-
Posts
8667 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by wiq
-
AZORKU - nareszcie !!!! Kuna zwiała przez wentylacje!!!!
wiq replied to wandul 66's topic in Już w nowym domu
weszlam tu majac nadzieje na jakies super wiadomosci.. azorku, hop, weekend jest, moze Cie ktos wypatrzy! -
[quote name='olekg18']Trawa to jest to ci psiaki lubią najbardziej :D Palisz zioło jest wesoło :D[/quote] ubuchales kiedys swoje?:evil_lol: [quote name='Cerber'] ojej ale boska pyszczek.... :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu:[/quote] dzieki;) fajnie odmieniowujesz:evil_lol: [quote name='misiaczek']Bo czasu niet :lol:.Zaraz coś postaram się wstawić :). Za to u Ciebie widzę,że galeria kwitnie :loveu:.[/quote] ja tu sobie korespondejszyn, ale fotek tez malo wstawiam i mnie gnebia;) [quote name='milena182'][B]misiaczek masz sliczny banerek;)[/B][/quote] zgadzam sie:D i av tez:) skad to? [quote name='Tina.Sara']witam :D:D[/quote] dzien dobry! zaraz ide, ku Waszej (mam nadzieje) uciesze, obfocic me sucze, aby wkrotce zarzucic Was fotkami:evil_lol:
-
witaj:) galeria troche sie rozrosla;) bylam dzis u Was, ale ani 1 fotki:shake:;)
-
Posrebrzana Morka i podpalaniec Hasan:) Azuś [*] Negruś [*]
wiq replied to Dobcia's topic in Foto Blogi
ciekawa jestem, jaki kolejny wzorek nastanie;) coz,nie samymi fotkami zyje czlowiek:eviltong::evil_lol: -
[B]f[/B][B]urciaczek[/B], pewnie dlatego, ze nie bylo nowych fotek:evil_lol: dzieki:p [B]Usia[/B],[B]Tina.Sara[/B], Mona ma cos z rastamanki:eviltong::evil_lol: [B]_ChiQuiTa_[/B], witaj:multi: dzienkujem:p [B]Sonix[/B], pasta Kiwi psa ozywi:evil_lol:
-
mop z wyspy skye:eviltong: no wiesz blondi, sama tak o sobie piszesz? :evil_lol: mnie znajome zlotowlose chca zlinczowac za takie teksty luiza, Ty tam pilnuj Olki!:evil_lol: zaraz zacznie pisac o kulkach (-> krecich oczach:evil_lol:)
-
jesli chcesz dac fotke-prosze bardzo:cool3: na moje nie licz - w zyciu nie dam:evil_lol:
-
oo...ognik:multi: :smilecol:
-
w kundlach super jest to, ze mozna dopatrzec sie w nich kilku ras, choc z zadna nie sa spokrewnione;) no, jesli mala wdala sie w wymienione rasy, to bedzie liniec fest;)
-
po kolei: co do pilek- u nas dziala prawo murphy'ego - im pilka drozsza, tym szybciej sie zgubi zeby nie bylo milo, prawo nr 2 - im pilka tansza, tym mniejsze wzbudza zainteresowanie:evil_lol: fotki sliczne, blokersi;)
-
na pewno lepiej niz moje:evil_lol::evil_lol:
-
piekna onka:loveu: piniek tez rewelacja:cool3: przypomina mi skye terriera:eviltong:
-
mam nadzieje, ze masz dobrze zabezpieczone podworko i ze ciaza juz sie nie powtorzy
-
[quote name='Czoko']W Galerii Retrieverów widziałaś nowe zdjęcia Scotki Holly a w Grupie 8 pojawiły się jeszcze dwie nowe dziewczyny ale całkiem młodziutkie... i jednej zdjęcia już są!!![/quote] hej! powiem szczerze, ze nieszczegolnie sledze VIII.. tu mam swoja galerie, a od flacich spraw mamy flacie forum;) jedynie do galerii aporterow zagladam:) [quote name='Agushka']Witam :) Ja jako jedyna na brak fotek jeszcze nie będe narzekała (ale z całą pewnością jutro już tak :lol:) bo od kilku godzin oglądam Twoją galerię. Cudowne zdjęcia, piękne psy.. Miło mi było posiedzieć u Ciebie i napewno często tu będe zaglądała (jeśli można oczywiście) Życzę miłego wieczoru :lol:[/quote] witam!:multi: bardzo mi milo, ze ogladasz galerie i podoba Ci sie:)! zapraszam jak najczesciej!:) [quote name='Marta_Ares'] jaki sweeet nochalek:loveu: :loveu:[/quote] zgadzam sie:) a zauwazylas ciemniejsza plamke na jego srodku?:cool3:
-
ja bardzo lubie piontery, wiec i te kufy:loveu: przyjrzalam sie dokladnie - to znaczenie na pysku powoduje te zludzenie
-
bramy nie rozwali, ale moze przejsc gora, podkopac sie (albo pies).. pamietam psa, ktory zebami rozrywal siatke..
-
widze, ze owerniaki sypia malymi jak flaty:evil_lol: sliczny noworodek:loveu: czyzbym miala zdradzic pointery..?:cool3::evil_lol:
-
no wiecie.. takie przyjecie..:evil_lol: jutro bedzie Was az mdlic od moich fotek:cool3::evil_lol: BBeta, absolutnie nie. one nawet inaczej wesza, liza mnie po twarzy i pija wode;)
-
Posrebrzana Morka i podpalaniec Hasan:) Azuś [*] Negruś [*]
wiq replied to Dobcia's topic in Foto Blogi
pinczerka, ja tez czesto za duze kupuje i potem kombinuje:lol: eria, moje w szelkach tropia (ale te, do ktorych dalam link to do lazenia sa), a z indianskich wzorkow juz sie wyleczylam. mialam cale komplety i juz wszystko sie stracilo;) teraz mam w lapki:cool3: -
Tina.Sara, optymista? juz po odchowaniu wpadkowego miotu? pinczerka_i_Gizmo - otoz to. one wyczyniaja wtedy kosmiczne odpaly..
-
piekne fotki:) ona ma tak lekko zadarta kufe? p.s. Korenia, tez tak pomyslalam:evil_lol:
-
ja jestem tak na cieczki przeczulona, ze psu nawet bym swojej suki nie dala powachac;) p.s. potwierdzac, co napisala Czoko - one sa wtedy cholernie pomyslowe
-
Posrebrzana Morka i podpalaniec Hasan:) Azuś [*] Negruś [*]
wiq replied to Dobcia's topic in Foto Blogi
o cos[URL="http://www.allegro.pl/item141002687_szelki_dla_psa_kese.html"] takiego[/URL] mi chodzi -
:loveu:piekna.. moja Ufe mi przypomina:loveu: