Jump to content
Dogomania

mar.gajko

Members
  • Posts

    21459
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    34

Everything posted by mar.gajko

  1. Toguś w drastycznych przypadkach jak zwierzaczek "zapomni całkiem" o łapce, to można równoległą, to znaczy, jak przednia to przednią, jak tylna to tylną, na spacerek "podwiązywac' bandażem aby tej zdrowej nie mógł używać. To taka może drastyczna metoda, ale zmusza do korzystania z tej "zapomnianej". Oczywiście to stopniować :) spacerki od 15 min, potem 30 itd.
  2. A co słychać u Gosi Pierwszej? Jak zdrówko? Ogłaszacie ją? Jakieś telefony?
  3. Dziewczęta a ile meisięcznie hotel?
  4. Dzielna dziewczyna :) ile ona musi to usztywnienie jeszcze nosić?
  5. Krzysiu, daj im termofor owinięty w jakieś miękkie coś, futerkowe, albo cos podobnego.
  6. No tak, a Bogusław Piękny to ancymonek jest :)
  7. Ale to tak trudno odchudzać psa :( rozum swoje a serce i te "oczyska" swoje.
  8. Ha, no pewnie. To cud, że tak szybciutko znalazł domek. I cieszę się, że będzie spał w domku, te On-ki z tymi stawami, to powinny mieć cieplutko i sucho. Ja w blokach miałam duże psy, sunie znaczy, jedną Onkę taką prawdziwą z papierem, i drugą Zulcię - mieszańca. Chodziłyśmy na długaśne spacery i obie doskonale się czuły w mieszkaniu. Chociaż każda charakterem była inna. Jana - z hodowli - od dziecka w domu, ale z uszkodzoną trzustka i watrobą wrodzoną, stawy i kręgosłup masakra, już w 4 roku życia. Leki, leki specjalistyczne karmy, o co wtedy tak łatwo nie było jak teraz. Zulcia prawie dzika, 2-3 letna wzięta do mieszkania. Odnalazła się pięknie i nawet na wakacjach u mojej mamy, gdzie dom z wielkim ogrodem, w dzień owszem polegiwała na trawach i pod drzewkami, ale nocką tup, tup, tup koło Pańci :) w domku na posłanku.
  9. Ale chyba lepiej żeby rana się, hmmm, wietrzyła? Zawsze się lepiej goi jak jest dostęp powietrza. A Boguś to łobuz jest ;)
  10. Że znaczy to niby już to chudziątko? Domek będzie? Taki własny i szybciutko?
  11. Agato, jak się widzi takiego psa po schronisku, jak rozkwita w domu, to ... no sama wiesz. Zwłaszcza chore i starsze psiaki.
  12. No ja jestem za :) 20 zł dorzucę bardzo chętnie.
  13. Wiedziałam :) wiedziałam, że coś wywinie. To jest cholera mała.
  14. Ja zaraz będę robić przelewy. I mam konto p. Krzysia. Więc chyba na p. Krzysia.
  15. No wiec też tak pomyślałam, że Pan Krzysiu boi się patrzeć jak Elzunia odchodzi. To takie bolesne i ciężkie. Niestety większość z nas już to wie i przechodziła. Ale zaakceptować tego się nie da.
  16. Jak ona się śmieje tym pychulkiem swoim :) AM :) :) dzięki.
  17. Co słychać? Straty w butach i labradorach :) jakieś są?
  18. I co dzisiaj narozrabiał przepiękny Bubuś :)
  19. No to bez tragedii jak na taką dużą dziewczynkę.
  20. Usiata, oprzytomnij, ty nie masz swoich wątków. I nie będziesz decydować za założycieli ;) . A jesteś jak perz. Wszędzie wleziesz. Zaproszona czy nie.
×
×
  • Create New...