[quote name='eria']Wiq jak ty o nas dbasz, no normalnie jestem pod wrażeniem !! :loveu: :multi:[/quote]
jak mam o Was nie dbac, jak takie mile dgmaniaczki jestescie:loveu::evil_lol:
dzieki za bannerki:Rose::Rose::cunao::Rose::Rose:
pienkne som:loveu:
[quote name='Ola&Kora']O impreza! Czekajcie na mnie!
[/quote]
[quote name='Cerber']hehehe gratuluję 5 łapciuchy...[/quote]
a jak! chlusniem bo usniem:evil_lol:
[quote name='bigos']
Jaka piękność:loveu::loveu::loveu:
Chyba psiurek puszcze do nas oczko;););)[/quote]
dzieki:p moze i puszcza, bo to zaczepne zwierze jest;)
[quote name='diabelkowa']
:loveu:[/quote]
merci:p
[quote name='bigos']Piękne:loveu::loveu::loveu:
Stawiam na nr 2!!!![/quote]
poki nie ma sniegu - ja tez:) ale obydwa sa cudne:)
[B]eria[/B], jeszcze raz dzieki:loveu: