Jump to content
Dogomania

wiq

Members
  • Posts

    8667
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by wiq

  1. widze, ze Aresik podobny do moich - maskotki patroszy, pilki gubi..:evil_lol:
  2. mnie nigdy zatrzask nie odskoczyl.. a mona potrafila zerwac lancuszek;)
  3. jaki dziu/obas:loveu: fajne maja obroze:cool3: p.s. juz wyobrazam sobie flata w cwiekach:evil_lol:
  4. o kurde, szybko problemy rozwiazujesz:lol:
  5. witaj mnie td nie przekonuje zupelnie, ale masz wlasne zdanie. najwazniejsze, zebyscie dogadali sie z Hugolem;) co do trenera - sama chetnie gdzies bym sie wybrala (znow;)), bo czuje(wiem:evil_lol:), ze mase bledow robie. swietne fotki! na jakich ustawieniach robisz? mnie malo wyszlo:angryy:
  6. mam podobne szeleczki, tzn kroj. zamiast sprzaczki jest zatrzask. ale wydaje mi sie, ze najfajniejsze sa takie z zatrzaskiem na klebie, z 2ma kolkami.. nie wiem, czy jasno opisalam;)
  7. mam nadzieje, ze ktos sie skusi, bo jak na grata to niezle jeszcze ciagnie:)
  8. wiq

    Nora

    o, witajcie wiewiorowi:) co to za zdobycz?
  9. coz za mile informacje!:multi::multi::multi:
  10. wiq

    Zdjęcia Fili

    piekne scottie:) zaczynaja rzadzic ta galeria;) sa spokojne czy raczej temperamentne?
  11. hej:) duzo fotek, ladnych w dodoatku:loveu: ciagle tego olimpusa meczysz?:evil_lol:
  12. hej! podczas ogladania otek przypomnialo mi sie, ze kiedys spotkalam pieska b. podobnego to Twojej panienki. na sniezniku to bylo:)
  13. jaki szwarny synek:cool3: a dziolszka tyz gryfno - fajne bydom szczurki:loveu:
  14. wiesz, zrobie sie nudna, bo co wchodze pisze:"piekne fotki!:loveu:":evil_lol::evil_lol:
  15. matko, ale nagadane:crazyeye: czy Wy dzis jakies pidzamaparty macie?:evil_lol:
  16. wiq

    czarno-ruda galeria

    jezeli powiesz sloncu, zeby tak szybko nie zachodzilo...:evil_lol: nasci 3 otki na szybko:evil_lol: [IMG]http://img486.imageshack.us/img486/8731/img2570bv5.jpg[/IMG] mona:loveu: [IMG]http://img306.imageshack.us/img306/6765/img2568ox6.jpg[/IMG] [IMG]http://img463.imageshack.us/img463/7302/img2567bg5.jpg[/IMG]
  17. witam:cool3: o tak, moda na sukces:evil_lol: cale znane mi starsze pokolenie sie tm pasjonuje:evil_lol: ja ogladam 2x w roku i nie gubie sie w akcji:evil_lol:
  18. witaj:) widze, ze nie tlko ja skapie fotek:evil_lol: u mnie bystra czesto spi na podlodze - zle jej w lozku;)
  19. wiq

    czarno-ruda galeria

    witajcie:cool3: perfidna pani wybyla dzis na caly dzien na zakupy:evil_lol: fotek tez ni ma:shake:
  20. wszystkie piekne, a dwa ostatnie- rewelacja:multi:
  21. niech bedzie czymkoliwek rudym, byle we wlasnym domu;)
  22. probowalas takich metod? [url]http://www.dogs.gd.pl/kliker/[/url] -> jak nauczyc psa-> chodzenie na luznej smyczy. a jak sie szkolicie wogole? nie jestem ortodoksem i nie rozpaczam, jesli psa sie szarpie, byle z glowa;) aktualnie nie uzywam klikera, ale musze przyznac, ze sporo nim wypracowalam. i do czego sie szkolicie (przepraszam, jesli pisalas:oops:)? dlaczego Cie szarpie? otoczenie jest dla niego atrakcyjniejsze, smakol skupia go tylko na moment;) moznaby zezygnowac z kamienia w misce i dawac zarcie tylko podczas szkolenia. a te mamuty z fotek kojarze, staly obok ringu flaciej mlodziezy:)
  23. wiq

    czarno-ruda galeria

    [B]Ola&Kora[/B]- dzis nie robilam. jezeli jednak chcecie zobaczyc troche fcrow ze swiatowki - [URL="http://www.fcr.fora.pl/viewtopic.php?t=127"]zapraszam[/URL] [B]olekg18[/B], to masz sie czego chwycic! naucz ja, ze zabawa jest na Twoich warunkach - albo oddaje i jej rzucasz, albo niech sie bawi sama. moze byc tez pilka na sznurku - zanim wpluje chwyc za sznurek i zacznij sie z nia przeciagac, pozwalaj jej wygrwac (z tym, ze "pusc" musi wykonywac bezwzglednie). i z wody nosi - super! wiadomo - im plusk wiekszy tym lepszy:D:evil_lol: [B]Dobcia[/B] - bo pilka jest ''my precioussss":evil_lol: [B]gochgoch[/B]- to samo, co u Olka. na Waszym miejscu sprobowalabym tez troche formalnego aportu - tj siedzenie z przedmiotem i oddawanie na komende. polecam klikera - niezwykla precyzja.
  24. oby;) rudzik - hop! lepsz jestes od rudego kota, jestem przekonana;)
×
×
  • Create New...