Jump to content
Dogomania

wiq

Members
  • Posts

    8667
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by wiq

  1. a do Azorka nikt nie zajrzal..
  2. Karolajna, no co Ty?:evil_lol::evil_lol: p.s. co do jogi i pilatesu:evil_lol: - jestem zbyt leniwa, ale na rowerku stacjonarnym pedaluje:eviltong:
  3. hej piekny! nikt do Ciebie przez caly dzien nie zajrzal? moze to cisza przed burza?..
  4. no wiadomo, ze po cudzym fajniej:evil_lol:
  5. proponuje popodnosic azorka:cool3:
  6. balkon to juz[U] prawie [/U]jak na dworze, nie?:lol: swoja droga, bystra kiedys wymyslila, ze pokoj mojego brata to wlasciwie jak podworko..:lol: choc przypomina chlew:evil_lol:
  7. wiq

    czarno-ruda galeria

    [B]Kara[/B], dzieki:p te obrozki sa swietne - z ograniczonym zaciskiem, regulacja, polarkiem i pieknym wzorkiem:loveu: obok lancuszkow moje ulubione;) jeszcze podobaja mi sie takie z natluszczanej skory, ale kasy nie mam na nie.. [B]Karolina[/B], moze ty tez chcesz? w koncu masz rudziaka;)
  8. wiq

    czarno-ruda galeria

    Alynkaa, w takim razie proponuje Ci posade ambasadora Sprawy Azorkowej:cool3: czyz nie sliczny?.. i rudy:cool3:
  9. wiq

    czarno-ruda galeria

    dziewczyny, bardzo mi milo to czytac:p jak to mowia, kazda stwora znajdzie swego amatora:evil_lol::evil_lol:
  10. wiq

    czarno-ruda galeria

    [B]Alynkaaa[/B], witaj:multi: dziekuje i zapraszam czesciej:)
  11. no to nie bede Cie przymuszac a faktycznie karmienie, td i uzywanie kolcow to chyba najczestsze przyczyny klotni;)
  12. rozmowa na poziomie po prostu:lol:
  13. wlasnie sobie wyobrazilam to pranie....:lol::lol::lol:
  14. WIEDZIALAM, ze to ktos napisze:evil_lol::evil_lol::evil_lol:
  15. oszfak! jaki slodziak:loveu::loveu::loveu: i ten jezyczek w trabke...:loveu::loveu:
  16. wiq

    czarno-ruda galeria

    kazdy miewa zacmienia umyslu:evil_lol:
  17. PIEKNE FOTKI!!!:loveu::loveu::loveu: [SIZE=1]happy now?:evil_lol: [SIZE=2]widze, ze trzymasz tu porzadek, niczym milena u siebie, zelazna reka:evil_lol: dobrze, ze sa przeblyski jedwabnej rekawiczki:evil_lol: a czym je karmisz? ([SIZE=1]czy to nie jest off...?:oops::evil_lol:[/SIZE]) bo siem tak ladnie Kreos swieci [/SIZE][/SIZE]
  18. wiq

    czarno-ruda galeria

    nie boj zaby, do mnie w realu po nicku mowia:D bo ja zem Wiktoria jest, kiedys kumpeli wyszlo wiq i zostalo:eviltong:
  19. ta zniewaga krwi wymaga!:evil_lol:
  20. Kochana, mamy pojecie, bo sami padamy na pysk, ale fotek nie wybaczymy:evil_lol: Samturia, kliknij w moim podpisie w 'czarno-ruda galeria':p
  21. piekne parkowe foteteczki:loveu: co do wybrzydzania - ja po prostu zabieram miske po kilku minutach i do pory nastepnego karmienia pies jej nie widzi;) teraz Mona je wszystko,a kiedys musialam ja na kolanach z reki karmic:evil_lol: a podtuczaniem bym sie absolutnie nie zajmowala - wyglada cudnie:loveu:
  22. wiq

    czarno-ruda galeria

    to jej sie rzadko zdarza, bo jest pilkomaniaczka, ale jesli juz, to pilka zachlastana:evil_lol:
  23. Ola z fotkami podszta pod Usie to prawie jak Usia:evil_lol:
  24. wiq

    czarno-ruda galeria

    [B]Agushka[/B], ta pypa zalatwila ta pilke jak poprzednia - nosila ja w dziobie, bo mnie sie nie chcialo rzucac, po czym poszla za tropem, a pilke wypuscila gdzies.. nie sposob ja znalezc.. [B]Karoilna[/B], reflex mam szachisty:evil_lol: to wiele wyjasnia:evil_lol:
×
×
  • Create New...