Jump to content
Dogomania

wiq

Members
  • Posts

    8667
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by wiq

  1. obawiam sie, ze na rodzicow nic nie poradzisz... sa niereformowalni.. moze przynajmniej bedzie Ciebie sluchal, choc oni to utrudniaja wprowadzajac zamieszanie
  2. wiq

    czarno-ruda galeria

    "kochane" nasze:angryy::angryy: :evil_lol: a zdazylam, zmniejszam wlasnie;)
  3. gratuluje wolontariatu!:multi: fotki swietne, a siostrzyczka ma boska mine:D:evil_lol:
  4. hej.. smutne tu tematy... watpie, czy samobojce moze zrozumiec ktos, kto nigdy tego nie probowal... i nie jestem za ich pochopnym ocenianiem... (aby rozwiac watpliwosci: nie pije tu do nikogo) tyle..
  5. z lost mozesz wkleic vincenta:evil_lol:
  6. podpinam sie pod apel:eviltong:
  7. cichutko...":mad:" :evil_lol::evil_lol::evil_lol: nic, tylko czekac na moda.. db, juz OT dawaj fotki!:) nowe, wciaz nowe:evil_lol: pewnie masz jeszcze jakies:cool3:
  8. niesamowicie wygladaja razem:) nawet moja mama sie zachwycila, choc jest niewrazliwa na psie wdzieki;)
  9. wiq

    czarno-ruda galeria

    tak tez uczynilam:eviltong: wszystko sie zgadza;) a psy sa wredne:angryy::angryy: zamiast polozyc sie do lozka, o czym marze, poszlam z tym bydlem na spacer, a one tak mi odplacily:angryy::angryy: mona sie wytarzala, ada zjadla jakies swinstwo, a bystra zgubila pilke:angryy:
  10. wiq

    czarno-ruda galeria

    dziekujem:) poki co sobie chyrlam:evil_lol:
  11. piekne fotki:) a te uszy naprawde dodaja mu czaru:eviltong: p.s. co z galeria?
  12. sliczna wanniasta foteczka:)
  13. wiq

    Zdjęcia Fili

    to juz daje mi pewne wyobrazenie;) bezposredni kontakt mialam tylko z 1 tollerka - z hod. "pod jablonia" sama slodycz:loveu: ale wydawala mi sie charakterem bardziej zblizona do gr niz fcr ;)
  14. [quote name='KaRa_TC']Znow troche Delty zabaw;) [IMG]http://i90.photobucket.com/albums/k265/szczury/psy/hau7.jpg[/IMG] Ulubiona pozycja Sharon:evil_lol: [IMG]http://i90.photobucket.com/albums/k265/szczury/psy/hau12-1.jpg[/IMG] [IMG]http://i90.photobucket.com/albums/k265/szczury/psy/hau8.jpg[/IMG][/quote] :loveu::loveu::loveu::loveu::loveu:
  15. witam w ta sloneczna sobote:) czekam na fotki:p
  16. wszystkiego naj:) :Rose::Cool!:
  17. hej toz negro na gryzonie poluje, ot co;)
  18. zarabiscie kajut na 1 wyszedl:evil_lol: czarek taki slodki:) ma juz siwy pysk? p.s. czemu tak malo..?
  19. wiq

    czarno-ruda galeria

    bry shit, jeszcze mi sie jakies chorobsko przyplatalo..:angryy: mam nadzieje, ze mnie nie rozlozy i fotki beda;) pinczerka, zapomnialas o teletakcie:evil_lol:
  20. wiq

    czarno-ruda galeria

    hej:) dziekuje wszystkim za dawanie znaku zycia;) niestety, nie udalo mi sie specjalnie odespac, a dzis tez musialam wstac, zeby zaraz spadac odwalic panszczyzne...:grab: eria, "ktos parska, i nie ma na to lekarstwa, taka forma malarska, czerwona farba na nadgarstkach":evil_lol: kto ma ochote - zapraszam do nadrabiania zaleglosci, bo to glownie fotki byly;) co do nowych fotkuff - moje mile, dostaniecie wieczerem:cool3::eviltong: bo uszem napstrykac:evil_lol:
  21. wiq

    czarno-ruda galeria

    dzien dobry:) widze, ze tez sie wczesnie zrywasz;) przyda mi sie wsparcie, bo poki co moim mottem jest piosenka "I hate myself & I want to die":evil_lol:
  22. wiq

    czarno-ruda galeria

    [quote name='pinczerka_i_Gizmo']W takim razie miłej jeśli faktycznie taka może być roboty i wracaj szybciutko :*[/quote] dzieki:p na dogo zagoszcze dluzej wieczorkiem [SIZE=1]a robota i tak paskudna, wstalam dokanczac:shake:[/SIZE] [quote name='Tina.Sara']Śliczne foteczki ale wracaj szybko :cool3: ludzie zara lost:cool3:[/quote] danke:) byle do wieczora;) ogladalam, ogladalam:eviltong: [quote name='Agushka'] Mi się skojarzyło z przechodzeniem przez ulicę. - ty patrz w lewo a ja w prawo :)[/quote] widze, ze sie rozkrecasz:eviltong: daffaj dalej!:evil_lol: [quote name='Dobcia']Moja piękność:loveu: W ciekawych rameczkach:cool3: P.S. gładkie też uparte:cool3::evil_lol:[/quote] :loveu: rameczki jakies automatyczne;) i wyjdzie na to,ze gladkie i poldlugie gorsze niz szorstkie:-o:evil_lol: [quote name='misiaczek']A gdzie trzecia dziewczynka? ;-). Super foteczki.Ciekawe rameczki :lol:.[/quote] trzecia smigala po polu i ani myslala pozowac:lol: dziekuje:p muszem jeszcze je udoskonalic;)
×
×
  • Create New...