotne w domu w pokoju bez klamki:([/quote] szkola to zlo;) w pokoju bez klamki? w kaftanach bezpieczenstwa..?:evil_lol: [quote name='eria']nie mam pojęcia zielonego, więc pewnie daleeeko[/quote] miedzy opolem a czestochowa, tudziez mniedzy czewa a tarn. gorami;) srednio daleko;) [quote name='Dobcia']Zachwycacie się flatkami, a ja tam uwielbiam tą piękność:loveu::loveu::loveu: Wig, śliczne fotki:lol:;)[/quote] nie ma to jak lojalnosc:eviltong: dzieki:)
  14. mediator:evil_lol:
  15. eria, lacze sie w bolu:shake: sota36, moja fantazja zostala zabita.. moze ja wskrzesze.. kiedys..:evil_lol:
  16. a ja tu marnie z jakas proca...:evil_lol::evil_lol:
  17. ja mam na szczescie nieodpowiedzialna czesc rodziny bez psow (juz..) i odpowiedzialna, ktora o nie dba..
  18. łaaa!!:crazyeye::evil_lol: swietne:evil_lol: [SIZE=1][COLOR=Silver]zielsko popalaly, stad te jazdy:evil_lol:[/COLOR][/SIZE] ps. zatrudnialyscie hollowaya, to moze czas na deppa?:cool3: [SIZE=1][COLOR=Silver] [/COLOR][/SIZE]
  19. jaka polityka:lol: czyli podsumowujac - porobily sie klany rodzinne;)
  20. taaa.. zastrzelic z procy:evil_lol:
  21. ogladam i sie rozplywam..:loveu::loveu::loveu: i widze, ze nie tylko ja mysle o zdradzie...:evil_lol:
  22. prezes chcial zamordowac mala..? nie wierze;) groznie wyglada w tym kagancu:cool3: ale to tylko pozory:loveu:
  23. wiq

    Nora

    matko, Nora mnie rozwala.. swietna jest:loveu: kocik tez:) skad to imie?
  24. ej.. kopen w dupen i/lub olewka- moja recepta na wszystko'_
  25. [B]pinczerka[/B], no wlasnie to mnie rozbraja:lol: jakaby nie byla pogoda jest zle:lol:
×
×
  • Create New...