-
Posts
8667 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by wiq
-
Boski Logan- posłaniec psich bogów oraz Demon- brzydki malinois ;)
wiq replied to diabelkowa's topic in Foto Blogi
obawiam sie, ze na rodzicow nic nie poradzisz... sa niereformowalni.. moze przynajmniej bedzie Ciebie sluchal, choc oni to utrudniaja wprowadzajac zamieszanie -
"kochane" nasze:angryy::angryy: :evil_lol: a zdazylam, zmniejszam wlasnie;)
-
Śpij spokojnie Gizmusiu - mój Tęczowy Aniołku...
wiq replied to pinczerka_i_Gizmo's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
gratuluje wolontariatu!:multi: fotki swietne, a siostrzyczka ma boska mine:D:evil_lol: -
hej.. smutne tu tematy... watpie, czy samobojce moze zrozumiec ktos, kto nigdy tego nie probowal... i nie jestem za ich pochopnym ocenianiem... (aby rozwiac watpliwosci: nie pije tu do nikogo) tyle..
-
Halka [*], Harnaś & Amorozo - REAKTYWACJA !!! :)
wiq replied to bellatriks's topic in Owczarek podhalański
z lost mozesz wkleic vincenta:evil_lol: -
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
wiq replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
witam, witam:) -
Posrebrzana Morka i podpalaniec Hasan:) Azuś [*] Negruś [*]
wiq replied to Dobcia's topic in Foto Blogi
podpinam sie pod apel:eviltong: -
cichutko...":mad:" :evil_lol::evil_lol::evil_lol: nic, tylko czekac na moda.. db, juz OT dawaj fotki!:) nowe, wciaz nowe:evil_lol: pewnie masz jeszcze jakies:cool3:
-
niesamowicie wygladaja razem:) nawet moja mama sie zachwycila, choc jest niewrazliwa na psie wdzieki;)
-
tak tez uczynilam:eviltong: wszystko sie zgadza;) a psy sa wredne:angryy::angryy: zamiast polozyc sie do lozka, o czym marze, poszlam z tym bydlem na spacer, a one tak mi odplacily:angryy::angryy: mona sie wytarzala, ada zjadla jakies swinstwo, a bystra zgubila pilke:angryy:
-
dziekujem:) poki co sobie chyrlam:evil_lol:
-
piekne fotki:) a te uszy naprawde dodaja mu czaru:eviltong: p.s. co z galeria?
-
sliczna wanniasta foteczka:)
-
to juz daje mi pewne wyobrazenie;) bezposredni kontakt mialam tylko z 1 tollerka - z hod. "pod jablonia" sama slodycz:loveu: ale wydawala mi sie charakterem bardziej zblizona do gr niz fcr ;)
-
[quote name='KaRa_TC']Znow troche Delty zabaw;) [IMG]http://i90.photobucket.com/albums/k265/szczury/psy/hau7.jpg[/IMG] Ulubiona pozycja Sharon:evil_lol: [IMG]http://i90.photobucket.com/albums/k265/szczury/psy/hau12-1.jpg[/IMG] [IMG]http://i90.photobucket.com/albums/k265/szczury/psy/hau8.jpg[/IMG][/quote] :loveu::loveu::loveu::loveu::loveu:
-
witam w ta sloneczna sobote:) czekam na fotki:p
-
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
wiq replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
dzien dobry:) -
Bigos- czekoladowy wyżeł niemiecki & NIKON - czarna lustrzanka :)
wiq replied to bigos's topic in Foto Blogi
wszystkiego naj:) :Rose::Cool!: -
Posrebrzana Morka i podpalaniec Hasan:) Azuś [*] Negruś [*]
wiq replied to Dobcia's topic in Foto Blogi
hej toz negro na gryzonie poluje, ot co;) -
zarabiscie kajut na 1 wyszedl:evil_lol: czarek taki slodki:) ma juz siwy pysk? p.s. czemu tak malo..?
-
bry shit, jeszcze mi sie jakies chorobsko przyplatalo..:angryy: mam nadzieje, ze mnie nie rozlozy i fotki beda;) pinczerka, zapomnialas o teletakcie:evil_lol:
-
AZORKU - nareszcie !!!! Kuna zwiała przez wentylacje!!!!
wiq replied to wandul 66's topic in Już w nowym domu
a teraz na poranna! -
hej:) dziekuje wszystkim za dawanie znaku zycia;) niestety, nie udalo mi sie specjalnie odespac, a dzis tez musialam wstac, zeby zaraz spadac odwalic panszczyzne...:grab: eria, "ktos parska, i nie ma na to lekarstwa, taka forma malarska, czerwona farba na nadgarstkach":evil_lol: kto ma ochote - zapraszam do nadrabiania zaleglosci, bo to glownie fotki byly;) co do nowych fotkuff - moje mile, dostaniecie wieczerem:cool3::eviltong: bo uszem napstrykac:evil_lol:
-
dzien dobry:) widze, ze tez sie wczesnie zrywasz;) przyda mi sie wsparcie, bo poki co moim mottem jest piosenka "I hate myself & I want to die":evil_lol:
-
[quote name='pinczerka_i_Gizmo']W takim razie miłej jeśli faktycznie taka może być roboty i wracaj szybciutko :*[/quote] dzieki:p na dogo zagoszcze dluzej wieczorkiem [SIZE=1]a robota i tak paskudna, wstalam dokanczac:shake:[/SIZE] [quote name='Tina.Sara']Śliczne foteczki ale wracaj szybko :cool3: ludzie zara lost:cool3:[/quote] danke:) byle do wieczora;) ogladalam, ogladalam:eviltong: [quote name='Agushka'] Mi się skojarzyło z przechodzeniem przez ulicę. - ty patrz w lewo a ja w prawo :)[/quote] widze, ze sie rozkrecasz:eviltong: daffaj dalej!:evil_lol: [quote name='Dobcia']Moja piękność:loveu: W ciekawych rameczkach:cool3: P.S. gładkie też uparte:cool3::evil_lol:[/quote] :loveu: rameczki jakies automatyczne;) i wyjdzie na to,ze gladkie i poldlugie gorsze niz szorstkie:-o:evil_lol: [quote name='misiaczek']A gdzie trzecia dziewczynka? ;-). Super foteczki.Ciekawe rameczki :lol:.[/quote] trzecia smigala po polu i ani myslala pozowac:lol: dziekuje:p muszem jeszcze je udoskonalic;)