Jump to content
Dogomania

wiq

Members
  • Posts

    8667
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by wiq

  1. bo mu sie u Ciebie podoba;) HOP!
  2. wiq

    czarno-ruda galeria

    to musisz przechrzcic z foxi na silky:D sorry, ale nie dam rady dzis przejrzec wszystkich zaprzyjaznionych galerii.. idem nakarmic psy i spadam do roboty:placz::flaming::placz:
  3. wiq

    czarno-ruda galeria

    jeszcze mnie nie znacie:diabloti::diabloti: p.s. a mowia, ze te szorstkie takie uparte;)
  4. wulkanik przytyl? nasza cala 4ka wiecznie na diecie:evil_lol: fotki cudne, cyganek tez:loveu:
  5. heja banana:evil_lol: dzis lost;)
  6. bry weczer:) jak sql?
  7. trzymaj sie:calus::calus::calus:
  8. wiq

    czarno-ruda galeria

    jak przytne z kolczaty to siedza:evil_lol:
  9. wiq

    czarno-ruda galeria

    a wlasciwie, kto jada ostatki ten piekny i gladki:evil_lol: probowalam robic ramki, ale jakies ch...erlawe wyszly:oops::evil_lol: [IMG]http://img108.imageshack.us/img108/1707/ramka2dq0.jpg[/IMG] [IMG]http://img168.imageshack.us/img168/1821/ramkawv2.jpg[/IMG] [IMG]http://img368.imageshack.us/img368/3180/img2630qw7.jpg[/IMG] [IMG]http://img371.imageshack.us/img371/7909/img2627zs1.jpg[/IMG] [IMG]http://img479.imageshack.us/img479/9383/img2621gg0.jpg[/IMG] i jedna z dzis [U][IMG]http://img159.imageshack.us/img159/3524/img2782py3.jpg[/IMG][/U]
  10. wiq

    czarno-ruda galeria

    dobry (juz) wieczor:cool3: nowy bannerek wkrotce stawie:loveu: (najchetniej jesli pomozecie znalezc azorkowi dom:cool3:) dzis fotek Wam poskapie - na spacerze bylo juz ciemnoooo:angryy:
  11. wiq

    Zdjęcia Fili

    [quote name='Czoko']Pomagam Safarii tzn. Ani wkleić zdjęcia Fili -Jej obecnie 5 miesięcznej Novascotia Duck Tolling Retriever zrobione pod koniec października nad morzem: [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images3.fotosik.pl/257/dfb2b06845f5568d.jpg[/IMG][/URL] [/quote] swietne!!!:lol::lol::lol: z opisu wynika, ze podobne sa nieco do flatow:) bo flat potrafi dac czadu:eviltong:
  12. sliczny rysunek:loveu: matko, wlasnie sie wyleczylam z jasnych psow:lol:
  13. wiq

    czarno-ruda galeria

    [quote name='eria']Wiq jak ty o nas dbasz, no normalnie jestem pod wrażeniem !! :loveu: :multi:[/quote] jak mam o Was nie dbac, jak takie mile dgmaniaczki jestescie:loveu::evil_lol: dzieki za bannerki:Rose::Rose::cunao::Rose::Rose: pienkne som:loveu: [quote name='Ola&Kora']O impreza! Czekajcie na mnie! [/quote] [quote name='Cerber']hehehe gratuluję 5 łapciuchy...[/quote] a jak! chlusniem bo usniem:evil_lol: [quote name='bigos'] Jaka piękność:loveu::loveu::loveu: Chyba psiurek puszcze do nas oczko;););)[/quote] dzieki:p moze i puszcza, bo to zaczepne zwierze jest;) [quote name='diabelkowa'] :loveu:[/quote] merci:p [quote name='bigos']Piękne:loveu::loveu::loveu: Stawiam na nr 2!!!![/quote] poki nie ma sniegu - ja tez:) ale obydwa sa cudne:) [B]eria[/B], jeszcze raz dzieki:loveu:
  14. [quote name='bigos']I się nie przywitała:mad::mad::mad:Nieładnie, nieładnie. Mam nadzieję, że będzie jeszce okazja do spotkania:p[/quote] akurat na robotu bylas:evil_lol: jakas konkurencja z aportem;) mam nadzieje,ze jednak sie gdzies zobaczymy - np na mwp w katowicach:cool3:
  15. wiq

    czarno-ruda galeria

    raczej niepocieszona, ze nie moze sie zamyslac na moim lozku, co z tej chwili czyni:evil_lol:
  16. bry wieczor:) piekny pies:loveu: i jaka oryginalna masc:cool3: pinczer to pewnie wulkan energii?
  17. wiq

    czarno-ruda galeria

    witaj!:multi: to ona jest slawna:cool3:? ale sie przymilasz:evil_lol: zaplonem, no a jak inaczej, jak sie dopiero rozkrecam?:evil_lol::evil_lol: zapraszam jak najczesciej:)!
  18. :evil_lol::evil_lol:pijesz do jakiejs laski przypadkiem..?:mad::evil_lol::evil_lol:
  19. wiq

    czarno-ruda galeria

    pingle, gogle i wogole - 5 lapek mam! :cunao::knajpa::cunao:
×
×
  • Create New...