Jump to content
Dogomania

wiq

Members
  • Posts

    8667
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by wiq

  1. hurra, ile fotkow! hurra, pieczatki! :knajpa::knajpa::cunao::knajpa::knajpa: p.s. ciesz sie, ze to rosa, a nie sama_wiesz_co:evil_lol:
  2. pilnuje wiesz co, mysle, ze i tak zlapiesz to swinstwo:evil_lol: strona swietna!
  3. wiq

    czarno-ruda galeria

    [quote name='Czoko']Teraz dobrze się zrozumiałyśmy - dla nas aportowanie to właśnie szaleńcza zabawa z szaleńczym biegiem i noszeniem wszystkiego w pysiu - ale dla kundliczki to najwazniejsze - leży później zachwycona z psim uśmiechem..[/quote] :) dzis bylam okrutna i nawet nie wyciagnelam pilki... jakos nie mialam nastoju [quote name='eria']jaakie cudne foty z palcu zabaw, Ada prześliczna, ta żółta obróżka w łapki :loveu: :loveu: :loveu: od wczoraj przybyło kilka stron, normalnie szukałam od końca fotek!!:crazyeye: ale miodzio :loveu:[/quote] dzieki:p ta na Monie? dostala ja bystra, ale jakos monie w niej lepiej;) galeria sie rozrasta:evil_lol: [quote name='milena182'][B]sliczne zdjecia a nikt sie was nie czpiel ze na placu sie bawiliscie?bo u nas to osiedle jest anty-psie:shake::-([/B][/quote] ja sie bawie, jak jest pusto, bo potrafia mnie ochrzanic.. to jest w parku, wiec w miare looz dzis placyk tez byl pusty, ale musialam wracac do roboty:shake:
  4. [quote name='KaRa_TC']Fizyki to ja bym nigdy nie wziela:lol: :lol: :lol: Chemie jeszcze bym przezyla ale fizyke to juz nie:lol: Moje dwie pannice [IMG]http://i90.photobucket.com/albums/k265/szczury/psy/jsienng11.jpg[/IMG] [/quote] no ja sie nastawiam na siupniecie:evil_lol::evil_lol: zamast zadania robic to na dogo siedze:lol: piekne pannice:loveu:
  5. sliczny :loveu: i ramki tez.. moze podzielisz sie tajemnica ich robienia..?:cool3:
  6. taki sliczniasty zwierz nie musi nikogo udawac:eviltong: wystarczy, ze podskoczy na 1 i zobaczy go Ktos;)
  7. no to niecierpliwie czekam na fotki:cool3: a o bajanie czytalam:-(
  8. yeah! tymczasem ja spadam i licze, ze jak wroce fotki juz beda:cool3:
  9. wiq

    czarno-ruda galeria

    tzn dla mnie formalny aport to przynoszenie z wysiedzeniem i oddaniem na komende. zabawowy to totalny fristajl;) ha, a najlepszy jest pies PO powrocie z takiego szpacyrku... a jeszcze lepsze 3:evil_lol:
  10. ciekawe, kiedy sie posypia szczonki..:evil_lol::evil_lol:
  11. a kaj w sie pierony po nocy szlajacie?:lol: [SIZE=1](jo tyz lubia nocna szpacyry:evil_lol:)[/SIZE]
  12. a wiecie, ze ja tez pisalam?:cool3: polski podstawa - porownanie lektur angol rozszerzenie - sie strapilam:evil_lol: jutro rozszerzone bio;) no i jeszcze rozszerzona fizka i chemia:evil_lol::evil_lol:
  13. wiq

    czarno-ruda galeria

    niezly sportowiec:evil_lol: ja tam stronie od takich rozrywek..:evil_lol: ponoc wczoraj byl mecz polski z kimstam..;)
  14. spoznilam sie na impreze:shake: ha, jeszcze tlko jutro i z maturami spokoj do maja:evil_lol::evil_lol:
  15. wiq

    czarno-ruda galeria

    [quote name='BBeta']Co do tego placu zabaw to moja Kaja uwielbia piaskownice :cool3: Jak do niej wpadnie to jej normalnie odwala, lata dookoła, kopie, skacze jednym słowem szaleństwo :evil_lol: :evil_lol:[/quote] ada tez uwielbia (widac na otkach zapiaszczona mordke), ale niezbyt pozwalam, bo mam jakis opor jezeli chodzi o psa w dzieciecej piaskownicy;) [quote name='bellatriks']no i bardzo dobrze!:cool3:[/quote] :evil_lol::evil_lol::evil_lol:
  16. wiq

    czarno-ruda galeria

    [quote name='sylrwia']No niezła gromadka :) A gdzie nowe pomarańczowe aporciki:razz:??[/quote] witam:multi: leza dziewicze w szufladzie:evil_lol: [quote name='Cerber']Czeeeeść wig... :) być moze masz rację, ale ja Ci powiem, że np. Cerber to w sumie sam wykazywał chęci aportowania(...)[/quote] no wlasnie, a Ty ta chec pielegnowalas i dzieki temu aportuje i to lubi:p [quote name='Czoko']Jak wygląda wymiana sierści na zimową (...) Aale masz super i dzielne dziewczyny!!! Moja Chocunia mężowi piłeczkę oddaje do ręki a mnie tylko wypluwa i czeka aż kopnę - kocha piłkę nożną...Kundelkowi formalny aport nie jest potzrzebny ale wolałabym żeby umiała "przynieś", "oddaj", "szukaj"... Pozdrawiam Ewa[/quote] najpierw leci w cholere podszerstka, a potem w cholere tych oscistych.. dla mnie dramat, ale da sie przezyc;) a tam, potrzebny, chociaz do tego, zeb cos robic:) polecam metode klikerowa i ksiazki p. Mrzewinskiej - same dobre pomysly:) moje tez lubia pilke kopana;)
  17. wiq

    czarno-ruda galeria

    your welcome:p:evil_lol:
  18. fak:shake: ale beda, nie?
  19. w takim razie zapraszam do wklejania - choc tak mozemy mu pomoc..
  20. mnie tez:p i tez nie takich zmian oczekiwalam:evil_lol:
  21. wiq

    czarno-ruda galeria

    jesli nikt nie widzi (-> nie czepia sie;) ) to sluzy:D:evil_lol:
  22. kurde,ale on ma futro:loveu: i oczka:loveu: PIEKNY!
  23. Luiza, robisz Olce konkurencje:eviltong: a na jakie fotki czekamy?:cool3:
×
×
  • Create New...