Jump to content
Dogomania

mar.gajko

Members
  • Posts

    21459
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    34

Everything posted by mar.gajko

  1. Ha, jaka jestem ciekawska ;)
  2. Tak mi przykro Krzysiu. Tak bardzo. To takie niesprawiedliwe. Były na początku dobrego życia. Ale z kocimi maluchami czasem tak bywa. Jednego dnia szaleją, a następnego odchodzą. Małe kocie aniołki. Ściskam Cię mocno.
  3. Ale na dupce nie ma ;) i dlatego one tam grzeją.
  4. Oj tam, oj tam. Od razu wyrzucić. Niech się kleją to i Różyczce cieplej. I raźniej :)
  5. No, ale przecież ona się zgrzeje :) w takim ubranku zimowym :)
  6. Dobrze, że od czasu do czasu jakieś dobre rzeczy się dzieją i psiaki domy znajdują. Frida - cudna :)
  7. Strasznie pechowy ten nasz Foreścik. Taki piękny pies. Z niezłym charakterem. I co? Nikt go nie pokochał. Jak tam jego zdrówko? Porósł sierstką już całkiem na zimę?
  8. No, nie prawdobodobne. Taka piękna sunia.
  9. OJ to nie dobrze z tym dziadkiem. A tak ze strachu on? Czy z wredności?
  10. Mandat kiedyś zarobisz za psa na kolanach :) A dziewczyny dzielne. Już tylko tydzień :)
  11. Pamiętam ją. Cudnie, że się pokochały :)
  12. Praktyczne to może nei za bardzo :) bo jaśniutkie. Ale wszytskie się brudzą tak samo. Mojemu Frankowi też nabyłam i bardzo mu pasuje, mości się i mięci.
  13. Chyba nie o to chodziło Todze. Wszyscy dzwonią i zgłaszają zwierzaczki, chore, bezdomne i nie chcą zrozumieć, że Stowarzyszenie to nie worek bez dna. Uważają, że Stowarzyszenie musi, bo "od tego jest" i nie interesuje nikogo, że nie ma po prostu pieniążków. Gdyby każdy dzwoniący poczuł się aby chociaż w połowie pokryć koszty zgłaszanego zwierzaka, to byłoby ciut lepiej. Ale zazwyczaj, uważa, że już TYLE zrobił i zadzwonił, a Stowarzyszenie ma jechać, wziąć, wyleczyć, wykastrować, znaleźć dom,a jemu podziękowac za obywatelską postawę.
  14. To kiedy jedzie do domku? Tak fajnie, że przed jesienią i zimą :) Już będzie się wylegiwał na swoim w cieple :)
  15. OK. Zachary. Trzymam kciuki za Rufiego.
  16. http://www.dogomania.com/forum/topic/73552-skarpeta-imtalcott-pomaga-psom-staruszkom/page-178#entry16584709
  17. Dziewczyny dorzucę się do weta, czyli kastracji, szczepień, odrobaczenia, pewnie badań krwi. Proszę o nr konta.
  18. Szans na adopcję z taką "drogą" chorobą, w jego wieku, to raczej nie miał i nie ma. Dobrze, że może sobie dożyć u p. Ireny. Spokojnie. Ciepło. Najedzony.
×
×
  • Create New...