-
Posts
21459 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
34
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by mar.gajko
-
Swoim zwyczajem "uważnie przeczytaj cały watek". To mój komentarz nie będzie ci potrzebny. A dyskusję z tobą, już, niestety, uważam za bezcelową. Nawet jakby ten pies wisiał na drucie na drzewie, też by ci się podobało. ps. dla podwójnej - to przenośnia, nie imputuję, że cokolwiek wisi gdziekolwiek ;)
-
:) Racjonalnie :) Jesteś rozkoszna. Jeżeli uważasz, że zaślepienie polega na tym, że uważam, że pies powinien mieć normalny dom, to fakt, jestem zaślepiona. Nie toleruję łańcuchów, ogrodów i nie wpuszczania psa do domu. Przynajmniej mam odwagę to napisać, w przeciwieństwie do ciebie. Bo ty swojego tymczasa nie oddasz do budy, ale że ląduje tam inny pies, to ci wisi. Taka mentalność Kalego. Żałosne.
-
Tak, jako najbardziej doświadczona :) Jak zwykle. A ja widzę. Kłamstwa. Nieprawdziwe opowieści. Oszukiwanie. I dzięki poklaskowi takich "doświadczonych prawdziwych miłośniczek" broniących dla zasady, żeby być przeciw komuś, są takie Sako. Jest to przerażające, że tylko dlatego, żeby byc przeciw konkretnej osobie, ma się w doopie dobro psa, psów. Czy swojego tymczasa oddasz do przewiewnej budy w ogrodzie???? :)
-
Pytać, pytać, pytać. Wymagać. Nie tolerowac kłamstwa, manipulacji, pisania nieprawdy. Po to żeby nie była tak jak z Sako i tak jak z tymi. O, ironio, im było łatwiej pomóc, niż tym "po ogrodach", bo już nikt nie ma watpliwości ... Zdjęcia sa archiwalne. Sprzed kilku, dziesięciu lat. One pewnie nie żyją [url=http://naforum.zapodaj.net/4f6904010cad.jpg.html][/url] [url=http://naforum.zapodaj.net/adc03afaa2af.jpg.html][/url]
-
Almo :) Czy kogos to obchodziło? Watpię. Czy ktoś widział? Pewnie ta. Ja chodziłam na nocne spacery z moją sunią. To było 14-15 lat temu, nie było Dogo, fb, tak dostępnych aparatów cyfrowych. Twoje pytania są jak dziecka w wielu lat 10? 12?, nie obraź się. Policję goowno to obchodziło. Byl raz stwierdził, bude i pies nie chudy i KONIEC dyskusji. Tak hodowlę .... z fusów mi wyszło która to hodowla i hodowca.
-
Koty w potrzebie, które stanęły na mojej drodze...
mar.gajko replied to Ferox's topic in Kotki już w nowych domach
Krzysiu, może trzeba się rozglądnąć. Ja kiedyś sprowadzałam z Rosji, Ukrainy taki zwierzęcy interferon, nazywało się to Cykloferon, no i 5 ampułek kosztowało 20 zł. Kolega jeździł często na wykopaliska archeologiczne do Odessy i zawsze mi przywoził zapas. Niestety, teraz, jak wiesz, Odessa niedostępna nam, ale ale tyle jest ludzi z Ukrainy u nas, że może jakoś by się dało. -
>>> BOGUŚ odszedł... MA JUŻ SWÓJ DOM - HOTELIK , W KTÓRYM JEST<<<
mar.gajko replied to Olena84's topic in Już w nowym domu
Słodki :) wita się z klonem swoim :) I pewnie opowiada jaką to mu krzywdę robili. -
>>> BOGUŚ odszedł... MA JUŻ SWÓJ DOM - HOTELIK , W KTÓRYM JEST<<<
mar.gajko replied to Olena84's topic in Już w nowym domu
Uffff. A ten szał to pewnie z żalu za jajkami ;) -
Koty w potrzebie, które stanęły na mojej drodze...
mar.gajko replied to Ferox's topic in Kotki już w nowych domach
Przepiękne kiciaki :) rozczulające. A jak choraczek? -
Yorkowaty BUBEL. Łapka już po remoncie i ma SUPER dom!
mar.gajko replied to togaa's topic in Już w nowym domu
Może on ma jakieś uczulenie na nici? Muszą być wewnętrzne pewnie, może go drażnią? -
Prosiłam, byłam u nich chyba 5 razy, potem groziłam, pies był rasowy - czytaj cenny, odebrać nie można, miał budę i dostawał jeść. Tylko serca nie dostał. Nie "kwalifikował" sie do interwencji, żadnej. Wg mentalności i prawa, pies miał wszystko co trzeba. Dzielnicowy nie widział powodu do interwencji. Jak umarł to nie wytrzymałam. Może się to kwalifikowało pod groźby karalne, ale następnego nie wzięli "na ogród". Potem podobno wzięli sobie shih tzu, i o dziwo ten chciał być w domu.
-
Yorkowaty BUBEL. Łapka już po remoncie i ma SUPER dom!
mar.gajko replied to togaa's topic in Już w nowym domu
No nie wiem? Pomidorki? Ogóreczki? -
Kaj w typie husky - szkielecik bez oczka i z naderwanym uszkiem.
mar.gajko replied to Gabi79's topic in Już w nowym domu
Kaj ['], miałeś pecha. -
>>> BOGUŚ odszedł... MA JUŻ SWÓJ DOM - HOTELIK , W KTÓRYM JEST<<<
mar.gajko replied to Olena84's topic in Już w nowym domu
No i ? Co tam? Dobrze?