Tak, nosek ma czarny.
Co moze byc przyczyna zlej gospodarki wodnej? I co najwazniejsze, jak ja uregulowac?
Wet mowil tez o podaniu uderzeniowych dawek witamin, podejrzewajac niedobory (chociaz to moim zdaniem malo prawdopodobne, bo problemy z nosem miala niezaleznie od pozywienia, nawet na db karmach, np. RC).
Szczepiona jest regularnie, wiec nosowka odpada.
Dostaje tez blokady hormonalne, czy to moze miec jakis zwiazek z jej przypadloscia?
Dziekuje za odp :)