[B]Kara[/B], dzieki:p
te obrozki sa swietne - z ograniczonym zaciskiem, regulacja, polarkiem i pieknym wzorkiem:loveu:
obok lancuszkow moje ulubione;)
jeszcze podobaja mi sie takie z natluszczanej skory, ale kasy nie mam na nie..
[B]Karolina[/B], moze ty tez chcesz? w koncu masz rudziaka;)