Jump to content
Dogomania

wiq

Members
  • Posts

    8667
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by wiq

  1. weszlam tu majac nadzieje na jakies super wiadomosci.. azorku, hop, weekend jest, moze Cie ktos wypatrzy!
  2. wiq

    czarno-ruda galeria

    [quote name='olekg18']Trawa to jest to ci psiaki lubią najbardziej :D Palisz zioło jest wesoło :D[/quote] ubuchales kiedys swoje?:evil_lol: [quote name='Cerber'] ojej ale boska pyszczek.... :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu:[/quote] dzieki;) fajnie odmieniowujesz:evil_lol: [quote name='misiaczek']Bo czasu niet :lol:.Zaraz coś postaram się wstawić :). Za to u Ciebie widzę,że galeria kwitnie :loveu:.[/quote] ja tu sobie korespondejszyn, ale fotek tez malo wstawiam i mnie gnebia;) [quote name='milena182'][B]misiaczek masz sliczny banerek;)[/B][/quote] zgadzam sie:D i av tez:) skad to? [quote name='Tina.Sara']witam :D:D[/quote] dzien dobry! zaraz ide, ku Waszej (mam nadzieje) uciesze, obfocic me sucze, aby wkrotce zarzucic Was fotkami:evil_lol:
  3. wiq

    czarno-ruda galeria

    witaj:) galeria troche sie rozrosla;) bylam dzis u Was, ale ani 1 fotki:shake:;)
  4. ciekawa jestem, jaki kolejny wzorek nastanie;) coz,nie samymi fotkami zyje czlowiek:eviltong::evil_lol:
  5. wiq

    czarno-ruda galeria

    [B]f[/B][B]urciaczek[/B], pewnie dlatego, ze nie bylo nowych fotek:evil_lol: dzieki:p [B]Usia[/B],[B]Tina.Sara[/B], Mona ma cos z rastamanki:eviltong::evil_lol: [B]_ChiQuiTa_[/B], witaj:multi: dzienkujem:p [B]Sonix[/B], pasta Kiwi psa ozywi:evil_lol:
  6. mop z wyspy skye:eviltong: no wiesz blondi, sama tak o sobie piszesz? :evil_lol: mnie znajome zlotowlose chca zlinczowac za takie teksty luiza, Ty tam pilnuj Olki!:evil_lol: zaraz zacznie pisac o kulkach (-> krecich oczach:evil_lol:)
  7. jesli chcesz dac fotke-prosze bardzo:cool3: na moje nie licz - w zyciu nie dam:evil_lol:
  8. oo...ognik:multi: :smilecol:
  9. wiq

    czarno-ruda galeria

    w kundlach super jest to, ze mozna dopatrzec sie w nich kilku ras, choc z zadna nie sa spokrewnione;) no, jesli mala wdala sie w wymienione rasy, to bedzie liniec fest;)
  10. po kolei: co do pilek- u nas dziala prawo murphy'ego - im pilka drozsza, tym szybciej sie zgubi zeby nie bylo milo, prawo nr 2 - im pilka tansza, tym mniejsze wzbudza zainteresowanie:evil_lol: fotki sliczne, blokersi;)
  11. na pewno lepiej niz moje:evil_lol::evil_lol:
  12. piekna onka:loveu: piniek tez rewelacja:cool3: przypomina mi skye terriera:eviltong:
  13. jakos sobie flata w takim ustrojstwie nie moge wyobrazic.. jazgotniki to jedno, a pieski puszczane, zeby sobie "pouzywaly" ku uciesze ynteligentnych wlascicieli..?:angryy: suka klapie paszcza, a ja mam ochote dokonac krwawych czynow:angryy:
  14. mam nadzieje, ze masz dobrze zabezpieczone podworko i ze ciaza juz sie nie powtorzy
  15. wiq

    czarno-ruda galeria

    [quote name='Czoko']W Galerii Retrieverów widziałaś nowe zdjęcia Scotki Holly a w Grupie 8 pojawiły się jeszcze dwie nowe dziewczyny ale całkiem młodziutkie... i jednej zdjęcia już są!!![/quote] hej! powiem szczerze, ze nieszczegolnie sledze VIII.. tu mam swoja galerie, a od flacich spraw mamy flacie forum;) jedynie do galerii aporterow zagladam:) [quote name='Agushka']Witam :) Ja jako jedyna na brak fotek jeszcze nie będe narzekała (ale z całą pewnością jutro już tak :lol:) bo od kilku godzin oglądam Twoją galerię. Cudowne zdjęcia, piękne psy.. Miło mi było posiedzieć u Ciebie i napewno często tu będe zaglądała (jeśli można oczywiście) Życzę miłego wieczoru :lol:[/quote] witam!:multi: bardzo mi milo, ze ogladasz galerie i podoba Ci sie:)! zapraszam jak najczesciej!:) [quote name='Marta_Ares'] jaki sweeet nochalek:loveu: :loveu:[/quote] zgadzam sie:) a zauwazylas ciemniejsza plamke na jego srodku?:cool3:
  16. ja bardzo lubie piontery, wiec i te kufy:loveu: przyjrzalam sie dokladnie - to znaczenie na pysku powoduje te zludzenie
  17. bramy nie rozwali, ale moze przejsc gora, podkopac sie (albo pies).. pamietam psa, ktory zebami rozrywal siatke..
  18. widze, ze owerniaki sypia malymi jak flaty:evil_lol: sliczny noworodek:loveu: czyzbym miala zdradzic pointery..?:cool3::evil_lol:
  19. wiq

    czarno-ruda galeria

    no wiecie.. takie przyjecie..:evil_lol: jutro bedzie Was az mdlic od moich fotek:cool3::evil_lol: BBeta, absolutnie nie. one nawet inaczej wesza, liza mnie po twarzy i pija wode;)
  20. pinczerka, ja tez czesto za duze kupuje i potem kombinuje:lol: eria, moje w szelkach tropia (ale te, do ktorych dalam link to do lazenia sa), a z indianskich wzorkow juz sie wyleczylam. mialam cale komplety i juz wszystko sie stracilo;) teraz mam w lapki:cool3:
  21. Tina.Sara, optymista? juz po odchowaniu wpadkowego miotu? pinczerka_i_Gizmo - otoz to. one wyczyniaja wtedy kosmiczne odpaly..
  22. piekne fotki:) ona ma tak lekko zadarta kufe? p.s. Korenia, tez tak pomyslalam:evil_lol:
  23. ja jestem tak na cieczki przeczulona, ze psu nawet bym swojej suki nie dala powachac;) p.s. potwierdzac, co napisala Czoko - one sa wtedy cholernie pomyslowe
  24. o cos[URL="http://www.allegro.pl/item141002687_szelki_dla_psa_kese.html"] takiego[/URL] mi chodzi
  25. :loveu:piekna.. moja Ufe mi przypomina:loveu:
×
×
  • Create New...