Jump to content
Dogomania

jotpeg

Members
  • Posts

    8543
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by jotpeg

  1. Norek, tak jak my, uwielbia wycieczki [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images45.fotosik.pl/136/b3a60e3d980b7025med.jpg[/IMG][/URL] ale wody nie cierpi; wiec przejsc czy nie przejsc - oto jest pytanie... [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images47.fotosik.pl/136/72300aae1bd38626med.jpg[/IMG][/URL] zebrał się na odwagę; [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images47.fotosik.pl/136/fc82c92e71fa8ebamed.jpg[/IMG][/URL] bo z wodą trzeba ostrożnie - anuż by się łapka zamoczyła? [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images38.fotosik.pl/132/94d6c85cbd447ef8med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images44.fotosik.pl/137/e174d595875d2d9dmed.jpg[/IMG][/URL]
  2. przepieknie wyglada, co za cudo :loveu::loveu::loveu: faktycznie, na tych nowych fotach bardziej przypomina gonczego, tylko jest delikatniejszy/drobniejszy.
  3. alez niezwykly :p oryginalny niskopodlogowy molos :loveu::loveu::loveu:
  4. Fiedia wyglada wspaniale!!! :loveu::loveu::loveu: nie moge sie powstrzymac, zeby nie wkleic tu tego cuda, bo jakby z tej samej, rzadkiej niezwykle rasy, co Fiodor-Bambaryłek: [url]http://www.dogomania.pl/forum/f28/tede-co-wlasciwie-jest-maly-krepy-bardzo-kochany-cudo-tylko-spojrzcie-138859/[/url]
  5. tak smutno - kolejny ulubieniec odchodzi... :-(:-(:-( Mimiś, bardzo mi przykro. dziękuję za Dudusia, tyle dobrego, co go w życiu spotkało - to u Was i od Was. śpij spokojnie kochany Rudzielcu.
  6. jakie piekne foty!!! a zwłaszcza Reksiulek piekny i dostojny :loveu::loveu::loveu: i Czotek :loveu::loveu::loveu: a ta fota pt. koty wygladaja przez balkon :p
  7. bo do parku narodowego wstep z psem wzbroniony. nie mowie, ze mi sie to podoba, ale takie sa przepisy i jak sie napatoczy straznik - a na poloninie trudno sie ukryc - to sie placi... napisalam o tym w poprzednim poscie, ale mi go idiotycznie ucielo - moze dlatego, ze podalam przykladowy adres strony z kwaterami. ad meritum: nocleg z psem w Bieszczadach spokojnie znajdziecie, jak nie w Lesku, to gdzie indziej.
  8. dokladnie tak, jak pisze malagos. ajermak, przeciez wystarczy wpisac w googlach: bieszczady wczasy z psem i wyskakuje ci sporo rozwiazan, np. cos takiego: [url=http://www.agroturystyka.pl/index.php?inc=kwatera&id=363]Agroturystyka - Wie
  9. rzadko teraz pisze cokolwiek, ale stale zagladam do :loveu: Astuni i kibicuje Waszym poczynaniom. biedulka, mam nadzieje, ze bedzie dobrze :p
  10. dobrze, ze udalo sie tyle ludzi sciagnac na watek. karlaa tak cichutko-skromniutko napisala, a wsparcie jest bardzo wazne. koszmarne sasiedztwo. trzymam kciuki, aby pies caly i zdrow byl bezpieczny.
  11. [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images44.fotosik.pl/133/05e56845d646ae27med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images43.fotosik.pl/132/c33780fd6b0a0499med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images39.fotosik.pl/128/dc7945b82984a02dmed.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images50.fotosik.pl/132/ad9ce192b598331amed.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images48.fotosik.pl/132/4c53d84e32446729med.jpg[/IMG][/URL]
  12. przepraszam, ze tutaj: sasiedzi uprowadzili psa, ktorego wczesniej chcieli zabic, zapieli na lancuch, rady i pomoc potrzebne: [url]http://www.dogomania.pl/forum/f85/pies-ktory-przezyl-wlasna-smierc-137943/[/url]
  13. wszystkie czarne... :loveu::lol: przepraszam, ze tutaj: sasiedzi uprowadzili psa, ktorego wczesniej chcieli zabic, zapieli na lancuch, rady i pomoc potrzebne: [url]http://www.dogomania.pl/forum/f85/pies-ktory-przezyl-wlasna-smierc-137943/[/url]
  14. jakie pieeekne morskie zdjecia!!! ech, pozazdroscic... przepraszam, ze tutaj offuje: sasiedzi uprowadzili psa, ktorego wczesniej chcieli zabic, zapieli na lancuch, rady i pomoc potrzebne: [url]http://www.dogomania.pl/forum/f85/pies-ktory-przezyl-wlasna-smierc-137943/[/url]
  15. co za metamorfoza! piekny... przepraszam, ze tutaj offuje: sasiedzi uprowadzili psa, ktorego wczesniej chcieli zabic, zapieli na lancuch, rady i pomoc potrzebne: [url]http://www.dogomania.pl/forum/f85/pies-ktory-przezyl-wlasna-smierc-137943/[/url]
  16. przepraszam, ze tutaj: sasiedzi uprowadzili psa, ktorego wczesniej chcieli zabic, zapieli na lancuch, rady i pomoc potrzebne: [url]http://www.dogomania.pl/forum/f85/pies-ktory-przezyl-wlasna-smierc-137943/[/url]
  17. przepraszam, ze tutaj: sasiedzi uprowadzili psa, ktorego wczesniej chcieli zabic, zapieli na lancuch, rady i pomoc potrzebne: [url]http://www.dogomania.pl/forum/f85/pies-ktory-przezyl-wlasna-smierc-137943/[/url]
  18. dziekujemy, dawno niewidziana Amanito!! glaski i mizianko bardzo chetnie widziane, bo dla Norasa najwazniejsze - miec sie do kogo przytulic! tiaaa, 2 lata... wcale nam sie nie podoba, ze czas tak szybko leci... Norek wniosl w nasze zycie tyle radosci... skad wyscie takiego psiaczka wziely?... pszczolka-miodzio! ostatnio bylismy w odwiedzinach u weta. Norkowi cos uroslo na boku, jakis guzek, jak bylismy na wsi. pozniej powoli malalo. wet stwierdzil 2 opcje: albo to byla reakcja na szczepienie (tuz przed wyjazdem byl szczepiony na wscieklizne i inne) albo cos go ugryzlo, jakis latajacy stwor (na wsi, jak widac, lezy sie na trawie czy ziemi) w kazdym razie obserwujemy; jak na razie - zniklo. no i jeszcze jedno - podczas naszych wakacji, kiedy Norek byl u mojej mamy, przytylo mu sie. myslalam, ze jak wrocimy, bedzie mial wiecej ruchu i spadnie, ale gdzie tam! wet nabijal sie, ze Norek przytyl o 3 kostko smalcu. przedtem wazyl 9,50, teraz - 10,35. hm, w ciagu miesiaca przytyc o 1/10 wagi to faktycznie za duzo. koniec z parowkami.
  19. smutek i żal Pelasi. to był jeden z moich ulubionych wątków na dgm. będę pamiętać. podarowaliście Pelasi 3 lata szczęśliwego życia, a ona Wam 3 lata wspólnych radości. Malagos, dziekuję.
  20. w dzisiejszym Dzienniku Polskim ukazalo sie ogloszenie Festera z kolorowym zdjeciem, na ktorym Fester dzielnie maszeruje... po dom. oby ktos zadzwonił! w formacie pdf: [url=http://www.dziennik.krakow.pl/pdf/iscsi/2009-05/2009-05-20/powiat/KR1_05_200509_C1.pdf]Dziennik Polski: Logowanie[/url] a w internecie wyglada to tak: [url=http://www.dziennik.krakow.pl/Artykul-dla-Krakowa.1037+M518c0b53934.0.html]Dziennik Polski: Nagle stracił panią i dom[/url]
  21. Zuzanna11, wklej go tutaj: [url]http://www.dogomania.pl/forum/f97/dom-dla-ratlerkowatego-137611/[/url] i tutaj: [url]http://www.dogomania.pl/forum/f97/dom-dla-malego-psa-137581/[/url] w obu watkach poszukiwane male/ratlerkowate i z Mazowieckiego!!!
  22. przeczytalam dokladniej artykul :oops: co za wstetni ludzie, zawistni, i o pieniadzach tylko, jakby to byl glowny problem :angryy::angryy:
  23. ten artykul ktos juz wkleil na dgm :p [url]http://www.dogomania.pl/forum/f106/mezczyzna-pobil-rocznego-wilczura-nieprzytomnego-zawlokl-do-lasu-138021/[/url] prosze, pilnujcie sie, ludzie sa podli - uwazajcie na to, gdzie sa wasze psy i inne zwierzaki i co robia, czy czegos nie jedza - zeby ta swolocz nie podrzucila jakiejs trutki z zemsty. :angryy: piesio mial niewiarygodne szczescie, ze nie odrociliscie wzroku i zatkali uszu, jak by to zrobili inni :angryy: jestescie nadzwyczajni ludzie!!!
×
×
  • Create New...