-
Posts
8543 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by jotpeg
-
Norek już w Nowym Domu w Krakowie! :-D
jotpeg replied to Halo (Alfa i Zuzia)'s topic in Już w nowym domu
Norek, tak jak my, uwielbia wycieczki [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images45.fotosik.pl/136/b3a60e3d980b7025med.jpg[/IMG][/URL] ale wody nie cierpi; wiec przejsc czy nie przejsc - oto jest pytanie... [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images47.fotosik.pl/136/72300aae1bd38626med.jpg[/IMG][/URL] zebrał się na odwagę; [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images47.fotosik.pl/136/fc82c92e71fa8ebamed.jpg[/IMG][/URL] bo z wodą trzeba ostrożnie - anuż by się łapka zamoczyła? [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images38.fotosik.pl/132/94d6c85cbd447ef8med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images44.fotosik.pl/137/e174d595875d2d9dmed.jpg[/IMG][/URL] -
przepieknie wyglada, co za cudo :loveu::loveu::loveu: faktycznie, na tych nowych fotach bardziej przypomina gonczego, tylko jest delikatniejszy/drobniejszy.
-
TEDE- co to właściwie jest? MAŁY, KRĘPY, BARDZO KOCHANY! MA DOM ! :)
jotpeg replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
alez niezwykly :p oryginalny niskopodlogowy molos :loveu::loveu::loveu: -
Bambaryłek - teraz FIODOR - ma dom, kolegę Gacka i podbija świat
jotpeg replied to APSA's topic in Już w nowym domu
Fiedia wyglada wspaniale!!! :loveu::loveu::loveu: nie moge sie powstrzymac, zeby nie wkleic tu tego cuda, bo jakby z tej samej, rzadkiej niezwykle rasy, co Fiodor-Bambaryłek: [url]http://www.dogomania.pl/forum/f28/tede-co-wlasciwie-jest-maly-krepy-bardzo-kochany-cudo-tylko-spojrzcie-138859/[/url] -
Faworek już za tęczowym mostem. Są następcy w potrzebie....
jotpeg replied to wisela1's topic in Już w nowym domu
jakie piekne foty!!! a zwłaszcza Reksiulek piekny i dostojny :loveu::loveu::loveu: i Czotek :loveu::loveu::loveu: a ta fota pt. koty wygladaja przez balkon :p -
bo do parku narodowego wstep z psem wzbroniony. nie mowie, ze mi sie to podoba, ale takie sa przepisy i jak sie napatoczy straznik - a na poloninie trudno sie ukryc - to sie placi... napisalam o tym w poprzednim poscie, ale mi go idiotycznie ucielo - moze dlatego, ze podalam przykladowy adres strony z kwaterami. ad meritum: nocleg z psem w Bieszczadach spokojnie znajdziecie, jak nie w Lesku, to gdzie indziej.
- 13 replies
-
- bieszczady
- pies
-
(and 1 more)
Tagged with:
-
dokladnie tak, jak pisze malagos. ajermak, przeciez wystarczy wpisac w googlach: bieszczady wczasy z psem i wyskakuje ci sporo rozwiazan, np. cos takiego: [url=http://www.agroturystyka.pl/index.php?inc=kwatera&id=363]Agroturystyka - Wie
- 13 replies
-
- bieszczady
- pies
-
(and 1 more)
Tagged with:
-
Zagłodzona sunia, Ma wspaniały domek u Morgan, Dziękujemy :))))))))
jotpeg replied to Ksera's topic in Już w nowym domu
rzadko teraz pisze cokolwiek, ale stale zagladam do :loveu: Astuni i kibicuje Waszym poczynaniom. biedulka, mam nadzieje, ze bedzie dobrze :p -
dobrze, ze udalo sie tyle ludzi sciagnac na watek. karlaa tak cichutko-skromniutko napisala, a wsparcie jest bardzo wazne. koszmarne sasiedztwo. trzymam kciuki, aby pies caly i zdrow byl bezpieczny.
-
Norek już w Nowym Domu w Krakowie! :-D
jotpeg replied to Halo (Alfa i Zuzia)'s topic in Już w nowym domu
[URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images44.fotosik.pl/133/05e56845d646ae27med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images43.fotosik.pl/132/c33780fd6b0a0499med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images39.fotosik.pl/128/dc7945b82984a02dmed.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images50.fotosik.pl/132/ad9ce192b598331amed.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images48.fotosik.pl/132/4c53d84e32446729med.jpg[/IMG][/URL] -
Brańsk-Shiva suczka mix SP. MA JUŻ SWÓJ DOMEK!!
jotpeg replied to Moniskaa's topic in Już w nowym domu
przepraszam, ze tutaj: sasiedzi uprowadzili psa, ktorego wczesniej chcieli zabic, zapieli na lancuch, rady i pomoc potrzebne: [url]http://www.dogomania.pl/forum/f85/pies-ktory-przezyl-wlasna-smierc-137943/[/url] -
TOGO z Ligoty - już nie szuka domu - ZOSTAJE NA STAŁE W DT!!!!!!
jotpeg replied to andzia69's topic in Już w nowym domu
jakie pieeekne morskie zdjecia!!! ech, pozazdroscic... przepraszam, ze tutaj offuje: sasiedzi uprowadzili psa, ktorego wczesniej chcieli zabic, zapieli na lancuch, rady i pomoc potrzebne: [url]http://www.dogomania.pl/forum/f85/pies-ktory-przezyl-wlasna-smierc-137943/[/url] -
Itulec pojechal...Diuna i reszta pochlipuje..powodzenia malutki
jotpeg replied to Erazm's topic in Już w nowym domu
przepraszam, ze tutaj: sasiedzi uprowadzili psa, ktorego wczesniej chcieli zabic, zapieli na lancuch, rady i pomoc potrzebne: [url]http://www.dogomania.pl/forum/f85/pies-ktory-przezyl-wlasna-smierc-137943/[/url] -
SZNAUCER OLBRZYM młody a już tak doświadczony - MA DOM :-)
jotpeg replied to malawaszka's topic in Już w nowym domu
przepraszam, ze tutaj: sasiedzi uprowadzili psa, ktorego wczesniej chcieli zabic, zapieli na lancuch, rady i pomoc potrzebne: [url]http://www.dogomania.pl/forum/f85/pies-ktory-przezyl-wlasna-smierc-137943/[/url] -
Norek już w Nowym Domu w Krakowie! :-D
jotpeg replied to Halo (Alfa i Zuzia)'s topic in Już w nowym domu
dziekujemy, dawno niewidziana Amanito!! glaski i mizianko bardzo chetnie widziane, bo dla Norasa najwazniejsze - miec sie do kogo przytulic! tiaaa, 2 lata... wcale nam sie nie podoba, ze czas tak szybko leci... Norek wniosl w nasze zycie tyle radosci... skad wyscie takiego psiaczka wziely?... pszczolka-miodzio! ostatnio bylismy w odwiedzinach u weta. Norkowi cos uroslo na boku, jakis guzek, jak bylismy na wsi. pozniej powoli malalo. wet stwierdzil 2 opcje: albo to byla reakcja na szczepienie (tuz przed wyjazdem byl szczepiony na wscieklizne i inne) albo cos go ugryzlo, jakis latajacy stwor (na wsi, jak widac, lezy sie na trawie czy ziemi) w kazdym razie obserwujemy; jak na razie - zniklo. no i jeszcze jedno - podczas naszych wakacji, kiedy Norek byl u mojej mamy, przytylo mu sie. myslalam, ze jak wrocimy, bedzie mial wiecej ruchu i spadnie, ale gdzie tam! wet nabijal sie, ze Norek przytyl o 3 kostko smalcu. przedtem wazyl 9,50, teraz - 10,35. hm, w ciagu miesiaca przytyc o 1/10 wagi to faktycznie za duzo. koniec z parowkami. -
Zimowa jamniczka - PELASIA ODESZŁA ZA TM [*]
jotpeg replied to malagos's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
smutek i żal Pelasi. to był jeden z moich ulubionych wątków na dgm. będę pamiętać. podarowaliście Pelasi 3 lata szczęśliwego życia, a ona Wam 3 lata wspólnych radości. Malagos, dziekuję. -
Piorun odnalazł swoich właścicieli. Typowy happy end! :)
jotpeg replied to ZUZANNA11's topic in Już w nowym domu
??? jest tu kto??? -
UMARŁA nam Pani: Filon ['], FEBE MA DOM, FESTER TEŻ Ma :)
jotpeg replied to malawaszka's topic in Już w nowym domu
w dzisiejszym Dzienniku Polskim ukazalo sie ogloszenie Festera z kolorowym zdjeciem, na ktorym Fester dzielnie maszeruje... po dom. oby ktos zadzwonił! w formacie pdf: [url=http://www.dziennik.krakow.pl/pdf/iscsi/2009-05/2009-05-20/powiat/KR1_05_200509_C1.pdf]Dziennik Polski: Logowanie[/url] a w internecie wyglada to tak: [url=http://www.dziennik.krakow.pl/Artykul-dla-Krakowa.1037+M518c0b53934.0.html]Dziennik Polski: Nagle stracił panią i dom[/url] -
Piorun odnalazł swoich właścicieli. Typowy happy end! :)
jotpeg replied to ZUZANNA11's topic in Już w nowym domu
Zuzanna11, wklej go tutaj: [url]http://www.dogomania.pl/forum/f97/dom-dla-ratlerkowatego-137611/[/url] i tutaj: [url]http://www.dogomania.pl/forum/f97/dom-dla-malego-psa-137581/[/url] w obu watkach poszukiwane male/ratlerkowate i z Mazowieckiego!!! -
UMARŁA nam Pani: Filon ['], FEBE MA DOM, FESTER TEŻ Ma :)
jotpeg replied to malawaszka's topic in Już w nowym domu
zaglosowane. -
przeczytalam dokladniej artykul :oops: co za wstetni ludzie, zawistni, i o pieniadzach tylko, jakby to byl glowny problem :angryy::angryy:
-
ten artykul ktos juz wkleil na dgm :p [url]http://www.dogomania.pl/forum/f106/mezczyzna-pobil-rocznego-wilczura-nieprzytomnego-zawlokl-do-lasu-138021/[/url] prosze, pilnujcie sie, ludzie sa podli - uwazajcie na to, gdzie sa wasze psy i inne zwierzaki i co robia, czy czegos nie jedza - zeby ta swolocz nie podrzucila jakiejs trutki z zemsty. :angryy: piesio mial niewiarygodne szczescie, ze nie odrociliscie wzroku i zatkali uszu, jak by to zrobili inni :angryy: jestescie nadzwyczajni ludzie!!!