Jump to content
Dogomania

wiq

Members
  • Posts

    8667
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by wiq

  1. moje by sie nie przejmowaly i narznelyby mi pod nosem:diabloti:
  2. milej zabawy:p
  3. heh, przedwczoraj moim kumpelom opowiadalam, co robie, ze nie mam pryszczy... wstaje, patrze, a tam 3 paskudy:angryy::evil_lol:
  4. wiq

    czarno-ruda galeria

    [B]eria[/B], tylko z czymby ja spitnac, zeby utrzymac ten wyglad i ten charakter?:cool3: [B]Karolina[/B] (dobrze pamietam?:oops:) - a jak robisz? ja na niskiej przyslonie i krotkim czasie, a i tak mi takie "esy, floresy, fantasmagorie" wychodza:angryy: ale dzieki:) [B]milena[/B], danke:p:eviltong:
  5. Milena, nie powinno byc Ci przykro, bo jak wszyscy na dogo chce tylko jej dobra. po prostu uwazam, ze nie ma sytuacji bez wyjscia
  6. [quote name='Honey'] [SIZE=1]Ps. a ja sie zastanawialam, dlaczego jestem taka przemeczona....[/SIZE][/quote] cudne podsumowanie :lol::lol: wez se golnij:eviltong: :beerchug:
  7. oo:) arafatke masz:eviltong: moja siostra w takiej pomyka;)
  8. piekne portretu Aresa i Furii:loveu: [SIZE=1]a image mnie dzis doprowadza do k***icy:angryy:[/SIZE]
  9. moze to dobrze, ze Cie troche ochlodza dziewczyny w fontannie, bo tu krzyczysz, a u mnie pala grozisz:diabloti::evil_lol::diabloti:
  10. wiq

    czarno-ruda galeria

    a i owszem:cool3: [IMG]http://img171.imageshack.us/img171/4387/251106081no6.jpg[/IMG] [IMG]http://img168.imageshack.us/img168/8156/251106100ew5.jpg[/IMG] [IMG]http://img245.imageshack.us/img245/7926/251106097bc2.jpg[/IMG] [IMG]http://img183.imageshack.us/img183/5346/251106096xw9.jpg[/IMG] [IMG]http://img166.imageshack.us/img166/331/251106098zb4.jpg[/IMG]
  11. dlatego mam 3 kable:evil_lol: koszatniczki...:cool3:
  12. wiq

    czarno-ruda galeria

    a bo ja stara hipokrytka jestem:evil_lol::evil_lol: [IMG]http://img177.imageshack.us/img177/4353/251106073ng1.jpg[/IMG] musze sie nauczyc focic w ruchu...:evil_lol: [IMG]http://img97.imageshack.us/img97/2272/251106092qn3.jpg[/IMG] [IMG]http://img167.imageshack.us/img167/4853/251106076df3.jpg[/IMG] [IMG]http://img183.imageshack.us/img183/2935/251106078xv8.jpg[/IMG]
  13. chyba sie domyslam...:evil_lol:
  14. ile nowych fotek:multi::multi: piekne:) swietne za "mokre" zdjecia i seria w budzie:)
  15. ja mysle, ze to jednak wina przekarmienia... moje suki tez byly utytlane i tez mowilam, ze wcale tak duzo nie jedza... a kiedy doklanie to skontrolowalam, to sie przerazilam.. polecam ksiazki "pies z nadwaga" i "zdrowe zywienie psow" a jezeli nie jara Cie gotowanie psom, to kup po prostu lighta.. bo i jeden, i drugi piesek powinien nieco zrzucic.. nie bierz tego do siebie - mnie chodzi tylko o dobro psow a co do ruchu - wcale nie ma kluczowego znaczenia, grunt to obciecie zarcia. wyczerpujace spacery od czasu do czasu to zly pomysl - lepiej codziennie przedluzac spacer o 10 min. i choc jego czesc odbywac szybkim marszem
  16. Marcie padly baterie, a mnie imageshack...:shake:
  17. a nikt Cie nie goni, ze na polach psy spuszczasz? (bo to chyba uprawne?)
  18. tak, flaty:) nie no, flat a lab to prawie jak dog i chichuahua - totalnie sie roznia;)
  19. hej! czekam tu na Ciebie Usia (i na fotky:evil_lol:)
  20. ale Ci sucz dala czadu:evil_lol: to ja nie mam na co pz Tobie narzekac;)
  21. to milo, ze dzampreza udana;) czekam na bardziej szczegolowa relacje;)
  22. wiq

    czarno-ruda galeria

    nie nerwowo:eviltong:
  23. wszystkiego najlepszego! p.s. psy, dom, praca, miot, a Ty sie pytasz, za co Cie podziwiam?:evil_lol:
  24. nowe fotki:multi: obie fajne, ale czemu tylko 2?:evil_lol:
  25. nie ma to jak fotki ze spontana:evil_lol:
×
×
  • Create New...