Jump to content
Dogomania

wiq

Members
  • Posts

    8667
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by wiq

  1. horrory.. hm.. nie ma to jak filmy z johnnym deppem:eviltong: ale blair witch project mi sie zaje2biscie podobal:)
  2. panna z charakterem:cool3: cudny buzaik w uszko:loveu: dzielisz je jakos na partie?;) nie zgadzaja sie czy tak Ci wygodniej?
  3. a chetnie:cool3: a najchetniej u jego nowych wlascicieli;)
  4. wiq

    czarno-ruda galeria

    wpadlam jeszcze na chwile, zarzucajac, ehm, pilne zajecia:lol: dogo uzaleznia:eviltong: [B]olek[/B], narazie nikt nie posadza;) [B]eria[/B], milo mi:p jestem z lublinca:cool3: wiesz gdzie to?:evil_lol:
  5. wiq

    czarno-ruda galeria

    tylko mnie uprzedz, zebym akurat byla;)
  6. wiq

    czarno-ruda galeria

    pozarlo mi posta:angryy::angryy: [quote name='furciaczek']heh moge ci tylko napisac ze to "cos" przyciaga jak magnez i jest zachwycajace :loveu:[/quote] :]:]:] [quote name='misiaczek']Bo wszyscy podziwiają w milczeniu :lol:.Ale ja powiem głośno:[B]piękne fotki [/B]:loveu: :lol:.[/quote] dzieki - do mnie tak trzeba, glosno i dowartosciowujaco:evil_lol: [quote name='olekg18']Przyjade do Ciebie kiedyś :D Musze poznac moją ulubioną flatomaniaczkę:D Zapalimy trawke pokoju :D[/quote] ulubiona, bo jedyna poznana:evil_lol: dworzec mamy, a co:lol: i pks, i pkp. a Ty wystopuj z ta trawa, bo mozg Ci przezre:evil_lol: [quote name='Agushka'] Jejciuńku jakie piękne:loveu::loveu::loveu:[/quote] dzieki:):) [quote name='haska_12'] Boska fotka :loveu::loveu::loveu:[/quote] fenk ju:) google, witam w galerii:multi:
  7. wiq

    czarno-ruda galeria

    brzmi interesujaco:)
  8. hej! nie przejmuj sie tak... wiem, ze czasem jest ciezko olewac innych marmolenie, ale albo Ty ich, albo oni Ciebie..;) trzymaj sie!
  9. Oszalalay z tym sniegiem.. zle Wam?:lol: slonko jak w kwietniu, rece nie odmarzaja, nie grzeznie sie w blocie ani sniegu...;) przypomne Wam te wypowiedzi, jak bedziecie narzekac na zimno:evil_lol::evil_lol:
  10. wiq

    czarno-ruda galeria

    wiecie co, o fotki pelno luda sie wykloca, a pochwali tylko 5...:shake::lol: sama nie wiem, czemu dokladam..:evil_lol: witaj Luiza:) A [IMG]http://img100.imageshack.us/img100/70/img2648cj7.jpg[/IMG]
  11. heh, a ja wlasnie kagancow chce sie pozbyc, bo zakurzone leza...:evil_lol: a ta fotka we mgle:loveu: od dawna mi sie taka marzyla - wpadniemy do Ciebie na sesje:cool3: foxi jest niesamowita z usmiechem swym:lol:
  12. witam najbardziej zagadana ze znanych mi galerii:evil_lol: cudne fotki:p
  13. heyah!;) jak mija weekend?
  14. o, wlasnie ta fotka mnie urzekla:loveu:
  15. wiq

    czarno-ruda galeria

    [quote name='furciaczek']sliczne fotki Ci wyszly:loveu: Bystra sie slicznie prezentuje:loveu: eh wszystkie maja w sobie to cos:loveu:[/quote] dzieki:) ciekawe, czy sprecyzujesz to "cos":cool3: to chyba najciezsze zadanie:evil_lol:
  16. wiq

    czarno-ruda galeria

    [quote name='Ola&Kora']wiq co ja się bede rozpisywać - :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: [/quote] :p:p:p [quote name='KaRa_TC'] Duży ten kojec mają;) A dachu nie ma? moich czekolad ma przy budzie dach aby wejscie i wyjscie z niej mialy suche a dalej juz widok na niebo;)[/quote] e.. nie jest taki duzy... dachu nie ma, chcialam, ale nie ma;) w budach maja sucho, wiec dodatkowo dachow niet;) a tak zwykle spia na dachach bud;) [quote name='olekg18']Nie moje psy nie palą:D Fajny ten kojec:) Ale mi dzis wali na dekiel:D A Twoje palą?:D[/quote] nie pala? moze sieke wala.. kaja jest podejrzana - 4 h non stop za pilka...:evil_lol: dzieki, staral sie pan-wykonawca:) nie widac, zebys mocno swirowal..;) powiedzialabym, ze w normie:evil_lol: moje nie pala, juz od dymu fajek kichaja;) raz je wzielam na plenerowa degustacje napojow winopodobnych, ale nie bawily sie tak dobrze jak ja:evil_lol:
  17. wiq

    czarno-ruda galeria

    no a jak:cool3: toz to flat - najinteligentniejszy zwierz na ziemi:cool3:;)
  18. ja jeszcze nie narzekam na ich brak - dopiero sie przedarlam:evil_lol: fotki:loveu:
  19. wiq

    czarno-ruda galeria

    Ada [IMG]http://img398.imageshack.us/img398/251/img2624ft8.jpg[/IMG] [IMG]http://img457.imageshack.us/img457/6148/img2623dn8.jpg[/IMG] [IMG]http://img217.imageshack.us/img217/3946/img2634gm1.jpg[/IMG] [IMG]http://img354.imageshack.us/img354/7633/img2625nq7.jpg[/IMG] [IMG]http://img354.imageshack.us/img354/8081/img2632ke8.jpg[/IMG] [IMG]http://img217.imageshack.us/img217/3539/img2633gc6.jpg[/IMG] B [IMG]http://img457.imageshack.us/img457/7480/img2619fq9.jpg[/IMG] [IMG]http://img137.imageshack.us/img137/3544/img2620zs1.jpg[/IMG] [IMG]http://img295.imageshack.us/img295/3562/img2628uu9.jpg[/IMG] [IMG]http://img364.imageshack.us/img364/5474/img2631tn3.jpg[/IMG] bonus dla Olka;) mona i bystra [IMG]http://img294.imageshack.us/img294/8866/img2612me8.jpg[/IMG] zdjecie fatalne, ale widac m/w zarys kojca [IMG]http://img144.imageshack.us/img144/4458/img2614qs4.jpg[/IMG]
  20. u mnie tez z plotem problem, a wlasciwie chodzi o jego brak:evil_lol: aktualnie stoi tez na nim koparka:evil_lol:
  21. wiq

    czarno-ruda galeria

    witajcie:p niedziela piekna, panny wybiegane i szczesliwe (choc mialy ze mna przed chwila maly zatarg:angryy:), fotki popstrykane, wlasnie przerzucam na kompa i bede zmniejszac i wrzucac:cool3: [B]Figa[/B], no przybylo;) przyznam sie, ze ja u Ciebie tez zalegam.. [B]Ola[/B], to bylo tylko chwilowe, Bystra i tak jest glownym obiektem zainteresowania dgmniakow;) no i fotka mony byla ciekawsza;)
  22. matko, impreza za impreza:multi: w ciag alkoholowy wpadniemy:evil_lol: a ja mam buty trekingowe, jezeli kosztowaly odpowiednia sume sa swietne i dlugo sluza (mam tez takie za 120 zl z makro - do d..) kalosze tez mam, ale uzywam zwykle na grzybach;)
  23. mnie tez sie dziwia, dlatego karmie kundla tym samym co flaty:lol: dlaczego nie kasza, etc?:lol: a co to poczatkow zywienia - jak pomysle, ze pierwsza flatke karmilam friskies, i to dla kotow...:roll::shake:
×
×
  • Create New...