-
Posts
8667 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by wiq
-
widze, ze Aresik podobny do moich - maskotki patroszy, pilki gubi..:evil_lol:
-
Posrebrzana Morka i podpalaniec Hasan:) Azuś [*] Negruś [*]
wiq replied to Dobcia's topic in Foto Blogi
mnie nigdy zatrzask nie odskoczyl.. a mona potrafila zerwac lancuszek;) -
o kurde, szybko problemy rozwiazujesz:lol:
-
witaj mnie td nie przekonuje zupelnie, ale masz wlasne zdanie. najwazniejsze, zebyscie dogadali sie z Hugolem;) co do trenera - sama chetnie gdzies bym sie wybrala (znow;)), bo czuje(wiem:evil_lol:), ze mase bledow robie. swietne fotki! na jakich ustawieniach robisz? mnie malo wyszlo:angryy:
-
Boski Logan- posłaniec psich bogów oraz Demon- brzydki malinois ;)
wiq replied to diabelkowa's topic in Foto Blogi
co to za rasa? -
Posrebrzana Morka i podpalaniec Hasan:) Azuś [*] Negruś [*]
wiq replied to Dobcia's topic in Foto Blogi
mam podobne szeleczki, tzn kroj. zamiast sprzaczki jest zatrzask. ale wydaje mi sie, ze najfajniejsze sa takie z zatrzaskiem na klebie, z 2ma kolkami.. nie wiem, czy jasno opisalam;) -
mam nadzieje, ze ktos sie skusi, bo jak na grata to niezle jeszcze ciagnie:)
-
o, witajcie wiewiorowi:) co to za zdobycz?
-
coz za mile informacje!:multi::multi::multi:
-
piekne scottie:) zaczynaja rzadzic ta galeria;) sa spokojne czy raczej temperamentne?
-
hej:) duzo fotek, ladnych w dodoatku:loveu: ciagle tego olimpusa meczysz?:evil_lol:
-
hej! podczas ogladania otek przypomnialo mi sie, ze kiedys spotkalam pieska b. podobnego to Twojej panienki. na sniezniku to bylo:)
-
jaki szwarny synek:cool3: a dziolszka tyz gryfno - fajne bydom szczurki:loveu:
-
Posrebrzana Morka i podpalaniec Hasan:) Azuś [*] Negruś [*]
wiq replied to Dobcia's topic in Foto Blogi
wiesz, zrobie sie nudna, bo co wchodze pisze:"piekne fotki!:loveu:":evil_lol::evil_lol: -
matko, ale nagadane:crazyeye: czy Wy dzis jakies pidzamaparty macie?:evil_lol:
-
jezeli powiesz sloncu, zeby tak szybko nie zachodzilo...:evil_lol: nasci 3 otki na szybko:evil_lol: [IMG]http://img486.imageshack.us/img486/8731/img2570bv5.jpg[/IMG] mona:loveu: [IMG]http://img306.imageshack.us/img306/6765/img2568ox6.jpg[/IMG] [IMG]http://img463.imageshack.us/img463/7302/img2567bg5.jpg[/IMG]
-
witam:cool3: o tak, moda na sukces:evil_lol: cale znane mi starsze pokolenie sie tm pasjonuje:evil_lol: ja ogladam 2x w roku i nie gubie sie w akcji:evil_lol:
-
witaj:) widze, ze nie tlko ja skapie fotek:evil_lol: u mnie bystra czesto spi na podlodze - zle jej w lozku;)
-
witajcie:cool3: perfidna pani wybyla dzis na caly dzien na zakupy:evil_lol: fotek tez ni ma:shake:
-
wszystkie piekne, a dwa ostatnie- rewelacja:multi:
-
AZORKU - nareszcie !!!! Kuna zwiała przez wentylacje!!!!
wiq replied to wandul 66's topic in Już w nowym domu
niech bedzie czymkoliwek rudym, byle we wlasnym domu;) -
probowalas takich metod? [url]http://www.dogs.gd.pl/kliker/[/url] -> jak nauczyc psa-> chodzenie na luznej smyczy. a jak sie szkolicie wogole? nie jestem ortodoksem i nie rozpaczam, jesli psa sie szarpie, byle z glowa;) aktualnie nie uzywam klikera, ale musze przyznac, ze sporo nim wypracowalam. i do czego sie szkolicie (przepraszam, jesli pisalas:oops:)? dlaczego Cie szarpie? otoczenie jest dla niego atrakcyjniejsze, smakol skupia go tylko na moment;) moznaby zezygnowac z kamienia w misce i dawac zarcie tylko podczas szkolenia. a te mamuty z fotek kojarze, staly obok ringu flaciej mlodziezy:)
-
[B]Ola&Kora[/B]- dzis nie robilam. jezeli jednak chcecie zobaczyc troche fcrow ze swiatowki - [URL="http://www.fcr.fora.pl/viewtopic.php?t=127"]zapraszam[/URL] [B]olekg18[/B], to masz sie czego chwycic! naucz ja, ze zabawa jest na Twoich warunkach - albo oddaje i jej rzucasz, albo niech sie bawi sama. moze byc tez pilka na sznurku - zanim wpluje chwyc za sznurek i zacznij sie z nia przeciagac, pozwalaj jej wygrwac (z tym, ze "pusc" musi wykonywac bezwzglednie). i z wody nosi - super! wiadomo - im plusk wiekszy tym lepszy:D:evil_lol: [B]Dobcia[/B] - bo pilka jest ''my precioussss":evil_lol: [B]gochgoch[/B]- to samo, co u Olka. na Waszym miejscu sprobowalabym tez troche formalnego aportu - tj siedzenie z przedmiotem i oddawanie na komende. polecam klikera - niezwykla precyzja.
-
AZORKU - nareszcie !!!! Kuna zwiała przez wentylacje!!!!
wiq replied to wandul 66's topic in Już w nowym domu
oby;) rudzik - hop! lepsz jestes od rudego kota, jestem przekonana;)